Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért kezdik ledegra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért kezdik ledegradàlni a nő külsejét miutàn a nő finoman visszautasította őket?

Figyelt kérdés

Biztos nem egyedi a probléma és velem sem az első eset.

Volt olyan fèrfi akivel kultúràltan el tudtunk vàllni,de ez a ritkàbb eset.Bunkò dolognak tartom és lassan kezd is elmenni a kedvem az ismerkedéstől.

Én arra gondolok hogy a cinizmus és az agresszív magatartàs mellett pàrhuzamot lehet vonni a túlzott egoizmussal és elferdült önértékeléssel.(Őket nem utasíthatja vissza senki,mi nők vagyunk azok akik túl sokat gondolunk magunkról)

24/N



2018. júl. 21. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

Ugyanazért, amiért egy ugyanilyen helyzetben a csajszi alázza meg a pasit.

De most komolyan: nektek fizetnek, hogy ilyen felesleges dolgokon filózzatok?

2018. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Biztos finoman utasitottad vissza? Sok nő képtelen az őszinteségre, el se mondja, hogy mi baja, egyszerűen csak eltűnik...
2018. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 próbálokkedveslenni ***** válasza:
94%

Egyszerű.


Ezzel kompenzálja a kis lelki sérülését. Könnyebben túlteszi magát rajtad, ha beléd rúg egyet (ami általában nem is igaz). Ilyenkor az ő fejükben ők jönnek kis nyertesen a helyzetből, hisz "ők nem is akartak tőled semmit, mert csúnya vagy".


Ez a nőknél is ugyanúgy megvan egyébként és nem csak ismerkedésnél.

Kapcsolatban élőknél ha szakítanak, akkor a 'sértett fél' alacsony intelligenciával párosulva viszonylag gyakran ellövi a "sosem szerettelek" vagy "soha nem volt jó a szex" szövegeket. Ezzel mentve a kis önbecsülését.


Szánalmas, ne törődj vele.

2018. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez egyébként nőkkel is előfordul. Direkt megutál, csak h könnyebben menjen a "szakítás". Nemrég volt egy rövidebb kapcsolatom, talán nem is nevezhető annak (kb2hónap) Én akartam volna folytatni, ő viszont bizonytalan volt, folyamatosan a hibáimat kereste, amit korábban pozitívnak látott bennem, azt már negatívumként értelmezte. Szinte szándékosan egy egy elejtett félmondatomat is megjegyezte és később kiemelte negatív dologként, miközben a teljes mondat egész mást takart, de ő ezt már nem vette figyelembe...

Sorolhatnám...

Van aki ezzel védekezik, erősíti meg a döntései helyességét, vagy épp taszít el magától.

Ez mind2 nemre jellemző sajnos. Szerintem gyenge jellemet takar.

2018. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Így próbaljak meg csökkenteni a kudarcot és sértettséget. Nők is csinálnak ilyet, nem csak a férfiak, ez inkább személyiségtől függ, nem a nemtől.
2018. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
"finoman"? Ilyen létezik? A leereszedő tettetett kedvesség nem "finom", hanem sértő.
2018. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy milyennek látunk valamit, nem csak az illető külsejétől függ, hanem attól is, mi milyen érzéseket táplálunk az illető iránt. Ha az egyik komponenst kiveszed, akkor vlsz romlik az összhatás. Amúgy nők is csinálnak ilyet, max nem nyíltan.
2018. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

#4 szinte egy az egyben ugyanez, bár engem 1 hónap után dobott.


Aztán "jaaaj bocsánat, hiányzol, olyan jó veled, de szemét a bnv-s menő gyerek aki előadta, hogy minden az övé, és milyen sikeres, közben anyu-apu fizeti, a gázolajat is velem veteti bele..." dugás, találkozás, de csak barát extrákkal, mert nem vagyok neki elég "menő"

2018. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
6: Akkor ezentúl minden csajodnak mond el, hogy ha úgy alakul, akkor semmiképp se legyen "kedves" a szakításotok, mert te azt szereted ha leoltanak a szakításnál, meg amúgy is degradáló...
2018. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Én speciel el tudom fogadni ha elutasìtanak csak a problma ott kezdődik hogy a nők 95%a bunkó s arra se méltatja az embert hogy megìrja neki hogy "bocsi de nem vagy az esetem vagy hasonló"
2018. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!