Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a tesi tanáromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tesi tanáromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Semmit.

Minek picsog minden hülye diák..ez diákszerelem, majd sulit válatasz, elfelejted.Nem is ismered ,csak mint tanító, és férfi minta, bejön. Ennyi.

2013. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmit
2013. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Állj elé, tegyél egy 180 fokos fordulatot, nagy terpesz, csapj a seggedre, hajolj be és fogd meg a bokádat, aztán várj.
2013. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Mondjad neki hogy tesi óra után az öltözőben tanítson neked szextornát minden féle pózban:D
2013. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is beleszerettem anno a tesi tanitó nénibe, fu de jó kis muff volt!

mindig sátorfával álltam jelentésnél!!

2013. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Majd elmúlik. Vagy csináljátok a szertárban, de akkor azt vedd fel videóra és küldd el nekem.
2013. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemnagyon van igaza a többségnek atól függ hány éves vagy és hány éves a tanár ? ha kevés a korkülönbség gondolok egy fiatal tanára középiskolás diákra akármi is lehet.
2013. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,kérdező?
2013. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fiú /lány vagy?


Elképzelhető hogy a dolog elmúlik egy idő után.

Mennyi ideje tart ez nálad?


u.i.:Ha akarsz,írj privit.

2013. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bratilla ***** válasza:
100%

Én is már 2 éve szerelmes vagyok az egyik tanáromba, nálam nem múlt el, pedig már mindenféle hobbit kipróbáltam figyelemelterelésként, meg magyaráztam magamnak, hogy miért ne. Biztos nem vagyok normális, de néha azért reménykedem. Bár ha józanul gondolkodom, tudom, hogy ebből nem lesz semmi.

De ha gondolod, írhatsz üzenetet, át tudom érezni helyzetett. :)

2013. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!