Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak még, hogy rámtaláljon/megtaláljon az Igazi?

Figyelt kérdés

25 éves, egyetemi diplomával rendelkező, Erdélyben élő fiatalember vagyok. Második éve dolgozom tanítóként egy vidéki iskolában, amit nagyon szeretek, mivel mindig is gyerekekkel szeretttem volna foglalkozni. Igaz, egy kis problémát okoz a távolság az otthonom és a munkahelyem között (ingázás), de ezt leszámítva mindennel elégedett vagyok. Egy dolgot kivéve: még mindig nincs senkim. Ehhez hozzátartozik az is, hogy egy eléggé zárkózott ember vagyok, aki kerüli a nagy tömegeket, hétvégi bulizásokat; a munkahelyemen is inkább háttérember vagyok, mivel a kollégáimhoz képest kevesebb tapasztalattal rendelkezem. Ennek ellenére évek óta keresek már egy barátnőt, de valamiért soha nem sikerül. A családomban a rokonság, a baráti köröm, sőt, most már a kollégáim is egyre többet piszkál azzal, hogy miért nincs még nőm, illetve jönnek a különböző ötletekkel, ajánlataikkal (értsd: konkrét személyekkel), hogy ha én nem vagyok képes rá, akkor majd ők találnak nekem-kezdenek egyre idegesítőbbé váln

Csak tényleg segíteni akarók válaszoljanak, az idióta megjegyzésekből elegem van!



2015. dec. 9. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak önerőből fog sikerülni. Hétvégente ki kell mászni a komfortzónádból. Menj el a barátaiddal valamelyik nagyobb városba, ahol vannak rendezvények. Vagy elég valamelyik Bárba is menni beszélgetni.
2015. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nagyobb város autóval kb. 2 órára van, igaz barátaim nincsenek, csak haverjaim, de a javarészével már ritkán vagy egyáltalán nem tartom a kapcsolatot. Nálunk a bárok részegesekkel van tele, akiktől még beszélgetni sem lehet. Máskülönben nem is szeretem se a bárokat, sem pedig a szórakozóhelyeket
2015. dec. 9. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Dettó és még csak kis városnak sem mondhatom a miénket. Uncsi, szürke, poros, kietlen. Itt ismerkedni nem lehet. Ha meg más városba, nagyobb helyre megyek ott nincs értelme ismerkedni, mert oké, h ott vagyok addig amíg vagyok, és utána... komolytalanná válik az egész, mert fenn is kell tudni tartani a kapcsolatot. Az, h a kollégáid ennyire belemásznak az életedbe az viszont szar. Tőlem is kérdezgette egy csomó mindenki, hogy miért nincs még gyerekem meg férjem és hasonlókat. Azt hiszik, h olyan könnyű meg azt, hogy napjain szinglije vagyok és h ez nekem jó. Ilyenkor azért rájuk pirítok, vegyék már észre, h semmi közük nincs hozzá!
2015. dec. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak még, hogy rámtaláljon/megtaláljon az Igazi?"



disszidálj !

2015. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!