Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ilyen férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ilyen férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Előre szeretném kérni, hogy mellőzzük a rasszista kommenteket.

22 éves vagyok, szépen lassan rá kellett jönnöm, hogy van egy bizonyos típus a férfiakban, ami kifejezetten nagy hatást gyakorol rám. Nem kizárólagosan, de leginkább a sötétebb bőrű, sötét hajú és szemű, erősebb szemöldökű, dús hajú, telt ajkú, temperamentumot tekintve a hevesebb, érzelmes, szenvedélyes férfiak a gyengéim. Nem mondom, volt példa rá, hogy ennek a teljes ellentéte tetszett meg, de ott a személyiséggel, humorral fogott meg és utána tetszett meg a külseje is.

A lényeg, hogy a fent leírt tulajdonságok leginkább a roma férfiakra jellemzőek. Ez számomra abszolút nem probléma, bizonyos pontokon még a nyelvük, a kultúrájuk is vonz, persze itt nem a begyöpösödött életvitelt folyatókra gondolok. Szinte mindig voltak a környezetemben romák, nők férfiak egyaránt, nagyon megértem magam velük, emiatt kaptam már hideget meleget is a magyaroktól, ami mondjuk szinten nem probléma, mert figyelmen kívül tudom hagyni.

Szóval a kérdés azokhoz szól, akik előítélet mentesek, el tudnak vonatkoztatni a sztereotípiáktól.

Illetve, az, hogy ilyen férfiakkal hogyan/hol tudnék ismerkedni nem arra éleződik ki, hogy roma, hanem a fent leírt tulajdonságok. Csak a tapasztalataim miatt írtam, hogy leginkább romákra jellemzően vettem észre ezeket. Tudom, a hol kérdésre az a válasz, hogy bárhol, de engem az érdekelné inkább, számításba jön-e egyáltalán, hogy egy kevésbé magabiztos, csendesebb nő ilyen temperamentumú férfit talál és meg is tudja tartani?

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2018. jún. 16. 21:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Mindön haúnapban mögtalász minket a munkaügyi központba Tezsvírem.
2018. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Borsod megye kocsmai. Ott van sok, ha jo dagadt vagy meg jobb.
2018. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Nyugati aluljáró a te helyed.
2018. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Tarskereson max.. De szerintem ilyen 'tuzes latin szereto' csak a Story4-es szappanoperakban létezik. Meg ez csak szexuális vonzalom lenne. Nezz körbe esetleg kulfoldi tarskereson is talan ott tobb ilyen van.
2018. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4/4 rasszista hozzászólás. Annyira tipikus, kiszámítható gyakoris arány.
2018. jún. 16. 22:06
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Biztos fogsz találni olyan pasit, amilyenre vágysz - csak olyan helyre kell menni, ahol legtöbben megfordulnak ilyenek.

Módszert nagyon nehéz írni, mert nem vagyok járatos abban a szubkultúrában - viszont a helyek adják majd a lehetőséget; ha kicsit merészebben öltözöl, mélyebb dekoltázst használsz, hidd el megtalálnak!

2018. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
72%
Illatos út, Hős utca, Vaskapu utca, Gubacsi út, Mexikói út, Határ út bizonyos szakaszai, Vak Bottyán utca stb. Sok sikert! :D
2018. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom te hol találkoztál velük,én is rendszeresen találkozok a munkám révén,de nem igazán értem mi fogott meg bennük,pont a nőkkel szemben viselkednek elfogadhatatlanul,persze nem az első 1-2 hónapban,hanem utána.

Láttam én is fiatal csinos fehérbőrű lányokat,nagy volt a szerelem,de utána brutális volt a váltás,,persze,biztos vannak kivételek,,, nyilván semmit értelme hogy ezt leírtam,te már döntöttél,de remélem lesz akinek eszébe jut,mikor a latin szeretőt keresi a telepen.

2018. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Most mit kellene irni ? C-t keresel igenis bp egyes helyei aluljaroi ide tartoznak borsod megye elegge, de pl bp mellett erd szorakozo helyei meg soroksar budapesten a lepukkadt reszeken van sok.

Es ez nem rasszizmus, eleve te vagy rasszista mert feher ember nem jo neked csak mi erre nem frocsogunk hanem elmondjuk hgy merre menj es pl konyvtarba nem is erdemes bemenned mert ott a kivant kategoria nincs.

2018. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez tényleg nekem szolt, szerintem magadat kritizáljad, felszínes vagy. Felteszel kérdést és válaszolnak, meglepő mi?
2018. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!