Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a nők? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők? Miért nem lehet egy picit normálisabbnak és kedvesebbnek lenni a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Picit hosszabbra venném a figurát, mert ez nem könnyű helyzet. Igen,társkeresési problémáról van szó,és saját érzéseket és tapasztalatokat írok le most,kíváncsi lennék a reakciókra.

Nos nem egészen világos, miért nem fordítanak az emberek,és most főként a nőkről van szó, mert férfi vagyok,és ezt az oldalt látom igazán. Szóval miért nem fordítanak a nők több figyelmet,és odaadást a férfiak felé?

Amire itt gondolok, nem kell lefeküdni vele nyilván,és nem kell csókolózni sem vele,ha nem akarsz. DE ugyanolyan emberek azok is,és ugyanolyan férfiak, akik nem jóképűek. Ugyanúgy szükségük lenne egy kis apró figyelemre,törődésre, akár egy ölelésre,szeretetre.

De akár csak egy kedves beszélgetésre,mosolyra.

Személyes tapasztalat alapján, van egy csaj, az itteni boltban,rendszeresen járok oda, bevallom nem jön be igazán mint nő. De szívesen megyek oda, és kedvenc helyemmé vált, mert nem fapofát vág,és nem a szokásos húzz innen a fenébe stílust képviseli.

Pontosan tudom,hogy ott "ügyfél" vagyok elvileg,aki fizet valamiért, és utána továbbáll. De itt nem erről van szó szimplán, mert én direkt nem erőltettem soha beszélgetést,mert tudom milyen "kiszolgáltatott" a helyzetük alapvetően.

De ő kezdeményezte a beszélgetést velem,mert pont szünete volt, én meg pont ott voltam. És kedves volt, eldumálgattunk,aztán mindenki folytatta a dolgát.

DE pozitív élmény volt,és itt a hangsúly.

Nagyon sok olyan sráccal/férfival van kapcsolatom,akik a barátaim, és ők is valójában és én is erre vágynánk, ha már párkapcsolat és nők közelsége nem opció számunkra a genetikai adottságok miatt.

Egy kis apró mosolyra az utcán,egy apró kis beszélgetésre, egy ölelésre, egy kis figyelmességre és törődésre a nőktől.

És igen jönnek a nők mindig azzal,hogy miért ilyen kanosak a férfiak,és miért bámulják őket annyira. Nos ezért, mert nagyon kevés olyan férfi van,akinek jut nő egyáltalán,és akire a nők is azt mondják,na igen ő kellene nekik.

Fordítva pedig,én is és a barátaim ízlését is ismerem, 10-ből 8 nőt alapvetően vonzónak találunk,ha végigmegyünk az utcán,mert mi látjuk bennük a fantáziát, ez alatt nem a szexet kell érteni,hanem azt amikor hmm ennek milyen szép a szeme, és nem érdekel ha kicsi a melle vagy a feneke,vagy túl vékony esetleg, mert ott van az a tulajdonsága,ami nekem pl. megtetszett.(Mondanom sem kell, nem láttam még olyan nőt igazán,akinek a szemei "csúnyák" lettek volna)

És mi a srácokkal szívesen megismernénk nőket, de egyszerűen egy sem nyitott rá.

És ez szomorú. Ezért kattannak be sokan férfiak,és még nem is beszéltem a nemi vágyakról,ami teljesen másképp működik a férfiakban és nőkben,mert az is frusztráltságot okoz,és elveszi az ember kedvét sok dologtól.

Hidd el, én régóta keresem azt a módszert,amivel ki tudnám ölni a nők iránti vágyamat,és vonzódásomat. Megtenném,bármikor. De egyenlőre nincsen rá jó módszer sajnos...

Az pedig nem opció,hogy mi nők közelébe kerüljünk,mert egyszerűen szóba sem állnak velünk sajnos... igen egyikünkkel sem. Pedig nem vagyunk nagyon csúnyák, egyszerűen csak nem vagyunk a tipikus kigyúrt,jóképű álompasik.

Annyit akarunk sokszor már kicsikarni csak,hogy legalább egy nap egy nőtől egy kedves mosolyt,ha kapunk már az egész napra feldobja a kedvünk sokszor. És ez nem nagy dolog szerintem.

Tudom,hosszú lett, köszönöm aki elolvassa,és értelmesen tudna reagálni rá.

26/F



2018. máj. 13. 12:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Inkább válaszolj arra, amit ez a kérdező kérdezett tőled a második oldalon:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%
Pár választ elolvastam és nagy részüket meg tudom erősíteni. Én sajnos nagyon válogatós vagyok külsőre, ha párkapcsolatok van szó, DE ettől függetlenül kedves vagyok a nem túl előnyös külsejű férfiakkal is, egészen egyszerűen azért, mert sokukkal valahogy jobban kijovok, mint a nőkkel. Értem ezalatt, hogy munkahelyen, suliban egyesületben vagy bárhol, ahol huzamosabb időt töltök el, szívesebben vagyok férfiakkal,de ez sajnos nem sokáig működik. Általában két lehetőség van: vagy félreértik vagy félreértik. Ilyenkor vagy az van, hogy atmennek tamadoba(ez a komplexusos/mentális beteg stb. férfiakra jellemző.)Vagyis elhord minden r.bancnak, mintha legalábbis 24 órás d.gast ígértem volna neki, miközben csak normálisan beszélgettem vele tök általános témákról , min. non-verbalisan, de általában verbalisan is kifejezetten neki, hogy O nálam férfiként nem jöhet szóba. A másik esetben(normálisabb férfiak), reménykedni kezd, korbeudvarol,kb.a csillagokat is lehozza nekem. Hogy ennek miért nem örülök? Mert szörnyen kellemetlen! Folyamatosan egy nyomasztó elvárást érzek, hogy a sok kedvességet viszonozni kéne, pedig tudom, hogy soha nem lennék rá képes.Ezert én és szerintem még sok nő tarsam, inkább elkerüli ezeket a helyzeteket, vagyis, ha nem is bunkon, de sehogy se banok a nekem nem tetsző férfiakkal, egyszerűen azért, mert az évek során megtanultam, hogy így sokkal egyszerűbb, máshogy nem tudok jól kijönni a dologból, mintha eleve nem is adok alkalmat félreértésre.
2019. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó: és az esetleg megfordult a fejedben, hogy mi lenne, ha az első 5 mondatba belefűznéd valahogy, hogy már foglalt vagy, és AZUTÁN lennél kedves vele? És akkor ezt tudomásul kéne vegye, és eldönthetné, hogy ezen túlmenően vevő-e rád barátként, emberként, vagy inkább mogorván elvonul, mert megalázónak érzi, hogy itt egy szép, kedves nő, akinek ő csak mint barát kell. Ne haragudj, de én is rühellem, amikor egy lány adja alám a lovat, aztán amikor már nyíltan flörtölünk és már kifizettem neki három italt, és már meg akarom csókolni lassan, akkor nyögi be, hogy ja, neki amúgy van barátja, hát mit képzelek én. Aztán, ha én leszek dühös, akkor megy a szemforgató, mónika show-s, kéztördelős álértetlenkedés, hogy most mit vagyok úgy oda. Erre én se tudok mást mondani, mint hogy menjen a szűzqr*aanyjába az ilyen. Nem kell húzogatni a mézedmadzagot. Ha van valakid, akkor igenis jelezd és tartsd a távolságot a férfiaktól. Mit csodálkozol, hogy bepróbálkoznak, aztán ha hoppon hagyod őket, akkor bedühödnek? Számunkra ez nem játék, nem szórakozás, bármennyire is jó móka neked tesztelni, hogy hány pasi fog rád hajtani, akire te rámosolyogsz. Mi nőt akarunk, párt akarunk, kapcsolatot és szexet akarunk és utáljuk, ha húzzák az időnket (no meg a pénzünket). Nem véletlen, hogy régen is addig voltak a nők kívánatos ruhákban és fedetlen hajjal, amíg nem voltak foglaltak, onnantól pedig csak a párjuk előtt kellethették magukat. Van nálad egy biológiai fegyver, amivel rendelkezel a férfiak legerősebb, legprimerebb ösztönei fölött. Olyan vagy, mint az állatidomár. Ne élj vissza vele, ne játszadozz velünk. Akit választottál, annak legyél csábos, mással meg ne flörtölgessél, vagy ha igen, akkor ne csodálkozz, ha a másik átmegy támadóba. Ez nekünk nem olyan vicces, mint neked.
2019. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de hol olvastad, hogy flortolok bárkivel is??? Leírtam, hogy ott, ahol sokat tartozkodom, mondhatjuk össze vagyunk zárva, beszélgetek vele ALTALANOS témákról. Nem, nem a barpultrol mosolygok rá, nem "szemezek" vele, nem húzogatom neki a szoknyamat. Pont azt teszem vele, amit a kérdező hiányol, normálisan emberként kezelem. Épp ez a baj veletek, ha egy nő nem bunkó egy férfival, az szerintetek már flört. Rohadt nagy tévedésben vagytok.

A másik, hogy rögtön párom is lett a te olvashatodban, noha ez szintén nem jelent meg sehol. Nem értem, miért nem lehet elfogadni, hogy nem kellesz egy nőnek, miért kéne igazolnia, hogy azért nem, mert van párja. Van, hogy simán csak nem vagy az esete, törődj bele!

Nekem ugyan egyikük se fizetett italt, mivel nem járok el velük iszogatni! Ez szintén csak a te fantaziad van létezik.

Ellenben afölött simán elsiklottal, hogy írtam, min. non-verbalisan, de gyakran verbalisan is közlöm vele,NEM AKAROK TOLE SEMMIT! Bocs, hogy nem úgy mutatkozom be minden idegen férfinak, hogy szia, xy vagyok, nem tetszel, tehát ha a következő x hónapban/évben, amit eltoltunk itt a munkaban beszélgetni is fogunk, akkor nehogy félreértsd, nem akarok tőled semmit! Ez elég életszerűtlen.

Szóval, megertem, késő van, de inkább olvass figyelmesebben és gyakorold a szovegertest!

2019. okt. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
29%
imádnak elutasítani, a vérüben van sajna.
2019. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen jogos amiről beszélsz. Férfiként mondom én az olyan csajokkal is kedves vagyok akik esetleg nem tetszenek. Sőt a volt bnőm első ránézésre nem tetszett de adtam esélyt neki végül több évet voltunk eggyütt. Nyugodtan lehetne esélyt adni csajok és kicsit leszállni a földre!!!
2019. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
50%
Csak beleolvastam, de hányok tőled!
2020. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos a túlhajszolt feminizmus és a meetoo mozgalom nagyon elkapatta a nőket...
2020. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
45%
Ez ilyen sajnos, nekik se könnyű. Egyszreűbb nekik kiválasztaniuk ők maguk azt a pasit aki nekik megfelel. Udják már hogy mindenhol csak felszedni akarják őket és jó pofiznak nekik. Ők a különlegeseket keresik. Hogy miaz? Csak ők tudják. De hát nem érdemes csajozni. Ha talál valamit egy nő egy férfiba, ad jelet vagy meg találja rá a módját szemkontaktusba kerüljön vele. Kedvesebbek és kezdeményezőbbek a nők közvetlebebbek mint gondolnád csak nem mindenkivel. Csak csak azokkal akiről látják és magabiztosak értek el valamit az életbe, néznek ki valahogy és sugározzák hogy maguk is erősek, és persze nem átlagosan néznek ki!
2020. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
22%
29 vagyok. Nem tudom ki az az agybajos aki lepontozott nagyon szar napja lehet. Tök igazságot írtam! De látom vannak félre sikerül emberek itt!
2020. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!