Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemértem én már ezt a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemértem én már ezt a lányt, valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Üdv,új munkahelyre léptem be pár hónapja, észrevettem ,hogy egy lány engem néz,de ha ránézek mindig gyorsan elkapta a fejét, ha a barátnőjevel volt és én a közelben az elkezdte őt piszkálni ,meglökte erősen erre zavarba jött ,vagy elmentek mellettem vigyorogtak , ezután csak ugy gyorsan leszólitottam miközben a számitógépénél szöszmötölt, vigyorgott majd mentem a munkámra, másodszor mikor arra jártam érdeklődtem mit csinál de elküldött ,másodszor is odamentem érdeklődni ,igen -nem el válaszolt majd elhuzott , harmadszor meg hangosan felszólitott ,hogy ne zavarjam,sok a dolga ,ezután ugy döntöttem facebookon ráirok ha tényleg ennyi dolga van, megérdeklődtem másoktól a nevét,ráirtam, a barátnak jelölésemet törölte és vissza sem irt, ahogy nézegettem a facebook profilját és képeit, kiderült róla hogy nagyon távolról dolgozik itt (valszeg elvan valahol szállásolva) és pasik azzal kommentelgették hogy mennyit szeret inni,

én már nemtudom mi járhat a fejében ,hogy utál vagy kedvel, pl. tegnap is éppen egy olyan munkással volt dolga akivel éppen beszélgettem,megvárta amig elmegyek aztán ment oda hozzá, én nemtudom,hogy most utál vagy kedvel engem?



2016. jan. 24. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem szól szinte hozzád, nem fogadja az ismerősnek jelölésed, kerül téged szerintem egyértelműen nem kedvel. Nem is igazán értem, miért nem egyértelmű számodra?

Én is értettem már félre csajt, de ő tényleg félreérthető volt. :)

2016. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
továbbra is ha elhalad távolról arra amerre dolgozom néz rám ,ránézek ő pedig gyorsan elkapja a tekintetét
2016. jan. 24. 09:38
 3/9 A kérdező kommentje:
nemértem
2016. jan. 24. 09:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj kiigazodni a nőkön. Sokszor ők sem értik saját magukat. Ezt a lányt felejtsd el, nem akar ő semmit, a túlzásba vitt játszmázásával csupán a hiúságát legyezteti veled.
2016. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy a barátnője piszkálás közben azt mondogatta neki, hogy "nézd már, az a pasi folyton bámul téged". Utána mindig zavarában vigyorog rád. Te pedig nem vetted a lapot háromszor egymás után, hogy hagyd békén, inkább írogattál neki, ezután pedig nem csoda, ha inkább kifejezetten kerül és figyeli, hogy merre vagy, nehogy véletlenül összetalálkozzatok.


Segítek: ha egy lány kedvel, akkor keresi a társaságodat. Ez elég általános dolog.

2016. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit.

Max azon kuncogtak, hogy egy menetre jó lennél neki.

2016. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem
2016. jan. 24. 10:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy miért viselkedik ilyen furcsán. Ez a legegyenesebb út, nem?

Ha kikerüli a választ, akkor hagyni kell a fenébe.

2016. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nembaj,nem csak a barátnője hanem a többi munkatársam is szokta lökdösni ha csak ugy elmennek mellette,ha legkozelelebb találkozunk köszönök neki mosolyogva,haragudni nemfogok rá
2016. jan. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!