Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ilyen férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ilyen férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Előre szeretném kérni, hogy mellőzzük a rasszista kommenteket.

22 éves vagyok, szépen lassan rá kellett jönnöm, hogy van egy bizonyos típus a férfiakban, ami kifejezetten nagy hatást gyakorol rám. Nem kizárólagosan, de leginkább a sötétebb bőrű, sötét hajú és szemű, erősebb szemöldökű, dús hajú, telt ajkú, temperamentumot tekintve a hevesebb, érzelmes, szenvedélyes férfiak a gyengéim. Nem mondom, volt példa rá, hogy ennek a teljes ellentéte tetszett meg, de ott a személyiséggel, humorral fogott meg és utána tetszett meg a külseje is.

A lényeg, hogy a fent leírt tulajdonságok leginkább a roma férfiakra jellemzőek. Ez számomra abszolút nem probléma, bizonyos pontokon még a nyelvük, a kultúrájuk is vonz, persze itt nem a begyöpösödött életvitelt folyatókra gondolok. Szinte mindig voltak a környezetemben romák, nők férfiak egyaránt, nagyon megértem magam velük, emiatt kaptam már hideget meleget is a magyaroktól, ami mondjuk szinten nem probléma, mert figyelmen kívül tudom hagyni.

Szóval a kérdés azokhoz szól, akik előítélet mentesek, el tudnak vonatkoztatni a sztereotípiáktól.

Illetve, az, hogy ilyen férfiakkal hogyan/hol tudnék ismerkedni nem arra éleződik ki, hogy roma, hanem a fent leírt tulajdonságok. Csak a tapasztalataim miatt írtam, hogy leginkább romákra jellemzően vettem észre ezeket. Tudom, a hol kérdésre az a válasz, hogy bárhol, de engem az érdekelné inkább, számításba jön-e egyáltalán, hogy egy kevésbé magabiztos, csendesebb nő ilyen temperamentumú férfit talál és meg is tudja tartani?

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2018. jún. 16. 21:55
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ha nem említem a bőrszínt és a roma szót, egyikőtöknek sem jut eszébe... Miben is mások akkor, mint ti? Ha fehérbőrű férfiban megvannak a fent említett dolgok, akkor várom szeretettel. Nem ez volt a kikötésem, de tudom, jó kötekedni...
2018. jún. 16. 22:17
 12/29 A kérdező kommentje:

MoonlightBaby

Nem neked szólt. Köszönöm a válaszod, és a többieknek is, akik nem csak kiélni jöttek magukat.

2018. jún. 16. 22:20
 13/29 anonim ***** válasza:
87%
Irány a Mediterráneum! Lisszabontól Ankaráig elég sok ilyen férfi szaladgál.
2018. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%
ami jellemzést te írsz,egy csomó külföldiben megvan. Nekem ők a gyengéim. Arab ázsiai,afrikai . Az egyetemen sokan vannak ilyen kinézetű fiúk/férfiak. Az az igazi férfi kinézettel. Fekete haj,borosta,kidolgozott test,fekete napszemüveg ,barna bőr,fehér póló, magabiztos járás. És közelít :D na igen,nekem ők vonzóak.most csak épp leírtam egyikük. Ami pedig még extra plusz ráadás az,hogy tanultak is.az intelligencia szexi.
2018. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%
Szír bevándorlókkal. :D
2018. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 peca1000 ***** válasza:
96%

Városok,falvak végein vannak a cigánytelepek.


Nem te fogod megtartani őt, hanem ő téged.


Ütni fog, ha valami nem tetszik, és ha otthagynád, azt nem engedi.


Jó esetben nemi betegséget, és parazitákat kapsz tőle, rosszabb esetben bedob a közösbe, hogy végigmenjenek rajtad.


Vagy prostiként, rabszolgaként dolgozhatsz nála, vagy elad külföldre.


A gádzsókat, főleg ha nő semmibe veszik.


Ha latin szeretőt szeretnél, nézz körül az egyetemeken, vannak külföldi diákok.


Vagy utazz dél Európába, latin Amerikába.

2018. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sötétbarna a hajam, erős a szemöldököm (szerintem, de igazából sosem nézegettem), dús a hajam, telt ajak(ez nem tudom mit jelent :D), hevesebb, érzelmesebb és szenvedélyesebb vagyok.

Viszont fehér bőrű és kék szemű magyar.

2018. jún. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló bizonyítja, hogy nem azt kellett volna kiszúrni a leírásból, hogy roma. Lehet magyar is ilyen tulajdonságokkal.
2018. jún. 17. 10:17
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Börtönben, útépítésen, épitkezésen
2018. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 888Ádám888 válasza:
38%
Hát például találkozhatsz Miskolcon velük. Vagy például Székesfehérváron az SHS építő nevű cégnél, akik épületek vasbeton szerelésével foglalkoznak illetve útépítéssel, igazi cigánmunka...
2018. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!