Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó indításnak társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó indításnak társkereső oldalon? Ti is így szoktátok?

Figyelt kérdés
"szia tetszik, szimpatikus az adatlapod meg a képed van kedved ismerkedni?"
2015. dec. 13. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem, hacsak nem kompenzálsz valami férfimodell képével, kétlem hogy erre valaki visszaírna.

(Egyébként mit csodálkozik az, aki azon háborog, hogy egy jóképűbb pasinak jobban visszaválaszolnak a lányok...?? Ha ugyanezt eljátszatnád egy csinos lánnyal és egy kevésbé csinossal, szerinted milyen arány jönne ki?? Elárulom, ugyanaz, bármit is gondolsz.)


Szerintem borzasztó ez a szöveg, én le szoktam csapni a labdát, és ez el is szokta rémíteni a jelentkezőt, pedig szó sincs oltásról...simán elmagyarázom neki, hogy fogalmam sincs, hogy most meg akarom-e ismerni, ha még nem is ismerem...

Ha nem akar ismerkedni, nem fog visszaírni, úgyhogy felesleges megkérdezni.

Úgyhogy akár már valami értelmeset is írhatsz az első leveledben, lehetőleg kérdést, amire valószínű, hogy nem egyszavas igen-nem választ fog adni, lehetőleg olyan kérdést, ami róla szól, és lehetőleg olyan kérdést, ami mutatja, hogy elolvastad az adatlapját...

2015. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést felejtsd el: "van kedved ismerkedni?" Megjegyzem, nagyon sokan használják, én utálom, keress inkább valamit az adatlapon, fotók között, amivel elindíthatsz egy beszélgetést.
2015. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Minden társkereső szemfényvesztés, nem szabad regisztrálni rá.


Előttem szóló megmondta a tutit, ha valaki baromi jól néz ki, az kapja a visszajelzéseket.


Én a következőt gondolom minderről:

A társkereső oldalakon nem tudja az ember ellenőrizni, hogy a másik képe mögött valóban az az ember van e, aki.

Az a valaki, aki regisztrál, sajnos megesik hogy csak nincs önbizalma, önértékelési zavara van, és úgy gondolja, ha majd társkeresőn jóóóóó sokan bejelölik, akkor ez bizonyítja azt hogy jó csaj/pasi.


Továbbá azt is gondolom, hogy vannak olyan állatok, akiknek eszük ágába sincs másokkal összejönni, csak imponál nekik, hogy sok embernek megakad a szeme rajtuk, és jó érzés fönt lenni, mint lent.


Utolsó sorban pedig minden ami virtuális, az személytelen. Írni bármit lehet a bemutatkozóba, bármit lehet válaszolni az üzenetekre, sajnos vannak olyan selejtek is, akik inkább hazudnak magukról vagy eleve más képével regisztrálnak. Aztán hagy ne mondjam, hogy ebből vakrandi lesz, és azt se kell mondanom, hogy azonnali bukta lesz belőle ha nem megy el, illetve ha elmegy, és máshogy néz ki. Sajnos az előnytelenség javára.


Na meg sokan csak amiatt regisztrálnak még fel, főleg férfiak, mert már elváltak, van 1 gyerekük és anyapótlékot keresnek mellé, vagy pedig nincs kivel már szexelni.

2015. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#5

Ezért se társ keresőzök. Chat.hu, gyk.hu, ismeretlenek.me sokkal jobb ismerkedésre. Két ember megismerheti egymást anélkül, hogy tudnák, hogy néz ki a másik.

2015. dec. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!