Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok "macskás" férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok "macskás" férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig problémát okozott, hogy nálam a két macska családtag. Az ágyban alszanak velem, és akkor se büntetem meg őket, ha például felugranak az asztalra vagy a konyhapultra (bár ez nem jellemző, meg vannak nevelve).

Rendszeresen fésülöm őket és általában naponta porszívózok, szóval a lakásban nem száll szanaszét a macskaszőr.

Vannak olyan férfiak, akik ezt tudják tolerálni, esetleg ugyanennyire rajonganak a cicákért?


2018. jún. 29. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amikor megismerkedtem a férjemmel, abszolút kutyás volt. Nem utálta kifejezetten a macskákat, de nem is különösebben kedvelte őket, a kutyájáért volt nagyon oda.

Lakásba költöztünk, oda nem lehetett kutyát szerezni, viszont macskát igen. Kicsit húzta a száját, de a klasszikus vicc szerinti kompromisszumot (tudod, a férfi nem akar macskát, a nő akar, így hát kompromisszumot kötöttek és lett macska) követően szereztünk cicát. Azóta eszébe nem jutna macska nélkül élni, imádja. Párszor bevallotta, hogy valóban aranyosabb a cicánk, mint a kutyája (perzsa cica vs boxer kutya. Na most vajon melyik a cukibb.)


Szóval az is lehet, hogy idővel megszereti, ha egyébként nem aktív ellenszenvet érez iránta, csak inkább közömbös.


És kikérem magamnak, hogy igénytelenség lenne macskával együtt aludni. Egyrészt nem tudod egy cicának megmondani, hol aludjon, oda fekszik ahova akar, akármit csinálsz, másrészt meg nincs is annál jobb, mint mikor kis kupacban összebújva vagytok hárman egy hideg reggelen, és a macska még közben dorombol is :) Egy macska rendkívül tiszta állat, nem büdös és nem mocskos, ne kutyákból indulj ki. Amúgy a férjem is szereti, ha velünk alszik, szóval ez is csak szocializáció kérdése.

2018. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jelen, én macskás vagyok (meg motoros) :D

De a férfiak többsége kutyás, mert az a "kemény", menő.

32/F

2018. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

Rendkívűl tiszta állat..persze miután a lábaival tapicskolt az alomtálban, és a húgyos almot rákaparta a szarára, aztán a nyelvével kinyalta a szaros seggét és a köpésében megfürdik, aztán rámászik az asztalra meg az ágyra és egy csomó szőrt még ott is hagy amerre csak jár.. Hát én úgy vágnám ki ahogy azt a bizonyos macskát szokás.


De nem kétlem, hogy vannak disznóólban nevelkedett emberek akik ezt tolerálják és elviselik. Ismerek én is nem egy ilyen állatkertgondozót és sikeresen megtalálják a párjukat és üzekednek a koszban vírusban fertőben.

2018. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Imádom a macskákat

20/F

2018. jún. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne gond, szeretem a cicákat. Ha megyek valakihez ahol van macska vagy csak az utcàn össze futok egyel akkor mindig megszeretgetem őket :D már amennyire hagyják magukat. 😂

Mikor nagyanyámnál laktam akkor ott meg a szomszéd macskáját szelídítettem be, nagyon vad volt, kerülte az embereket de én elértem, hogy hanyatt dobja magát nekem ;) (hm ez furán jött ki)


Szóval ja, vannak macskás pasik. Hogy hol tudsz velük ismerkedni azt nem tudom. Itt gxakorin pl :D


24F

2018. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van két macsekom nekem is Mc testvérpáros, szobába is bejöhetnek van mikor mellettem alszik amelyik akar vagy odafurakodik az oldalamhoz. Lehet utánuk takarítani az biztos, sokat foglalkozni jutalomfalat, szőroldók vitaminok, néha fürdés - fésülés, mindennek ellenére rend van, kültéri helyük is van de ebben a melegben csak esti órákban viszem ki oda. Asztalra ha véletlen fel is ugrik le szoktam venni azonnal, de mostanság kevésbé jellemző. F35
2018. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!