Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok "macskás" férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok "macskás" férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig problémát okozott, hogy nálam a két macska családtag. Az ágyban alszanak velem, és akkor se büntetem meg őket, ha például felugranak az asztalra vagy a konyhapultra (bár ez nem jellemző, meg vannak nevelve).

Rendszeresen fésülöm őket és általában naponta porszívózok, szóval a lakásban nem száll szanaszét a macskaszőr.

Vannak olyan férfiak, akik ezt tudják tolerálni, esetleg ugyanennyire rajonganak a cicákért?


2018. jún. 29. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Vannak. Én pl ugyancsak 2 macskával osztozom az ágyon :D És úgy egyébként imádom őket. 27F
2018. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Hááát, én ismerek hasonlókat pasiban, de számold bele azt is, hogy nem mindig tolerancia kérdése. Ha valaki pl allergiás (márpedig a macskaszőr rengeteg emberből vált ki allergiás reakciót), az akkor se fogja tudni elfogadni ezt, ha akarja. Vagy esetleg hipoallergén fajtád van?

Kijárós cicák amúgy, vagy csak bent vannak? Féregtelenítve vannak rendszeresen? Oltva? A bundájuk karban tartva?

Kompromisszumra kész lennél? Mert a legtöbb férfi ismerősöm szereti a cicákat, de az ágyban egyikük se tűri meg. Ilyen lemondásra hajlandó lennél?

2018. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Én kutyás vagyok.
2018. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez az igazi igénytelenség, mikor a macsak felugrik a konyhapultra, meg azzal alszol.
2018. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jelen :D 26 F
2018. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem kéne.
2018. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi 0% a válaszomban? Aki lepontozott, annak van rá indoka is?

(2.)

2018. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van macska, családtag. Igen féregtelenítve, szir-sz4r ellen beoltva bla-bla. Tiszta és qrva aranyos.
2018. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szeretem a cicákat,volt is egy pár de lemondtam róluk hogy legyen de ha az élethelyzet úgy hozná egyértelműen elviselném és szeretném őket, mivel szeretem az állatokat. :)
2018. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is szeretem őket, de kipreparálva. :D

Általában egy véres lófejjel szoktam aludni. :D F

2018. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!