Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ilyen szornyu tapasztalataitok vannak ferfiakkal?

Figyelt kérdés

az utobbi idoben probalok randizni es a kovetkezok a tapasztalatok ..



1. menjek el erte kocsival (neki is van autoja), elmegyunk inni, mindenki fizeti a sajat fogyasztasat majd hazaviszem, felmegyunk hozza es johet a szex, de rendesen, mert azt is elmondta hogy sok lany tehetsegtelen a sz*pasban

amugy 31 eves diplomas egy multinal mernok


2. chatteles non stop, szemelyes talakozora kb 1 het mulva van ideje. addig chatel, kerdesei : hany kilo vagyok, hany centi, mit sportolok, mit eszem, mit szeretek a szexben, meretek, milyen a szorzetem lent stb.

26 eves


3. randizzunk, jojjek at hozza, foz nekem, kerdese tudok -e jonni magamtol vagy kimenjen elem a megalloba?

33 eves


4. ramir este, randizzunk SOS, kb ejfel korul, ertem jon es vagy megyunk az irodajaba vagy a lakasara, mashova nem megy.... viszont italt szivesen hoz :)

25 eves


5. ramir, talalkozzunk, barmikor barhol jo neki

elmegyunk vacsorazni, elmondja hogy a lanyok tesztelik a pasikat ki hova viszi vacsorazni

vacsora vegen kb teljesen ram maszik, a melleim taperolja a polo alatt, smarol, mikor a puncimat kezdi taperolni leallitom.... hazaerek, ram ir hogy tetszettem es nem bir magaval kb. fel is ajanlott volna rogton 50 ezret


2018. júl. 6. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, hogy folyton ilyeneket ismersz meg....pedig nem csak ilyenek vannak.


tágabbra kéne nyitni azokat a szemeket, mert akiket felsoroltál valójában Nem is különböznek annyira.

2018. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Számomra ez a kérdés elég hihetetlennek hangzik, de azért megpróbálok rá válaszolni érdemben. Így leírva ezek valóban nem túl jó tapasztalatok, de igazából valahol a te hibád is, hogy ilyennek álltál le, ha számodra ez szörnyű amit egyébként valahol meg is tudok érteni, akkor hamarabb kellett volna felismerni és elhajtani őket.
2018. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Sajnálom hogy ilyen tapasztalatokat szereztél igaz nem túl "tág" a férfiak érdeklődési köre akiket megismertél. Szerintem csak nagyon rossz embereket fogtál ki és ismertél meg.

Bevallom 21 éves létemre meglepődtem én is hogy ilyen embereket találtál a környékeden vagy ismertél meg.

Ez ne bátortalanítson el hiába rosszul érzed magad hidd el vannak normális emberek csak valahol máshol kell keresned, illetve nem kell keresned majd megtalál. 21/F

2018. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3.-al mi baj? Najó, az alap lenne hogy kimegy a megállóba, de azon túl?
2018. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jobbak a tapasztalataim. A te tipusod akkor sem erdekel ha jol szopsz
2018. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Miért velük randiztál?
2018. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
miert milyen a tpusom
2018. júl. 6. 19:24
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

hasonló tapasztalatok vannak a köv korosztályban is

bakker 45 éves de én utazzak hozzá amugy teli van pénzzel

de lusta eljönni egy semleges helyre


ami gyöngyszem:

elvileg egyetemi tanár

képet kér, telszámot, randizzunk azonnal, cseten nem tud beszélgetni majs személyesen, komolykapcsit keres, de dugás lesz a randi végén? amugy küldött képet és egy kb 200kg disznó :D


kedvenceim a 25-35 év közötti szeretem a MILFeket felkiáltással ismerkedem komoly kapcsoltra...

igazából arra apelál h hátha elöbb gyorsba aláfekszik a nő mert h azt olvasta h az idősebb nők kiéhezettebbek :D


65éves nagypapa --- no komment


ha sikerül kifogni egy normálisat tuti h: 1. vagy min 20000km lakik 2. vagy meleg

:)

2018. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 888Ádám888 válasza:
36%
Vannak rendes férfiak, csak mondjuk neked nem jön be a külsőjük, pénztárcájuk, első üzenetük és ezért nem találkozol velük. Sok az olyan nő, aki szimpla semmi kirívó dolgoz nem tartalmazó üzenet után leszűr a másikról mindent és nem akar a másikkal ismerkedni. Vagy idézőjelben nem rossz-fiúk, a nők egy részének ez kell, aztán később meg csodálkoznak, hogy nincs tartós kapcsolata mert a fickó lelépett...
2018. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ádám


neten nem látod a pénztálcáját

a legtöbb esetben a képet sem mert pl titkos

az első üzi kb ennyi : ismerkedünk ?

se köszönés se bemutatkozás sem más - ez annyit jelent kb h dugunk? :)

adatlap kb üres max a kötelező dolgok vannak benne ... ja meg elfelejtettem a farok méret :D

2018. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!