Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a nők? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők? Miért nem lehet egy picit normálisabbnak és kedvesebbnek lenni a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Picit hosszabbra venném a figurát, mert ez nem könnyű helyzet. Igen,társkeresési problémáról van szó,és saját érzéseket és tapasztalatokat írok le most,kíváncsi lennék a reakciókra.

Nos nem egészen világos, miért nem fordítanak az emberek,és most főként a nőkről van szó, mert férfi vagyok,és ezt az oldalt látom igazán. Szóval miért nem fordítanak a nők több figyelmet,és odaadást a férfiak felé?

Amire itt gondolok, nem kell lefeküdni vele nyilván,és nem kell csókolózni sem vele,ha nem akarsz. DE ugyanolyan emberek azok is,és ugyanolyan férfiak, akik nem jóképűek. Ugyanúgy szükségük lenne egy kis apró figyelemre,törődésre, akár egy ölelésre,szeretetre.

De akár csak egy kedves beszélgetésre,mosolyra.

Személyes tapasztalat alapján, van egy csaj, az itteni boltban,rendszeresen járok oda, bevallom nem jön be igazán mint nő. De szívesen megyek oda, és kedvenc helyemmé vált, mert nem fapofát vág,és nem a szokásos húzz innen a fenébe stílust képviseli.

Pontosan tudom,hogy ott "ügyfél" vagyok elvileg,aki fizet valamiért, és utána továbbáll. De itt nem erről van szó szimplán, mert én direkt nem erőltettem soha beszélgetést,mert tudom milyen "kiszolgáltatott" a helyzetük alapvetően.

De ő kezdeményezte a beszélgetést velem,mert pont szünete volt, én meg pont ott voltam. És kedves volt, eldumálgattunk,aztán mindenki folytatta a dolgát.

DE pozitív élmény volt,és itt a hangsúly.

Nagyon sok olyan sráccal/férfival van kapcsolatom,akik a barátaim, és ők is valójában és én is erre vágynánk, ha már párkapcsolat és nők közelsége nem opció számunkra a genetikai adottságok miatt.

Egy kis apró mosolyra az utcán,egy apró kis beszélgetésre, egy ölelésre, egy kis figyelmességre és törődésre a nőktől.

És igen jönnek a nők mindig azzal,hogy miért ilyen kanosak a férfiak,és miért bámulják őket annyira. Nos ezért, mert nagyon kevés olyan férfi van,akinek jut nő egyáltalán,és akire a nők is azt mondják,na igen ő kellene nekik.

Fordítva pedig,én is és a barátaim ízlését is ismerem, 10-ből 8 nőt alapvetően vonzónak találunk,ha végigmegyünk az utcán,mert mi látjuk bennük a fantáziát, ez alatt nem a szexet kell érteni,hanem azt amikor hmm ennek milyen szép a szeme, és nem érdekel ha kicsi a melle vagy a feneke,vagy túl vékony esetleg, mert ott van az a tulajdonsága,ami nekem pl. megtetszett.(Mondanom sem kell, nem láttam még olyan nőt igazán,akinek a szemei "csúnyák" lettek volna)

És mi a srácokkal szívesen megismernénk nőket, de egyszerűen egy sem nyitott rá.

És ez szomorú. Ezért kattannak be sokan férfiak,és még nem is beszéltem a nemi vágyakról,ami teljesen másképp működik a férfiakban és nőkben,mert az is frusztráltságot okoz,és elveszi az ember kedvét sok dologtól.

Hidd el, én régóta keresem azt a módszert,amivel ki tudnám ölni a nők iránti vágyamat,és vonzódásomat. Megtenném,bármikor. De egyenlőre nincsen rá jó módszer sajnos...

Az pedig nem opció,hogy mi nők közelébe kerüljünk,mert egyszerűen szóba sem állnak velünk sajnos... igen egyikünkkel sem. Pedig nem vagyunk nagyon csúnyák, egyszerűen csak nem vagyunk a tipikus kigyúrt,jóképű álompasik.

Annyit akarunk sokszor már kicsikarni csak,hogy legalább egy nap egy nőtől egy kedves mosolyt,ha kapunk már az egész napra feldobja a kedvünk sokszor. És ez nem nagy dolog szerintem.

Tudom,hosszú lett, köszönöm aki elolvassa,és értelmesen tudna reagálni rá.

26/F



2018. máj. 13. 12:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%

Hú, mit fogsz te ezért itt kapni...


"Fordítva pedig,én is és a barátaim ízlését is ismerem, 10-ből 8 nőt alapvetően vonzónak találunk,ha végigmegyünk az utcán,mert mi látjuk bennük a fantáziát, ez alatt nem a szexet kell érteni,hanem azt amikor hmm ennek milyen szép a szeme, és nem érdekel ha kicsi a melle vagy a feneke,vagy túl vékony esetleg, mert ott van az a tulajdonsága,ami nekem pl. megtetszett."

Igazából itt a titok. A férfiak elfogadóbbak, mint a nők.

2018. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Ahányszor kedves, mosolygós voltam nekem nem tetsző férfival, minden egyes alkalommal többet gondolt bele az illető, és rámhajtott. Ami aztán kellemetlen volt mind a kettőnknek. Úgyhogy leszoktam erről, udvarias vagyok persze, de távolságtartó.
2018. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Vagy csak igénytelenebbek és sokaknak az a lényeg, hogy lyuk legyen az ellenkező nemű illetőn.


Amúgy meg ne csináljatok már úgy, mintha nőt szerezni valami véres háború lenne. A férfiak döntő többsége képes rá, még a nagyon kritikán aluliak is (persze nem feltétlenül modell csajokat szednek össze, de nem is ez volt a kérdés). Menjetek egyszer végig az utcán és nézzétek meg, milyen srácoknak, férfiaknak van barátnője/felesége.


Nem rinyálni kell, hanem tököt növeszteni és próbálkozni (a "Tinderen jobbra húzogatok mindenkit, hátha..." az nem próbálkozás). Ha valami nem megy, keresd meg, miért nem, kérj segítséget tapasztaltabb havertól vagy coachtól (bár az ég óvjon meg a hazai randiguruktól :D szóval marad a haver vagy a külföldi anyagok).


"Genetika": Érdekes, a nagyapád és az apád is össze tudott hozni utódot, szóval genetikai selejt már nem vagy. Ha vézna vagy, menj el gyúrni és öltözz fel normálisan, ha kráteres a képed, menj bőrgyógyászhoz, ha kopaszodsz, tolasd le inkább kopaszra... ugye, hogy nem bonyolult?


Ha meg annyira az a rohadt pénz kell kizárólag a nőknek, akkor miért nem pénzcsinálással töltitek minden éber perceteket a gyk helyett?

2018. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
15%

#3: "Vagy csak igénytelenebbek és sokaknak az a lényeg, hogy lyuk legyen az ellenkező nemű illetőn."

Pont azt a részt másoltam be, hogy nem a szexről van szó.


"Amúgy meg ne csináljatok már úgy, mintha nőt szerezni valami véres háború lenne."

Szerintem nem az, egyszerűen kell hozni külső terén valami pluszt. Annak véres háború, aki nem néz ki jól.


"Menjetek egyszer végig az utcán és nézzétek meg, milyen srácoknak, férfiaknak van barátnője/felesége."

Megtettem. Olyannal is, aki szerint a ronda srácoknak is van barátnőjük. 2 óra alatt egy ilyen srácot találtunk.

2018. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Szia.Én az ellenkező oldalt képviselem nőként.Én is eladóként dolgozom ha időm engedi én is beszélgetek a vevőkkel. Neten is szívesen társalgok férfiakkal engem érdekelnek az emberek, ki miről mit gondol mit érez.Valóban kivannak éhezve a férfiak,de a nők is a szerelemre,érintésre stb..Én nőként csak olyan emberrel tudok testi kapcsolatba kerülni akiben valami + érzek.Sokszor azok kerülgetnek akiket a hátam közepére se kívánok,vagy tetszik,de foglalt.Én azt látom sokan félnek az elköteleződéstől.Pedig annál nincs is jobb mint szeretni és szeretve lenni. Ígérem én ezután is kedves leszek minden normális férfival.:)
2018. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem bunkóságból vagy rosszindulatból írom, de a férfiak többsége túl sokat képzel a dologba, már szinte az esküvőt (vagy legalábbis a dugást) tervezgeti, ha esetleg kedvesen, barátként viszonyulok hozzá vagy rámosolygok. Én pedig tényleg sajnálom, de nincs energiám a mindennapi feladataim mellett mindig valakit elutasítani vagy magyarázkodni, hogy én nem úgy gondoltam. Na ez nem azt jelenti, hogy bunkó vagyok bárkivel is, inkább csak tartom a távolságot.
2018. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Először is: az önbecsüléseddel komoly gondok vannak. Meg se forduljon a fejedben hogy a párkapcsolat az neked nem opció.

A baj az hogy te áldozat típus vagy. Kezdésnek csak annyi kéne hogy elhatározod hogy nem leszel áldozat.

2018. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

Sokszor leírtam már ilyen típusú kérdéseknél ezt, de leírom újra.


Szerintem barátságból lesznek a legjobb kapcsolatok. Ahol van időd megismerni normálisan a másikat, nem csak a "szép" oldalát látod. Ha én társkeresőn látom meg a jelenlegi páromat, valószínűleg soha nem jövünk össze, mert elsőre nem jött be nekem. De semleges környezetben megismerkedtünk, egyre több időt töltöttünk együtt és beleszerettem. Onnantól méginkább azon voltam, hogy sokat legyünk kettesben, elhívtam túrázni és várost nézni, stb. Neki is bejöttem és összejöttünk. Most már őt tartom a legvonzóbb férfinak a világon (holott nem tipikusan jóképű, nagy fülei vannak és kusza fogsora, nagy orra) és nem izmos 180 centihez 60 kg. Mégis számomra nagyon szexi. Mellé egyébként nem is gazdag, egyetemista és nem dolgozik mellé.


Szóval én azt tanácsolom első körben, hogy próbálj meg barátkozni, aztán lesz ami lesz, sosem lehet tudni. Másodszor pedig a pozitív dolgaidra helyezd a hangsúlyt, ha magadról beszélsz, ne arra hogy "hát nem születtem jóképűnek, a genetika miatt sosem lesz nőm." Ilyen hozzáállással nem leszel senki számára szimpatikus.

2018. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%

"miért nem fordítanak a nők több figyelmet,és odaadást a férfiak felé?"

"Ugyanúgy szükségük lenne egy kis apró figyelemre,törődésre, akár egy ölelésre,szeretetre. De akár csak egy kedves beszélgetésre,mosolyra."


Nem, ezeket semmi jogod nincsen számon kérni senkin az égvilágon. Amit igen, az a következő: civilizált viselkedés, udvariasság, amelyben belefoglaltatik az is, hogy nem vág rád morcos arcot. Viszont már maga a puszta tény, hogy kapcsolatba kerüljön veled, akár egy beszélgetés erejéig, az SEM elvárható senkitől. Az, hogy bárki ebben önállóan, befolyásolás nélkül döntsön, a legalapvetőbb jogok közé tartozik a normális európa-angolszász típusú társadalmakban, már megbocsáss.

2018. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
23%

Azt kell megértened, hogy a fiatal nők a mai társadalom abszolút kegyeltjei. Ha az átlagnál kicsit jobban néznek ki, akkor olyan könnyű dolguk van ismerkedésnél, amit neked, fiúnak, nehéz elképzelni.



Az egész amiatt van, hogy a nők választanak partnert, de régen volt egy csomó dolog, ami korlátozta a nők szabad párválasztását: a család komoly beleszólása, a vallás, a fogamzásgátlás (nem lehetett nagyon kitolni a gyerekvállalást, és akivel összekerült, annak gyereket is kellett szülnie), valamint a közösség korlátozott mérete: a globalizáció és a digitális kor előtt kicsi volt az átlagember ismeretségi hálója. Egyszóval, a nőnek nem volt hatalmas előnye a férfival szemben, akitől ráadásul egyébként gazdaságilag is függött, hiszen élt a régi felosztás: a férfi a kenyérkereső, a nő a családfenntartó.



Ma ezek egyike sem igaz már. A nő teljesen szabadon választ párt, senki nem szól bele; nincs fogamzásgátlás, így ki lehet tolni a gyerekvállalást; és ami nagyon fontos: a nő megteheti, hogy eltartja magát és karrierista lesz, nem függ többé a férfitól. A férfi azonban függ a nőtől, mert sokkal erősebb biológiai szükséglete az utódnemzés, mint a nőnek. Tehát a nők felszabadultak, és maradt a kezükben egy komoly adu: ők rendelkeznek azzal, hogy a férfi mikor jut szexhez.


Ehhez pedig vedd hozzá azt, hogy elképzelhetetlenül nagy a merítése annak, aki ismerkedni akar: az internet kinyitotta a világot. Ha úgy tetszik, kiszélesítette a párkeresési piacot. Namost, ennek meg az lett az eredménye, hogy a nők minden eddiginél durvábban működtetik a szexuális szelekciót, mert ők eleve mindig az adott merítésből a legjobbat keresik; ha pedig óriási a merítés, akkor az egekbe szöknek az igények. Ezt bizonyítják a netes társkeresési statisztikák.


Mi következik mindebből? Az, hogy a fiatal nőknek a magasba szökik az egójuk, mert világosan látják, hogy mindenki rájuk hajt. Ez a rengeteg érdemtelenül szerzett figyelem pedig torzítja a jellemüket, beképzeltek, válogatósak, lekezelőek lesznek, mint egy elkényeztetett gyerek. Alap, hogy a lányok kedvessége (és tudatossága) általában fordítottan arányos a szépségükkel. Nem lesz kedves, mert egyrészt minek, másrészt meg ha ő kedves veled, akkor te azt felhívásnak veszed keringőre, azt meg ő nem akarja, mert nyilván nem vagy benne a felső 10%-ban, akire ő partnerként tekint, mivel megteheti, hogy nagyon válogat.


Teljesen tipikus és érthető az, amit leírsz: arról van szó, hogy ma átlag fiatal férfiként sokkal nehezebb, mint átlag fiatal nőként, és ezt a nők képtelennek tűnnek megérteni. A mai kor egyszerűen elkényezteti őket, korlátok nélkül válogathatnak. Ha nem tetszik nekik senki az adott társaságban, mennek egy új helyre. Előbb-utóbb lesz olyan, aki megfelel neki azok közül, akik leszólítják. Férfiaknál nem így működik.

2018. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!