Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem nagy átverés ez az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagy átverés ez az egész párkeresősdi a sok fitness mániás nő miatt? Engem elkeserít.

Figyelt kérdés

Alapvetően ugye a férfiakba az van kódolva, hogy a lehető legegészségesebb, legszebb nőt válasszák, mivel így a legelőnyösebb utódnemzés szempontjából. A férfiaknak egy feszes, elhízásra nem igazán hajlamos, egészséges, csinos nő a vonzó.

Viszont a fitness mániával olyan nők is el tudják érni, hogy jó alakjuk legyen, akik genetikailag hátrányos helyzetűek, tehát mondjuk pajzsmirigybetegek, inzulinrezisztensek, renyhe belűek, lassú anyagcseréjűek, genetikailag hízékonyak. Szerintem ha ilyen nők karcsú, feszes alakot érnek el, az a férfi szenzorainak teljes átverése, és a természetes rend is felborul, hiszen nem annak lesz a legnagyobb valószínűséggel utódja, aki genetikailag a legelőnyösebb.

Meg személyes károkat is okozhat, hiszen mi van, ha a férfi szeretne gyereket, és a csini, feszes, tónusos testű nőjének alig szabad bármit enni, hogy fenntartsa ezt a testalkatot. Mi van ha kiderül, hogy képtelen teherbe esni olyan étrend mellett, mivel a tónusos alak érdekében teljesen alultáplált?

Beleástam magam rendesen a testépítés, fitness témába, és elszörnyedtem. Az előtte-utána képek is dühítenek.


Szerintetek nem káros ez a társadalomra nézve? Mit lehet ez ellen tenni? Szerintem még a sminknél is rosszabb, nagyobb átverés. Kik vagyunk mi emberek, hogy felborítsuk az evolúciót? Miért terjedt így el ez az egész?



2016. márc. 31. 22:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Egy önmagára igényes,sikeres,kisportolt férfi,aki szereti a rendet,tehetős,annak igen csinos,vékony nő kell.

Nyilván azok a pasik nem gondolkodnak így akik nem piacképesek annyira plusz elfojtják.

2016. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel a fürdés is átverés, mivel a bőröd zsírosodik, te pedig egy ápolt partnerrel szeretnél együtt lenni. Sőt a fodrászat is átverés, mert a hajad is zsírosodik, töredezik egy idő után, te pedig egy ápolt nőt szernél magad mellé. És még sorolhatnám...
2016. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Tónusos alak és alultápláltság aligha fér meg egy mondatban. Max te arra gondolsz, aki nem izmos, csak éhezteti magát, hogy vékony legyen. Egyébként meg akin van izom, ahhoz enni is kell ám, mert magától csak úgy nem kerül az oda, na meg energiája se lenne az illetőnek felépíteni.

Egyébként a fent felsorolt betegségekkel is ki lehet alakítani egyfajta életmódot, a sport pedig mindegyiken segít, bizony.

Miért is lenne átverés, nem értem.

2016. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%
Ha egészségesen él, jó alakja van az dühitő?! Ezentúl mindenki a legrondább, gusztustalanabb,elhizott,minden mozgást utáló MekDonáldot kell választani :-P :'(
2016. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez a legnagyobb szexista, másokat gyalázó, irigy, hisztis sz-rság amit a héten olvastam, gratulálok.
2016. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha ekkora evolúciób-szó vagy, akkor ne menj orvoshoz, ne szedj gyógyszert, gyerekkorodban nem kellett volna beoltatnod magad, és halj meg egy sima tödőgyulladásban 30 évesen. tru evolution, nesze :D
2016. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26 jól látja amúgy a lényeget, bármennyire is dühíti. Ebben az esetben az egyén érdeke élesen eltér a teljes populáció érdekétől. Természetes szelekció hiányában egyre jobban rászorul majd az emberiség a gyógyszerekre, orvosokra, ha aztán jön valami természeti katasztrófa vagy zombiapokalipszis, akkor meg majd jól kihalunk mind.
2016. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ez az elgondolás kicsit emlékeztet a kék szem-szőke haj ideológiára. Akinek jók a génjei az szaporodjon akinek nem azt meg dobjuk le a Taigetosz-on. Most már komolyan érdekel, hogy nézel ki kérdező és szeretném látni a teljes vérképed és génállományod. Ha a te logikád szerint élnénk, te megfelelnél minden követelménynek?
2016. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ide kevered az evolúciót és feszes, karcsú alakról hadoválsz. Nézd már meg egyszer a milói vénuszt, ami az őskor ideálja volt. Az neked hol karcsú és feszes? Egyébként a női test a raktározásra van tervezve. Amelyik csaj mozgás szegény életmód mellett bármit megehet és nem hízik az se egészséges, hanem pajzsmirigy túlműködése van. Na ő meg képtelen lesz a hízásra és emiatt ugyanúgy nehezen esik majd teherbe, mert mondok egy újdonságot. A nők bizonyos testzsírszázalék alatt nem tudnak teherbe esni. Egyszerűen nem úgy működnek akkor a hormonjaik, a ciklusuk is rendszertelen lesz és várhatsz a gyermekáldásra, de nem fog jönni.


Egyébként szerintem minden elismerés kijár azoknak a nőknek, akik tudják tartani a diétát (egészséges diétát, nem pedig csodafogyókúrát vagy koplalást!) és nem csábulnak el rendszeresen, sőt inkább a mozgás rendszeres az életükben és hosszútávon tudják hozni azt az általad áhított karcsú, feszes alakot.


Az előtte-utána képekkel amúgy mi a gond? Szerintem motiváló, hogy egy annyira mélypontokról hogy volt képes összeszedni magát és végig kitartva egy olyan csodás eredményt elérni és végül megtartani általában.

2016. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!