Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ilyen férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ilyen férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Előre szeretném kérni, hogy mellőzzük a rasszista kommenteket.

22 éves vagyok, szépen lassan rá kellett jönnöm, hogy van egy bizonyos típus a férfiakban, ami kifejezetten nagy hatást gyakorol rám. Nem kizárólagosan, de leginkább a sötétebb bőrű, sötét hajú és szemű, erősebb szemöldökű, dús hajú, telt ajkú, temperamentumot tekintve a hevesebb, érzelmes, szenvedélyes férfiak a gyengéim. Nem mondom, volt példa rá, hogy ennek a teljes ellentéte tetszett meg, de ott a személyiséggel, humorral fogott meg és utána tetszett meg a külseje is.

A lényeg, hogy a fent leírt tulajdonságok leginkább a roma férfiakra jellemzőek. Ez számomra abszolút nem probléma, bizonyos pontokon még a nyelvük, a kultúrájuk is vonz, persze itt nem a begyöpösödött életvitelt folyatókra gondolok. Szinte mindig voltak a környezetemben romák, nők férfiak egyaránt, nagyon megértem magam velük, emiatt kaptam már hideget meleget is a magyaroktól, ami mondjuk szinten nem probléma, mert figyelmen kívül tudom hagyni.

Szóval a kérdés azokhoz szól, akik előítélet mentesek, el tudnak vonatkoztatni a sztereotípiáktól.

Illetve, az, hogy ilyen férfiakkal hogyan/hol tudnék ismerkedni nem arra éleződik ki, hogy roma, hanem a fent leírt tulajdonságok. Csak a tapasztalataim miatt írtam, hogy leginkább romákra jellemzően vettem észre ezeket. Tudom, a hol kérdésre az a válasz, hogy bárhol, de engem az érdekelné inkább, számításba jön-e egyáltalán, hogy egy kevésbé magabiztos, csendesebb nő ilyen temperamentumú férfit talál és meg is tudja tartani?

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2018. jún. 16. 21:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%
Hogyha egy romában látod ezt, akkor mégis miért nem ismerkedsz meg eggyel? Vagy esetleg szégellnéd? Szerintem pont te vagy itt egy kicsit rasszista kérdező. Amúgy a kérdésedre válaszolva az ilyen típusú férfiak inkáb a mediterrán országokban jellemző, amik délebbre vannak.
2018. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Simán megismerkednék akár egy roma férfival is, volt is rá példa.

Mindenki csak annyira legyen rasszista, mint én... :)

2018. júl. 26. 20:51
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Hmm....szóval...románo shávo trubul tuké. :D :P
2018. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
34%

Nekem is ez volt az ideálom kb mindig. 1 db cigány pasim volt (nem finomkodok, lazán lecigányozom... Vannak normális romák biztos, de az "úriembert" nem nevezhetem annak, mint utóbb rá kellett jönni.)

Viszont a leg-leg-leg (már véget ért, de az volt a legnagyobb szerelem egész életemben) egy 167 cm magas, szőkés hajú, zöld szemű, kimondottan fehér bőrű srác volt.

Ha rangsorolnám a többit, a No. 2. szintén világos hajú, zöld szemű, fehér bőrű volt...

Azóta nem idealizálgatok :D

(De roma nem kéne, sem török, arab, meg egyebek...)

2018. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
55%
A kerdezo roma. Irt privit nekem. Amugy en is cigany vagyok. De utalom a ciganyokat. Ezert tiltom, nehogy ram irjon megegyszer.
2018. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
A kérdező nem roma, attól hogy tud pár szót. De te egy vicc vagy. :D "utálom a cigányokat" milyen érzés szembeköpni magad?
2018. júl. 26. 21:59
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyen vagyok fe itt vagyok. 24f
2018. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Olaszország,Spanyolország.
2018. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Kérdező mi van veled azóta?
2022. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!