Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem nagy átverés ez az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagy átverés ez az egész párkeresősdi a sok fitness mániás nő miatt? Engem elkeserít.

Figyelt kérdés

Alapvetően ugye a férfiakba az van kódolva, hogy a lehető legegészségesebb, legszebb nőt válasszák, mivel így a legelőnyösebb utódnemzés szempontjából. A férfiaknak egy feszes, elhízásra nem igazán hajlamos, egészséges, csinos nő a vonzó.

Viszont a fitness mániával olyan nők is el tudják érni, hogy jó alakjuk legyen, akik genetikailag hátrányos helyzetűek, tehát mondjuk pajzsmirigybetegek, inzulinrezisztensek, renyhe belűek, lassú anyagcseréjűek, genetikailag hízékonyak. Szerintem ha ilyen nők karcsú, feszes alakot érnek el, az a férfi szenzorainak teljes átverése, és a természetes rend is felborul, hiszen nem annak lesz a legnagyobb valószínűséggel utódja, aki genetikailag a legelőnyösebb.

Meg személyes károkat is okozhat, hiszen mi van, ha a férfi szeretne gyereket, és a csini, feszes, tónusos testű nőjének alig szabad bármit enni, hogy fenntartsa ezt a testalkatot. Mi van ha kiderül, hogy képtelen teherbe esni olyan étrend mellett, mivel a tónusos alak érdekében teljesen alultáplált?

Beleástam magam rendesen a testépítés, fitness témába, és elszörnyedtem. Az előtte-utána képek is dühítenek.


Szerintetek nem káros ez a társadalomra nézve? Mit lehet ez ellen tenni? Szerintem még a sminknél is rosszabb, nagyobb átverés. Kik vagyunk mi emberek, hogy felborítsuk az evolúciót? Miért terjedt így el ez az egész?



2016. márc. 31. 22:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

nekem egy fitnesz csajnal nem anyira a kinezete tetszik ahogyan a tudat hogy foglalkozik magaval es az egeszsegevel.


sokkal fontosabb az mint a kinezet (az elmulik), es ha ugy gondolkodik 50 evesen sem fogja elhanyagolni magat.

2016. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel a férfiaknál a gyúrás is átverés. Mert a régi időkben azért voltak, és azok a férfiak voltak izmosak akik annyi vadat elejtettek már és annyi más törzsek hímjeit halálra vertek, hogy ettől izmosodtak meg, nem attól, hogy farönköket emelgettek...

Mégis sok hülye nő bukik az izmos testre

2016. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Akkor keress olyan csajt,aki akkor se hízik,ha 3 ember helyett eszik!Relative ritka,de ilyen is van.

Legalább a fittness-es nők tesznek azért,hogy úgy nézzenek ki,ahogy.Már az is baj,ha valaki lemozogja,amit megevett?

2016. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
#6: Chappie, pls. :D
2016. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, most vagy elértük az abszolút mélypontot, vagy az egyik legkreatívabb troll kérdést olvashatjuk... Áh, igazából nem is akarom tudni, hogy melyikről van szó, csak csendben örülök, hogy elalvás előtt még egyszer csekkoltam ezt a sötét patkánylyuk oldalt.

Jó éjszakát!

2016. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Az orvostudománynak "hála" elég sok dolgot örökítünk tovább amit nem kéne, a legékesebb példa talán a csípőficam, de ugye oda is simán eljuthatunk hogy akkora fejű gyerekeink lesznek hogy mindenki csak császárral tud majd szülni...
2016. ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Made my day! Koszonom baratom! :'D
2016. ápr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, hunnan szedtél össze ennyi baromságot?!

Ne olvass nőklapjakafét...

2016. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ha valakinek szep tonusus teste van az soha nem lesz alultaplalt, hiszen azert tudnak az izmai a leheto legjobb formajukban lenni mert minden tapanyagot megkapnak ehhez.


Szoval menjel edzeni, ahelyett hogy burkoltan irigykedsz a gondolom altalad szuper noiesnek kikialtott seggeden ulve.

2016. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Ne nevetess már! :D

Csak az kell aki vékony és csinos? :D

Én mondjuk nehezen híznék el, de olyan férfi se kellene aki így gondolkozik!

A páromnak van egy súlyos betegsége, mégis vele vagyok! Nem ez alapján döntök! Még én is lehetek bármikor beteg. És akkor? Hagyjon el? Na, neeee...

2016. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!