Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoo-n Komolyan csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n Komolyan csak ilyen lányok vannak?

Figyelt kérdés
Regisztráltam badoo-ra, de amit ott láttam lányokról képek, hát szó szerint sokkot kaptam! Nem azért mert, hogy jól néznek ki, olyan képek vannak róluk, hogy nem érdemes még csak rájuk kattintani sem! gondoltam, hátha lesz ott olyan lány aki normális, és egy jót lehet beszélgetni. De az útszéli lányok nem raknak ki ilyen képeket mint ami ott van! Reménykedtem benne komolyan, hogy találok ott olyan lányt akivel jót beszélgethetek, egyszerű, semmi komoly kihívó kinézet. Nektek mi a tapasztalatotok? 26 éves vagyok, és semmi kedvem ilyen lányokhoz amit ott láttam. Azt hallottam, hogy valakinek egyéjszakás kalandja volt már onnan, de már törlöm is onnan magam. Nagyon kevés a normális nő, már látom.

2015. dec. 13. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevés de van, próbáld ki a Tinder-t, sokkal jobb. Lényeg, hogy több és normális képeket tölts fel.
2015. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Ugyanez a tapasztalatom.

Meg egyébként is rájuk ír az ember illedelmesen ,annyi nincs bennük hogy visszaírjanak bocsi de nem vagy az esetem.

A másik hogy jelzi zölden hogy fent van , ráírok aztán átvált sárgára hogy már nincs fent csak nemrég aktív volt. Szóval beszélgetni felejtős szerintem a program....

Azt vettem észre sokkal jobban el lehet olyan oldalakon beszélgetni ahol nincs kép fent.

2015. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ott sok a kamu profil. komolyan csak beszélgetni akarok lányokkal! Nem egyből nyomulni. Csak úgy látom, azt is nehéz a lányokkal. Biztos vannak kivételek, de nehéz őket megtalálni! :)
2015. dec. 13. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom s Badoo erre való. Az nem társkereső, az ... hogy is mondjam. Más fajta társkereső. Ott hiába. Keress más oldalakat, ne ez alapján ítélj.
2015. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen a Badoo az szörnyű...Ott találni egy rendes lányt, az olyan mint tűt a szénakazalban... amúgy én a tinderről hallottam, hogy az inkább egy éjszakás kalandkereső. Meg azt csak telefonról lehet használni vagy mi.
2015. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baddo egy kalap kaki, talizok a csajjal, aki komolyat akar papiron, de mar eloszor felveti a szex gondolatat. Hat eltem a lehetoseggel, de onnan komolyat na neee
2015. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

személyes kapcsolat >>>> internetes társkeresés

nem tudom hogy tudtok bízni egy ilyen oldalba ahol akárki azt hazudik magáról külsőre belsőre amit akar

2015. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!