Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ilyen szornyu tapasztalataitok vannak ferfiakkal?

Figyelt kérdés

az utobbi idoben probalok randizni es a kovetkezok a tapasztalatok ..



1. menjek el erte kocsival (neki is van autoja), elmegyunk inni, mindenki fizeti a sajat fogyasztasat majd hazaviszem, felmegyunk hozza es johet a szex, de rendesen, mert azt is elmondta hogy sok lany tehetsegtelen a sz*pasban

amugy 31 eves diplomas egy multinal mernok


2. chatteles non stop, szemelyes talakozora kb 1 het mulva van ideje. addig chatel, kerdesei : hany kilo vagyok, hany centi, mit sportolok, mit eszem, mit szeretek a szexben, meretek, milyen a szorzetem lent stb.

26 eves


3. randizzunk, jojjek at hozza, foz nekem, kerdese tudok -e jonni magamtol vagy kimenjen elem a megalloba?

33 eves


4. ramir este, randizzunk SOS, kb ejfel korul, ertem jon es vagy megyunk az irodajaba vagy a lakasara, mashova nem megy.... viszont italt szivesen hoz :)

25 eves


5. ramir, talalkozzunk, barmikor barhol jo neki

elmegyunk vacsorazni, elmondja hogy a lanyok tesztelik a pasikat ki hova viszi vacsorazni

vacsora vegen kb teljesen ram maszik, a melleim taperolja a polo alatt, smarol, mikor a puncimat kezdi taperolni leallitom.... hazaerek, ram ir hogy tetszettem es nem bir magaval kb. fel is ajanlott volna rogton 50 ezret


2018. júl. 6. 18:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A négyessel mi a baj?
2018. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!