Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megtaláljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtaláljon a szerelem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 19:15
 1/6 anonim válasza:
Add magad
2013. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy társkeresőbe.
2013. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
küldj nekie SOS jelzést!
2013. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy mihari.
2013. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vár türelmesen. Én is ezt teszem 18 éve, illetve nekem volna 1-2 lehetőségem, csak azok a lányok eléggé rossz hírben állnak a városban, úgyhogy inkább még várok. Kár rá gondolni, nekem van hobbim, barátaim meg munkám úgyhogy így is kerek az életem. Persze ha jönne egy lány, akivel szeretjük egymást, akkor jutna neki hely az életemben, de nélküle is kerek. Ne erőltesd a dolgot, azt mondják, hogy akkor talál rád, amikor legkevésbé sem számítanál rá.
2013. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Nagyon köszönöm!<3

2013. jún. 28. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!