Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőmmel lehet probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőmmel lehet probléma, ha minden nő visszautasította eddig a próbálkozásaimat?

Figyelt kérdés
Nem bunkó módon közeledek feléjük. Értelmesen, tiszteletet megadva szoktam próbálkozni, de ők kapásból elküldenek a francba.
2016. febr. 2. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a bunkó stílus lehet visszataszító.

Lehet gond a külsőddel, persze, meg a higiéniáddal is.

Aztán az is lehet, hogy van párjuk, vagy a saját nemükhöz vonzódnak.

2016. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kik felé? Hol? Mikor? Miért? Hogyan? Miről beszélsz?
2016. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az emberek alapból nem küldenek el senkit a francba, csak abban az esetben, hogy ha nyilvánvalóvá teszi a szándékait, de ilyet soha nem szabad csinálni. Erőltetni szerintem nem érdemes semmit.
2016. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, ha minden csaj visszautasít, akkor valószínű, hogy ronda vagy. De ehhez pár próbálkozás nem elég. Én alacsony és ocsmány vagyok, így nem csoda, hogy minden nő azonnal elutasít.
2016. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezért nem próbálkozok mert elég ocsmány vagyok.Nem is tudom hogyan kéne el kezdeni.Mindenki nem lehet boldog.
2016. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs önbizalma egy férfinak,azt a nő megérzi, és legtöbb esetben nem valami vonzó.

Szerintem fontos,hogy legyen egy pici lazasága a férfinak, és humora, meg a beszédéről ne süssön le az ,hogy seg.ghülye.

2016. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos,sajnos ez több tényezőn múlik.. persze,lehet hogy valakinek külsőre nem jössz be,ès az elutasít..de lehet,hogy valakinek bejönnél külsőre,de mondjuk nem tetszik a személyiséged,ès az is elutasít, ès így tovább...nem jóhetsz be mindenkinek, meg kell találnod azt a nőt akinek úgy tetszel,ahogy vagy..sajnos viszont ez nincs rá írva a homlokukra,így marad a szerencse játék,és a kitartás :) :/
2016. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, hogy hol kezdesz ismerkedni, milyen módszerrel próbálkozol, mennyi idő után küldenek el és milyen módon. Ha mégsem szándékoznál leírni ezeket az információkat, akkor leírom, hogy ennyiből mi jött át: kedvensen leszólítasz egy lányt egy olyan helyen, ami nem ismerkedésre van kitalálva (szóval nem szórakozóhely vagy ehhez hasonló), ők pedig kapásból, szóval 1 percen belül leállítanak. Nos, ha tényleg ez a helyzet, akkor: sanszos, hogy rosszul választasz, rossz helyen. Egy lány leszólítása eleve kudarcra van ítélve, ha előtte nem jelzi neked finoman, hogy odamehetsz. Minimum egy hosszabb szemkonkatktus + biztató mosoly kell a lány részéről, hogy értelme legyen a próbálkozásodnak. Ha ez hiányzik, akkor kár odamenni. Esetedben valószínűleg hiányzott. Innentől kezdve már tárgytalan is a kérdésed, hogy vajon a külsőd vagy mi miatt nem vagy elég jó. Annyi fix, hogy nem jó lányoknál próbálkoztál.
2016. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerelem akkor is ki tud alakulni, ha már több ideje ismeri a nő a férfit.

Mondjuk egy munkahelyen. Lehet első ránézésre nem jön be, de évek múlva egyre jobban megismerik egymást, és ki tud alakulni vonzalom,ha pl a nőnek vagy a férfinak tetszik a nő személyisége.

Vagy h.ülyeséget írok?:D

2016. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!