Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ilyen szornyu tapasztalataitok vannak ferfiakkal?

Figyelt kérdés

az utobbi idoben probalok randizni es a kovetkezok a tapasztalatok ..



1. menjek el erte kocsival (neki is van autoja), elmegyunk inni, mindenki fizeti a sajat fogyasztasat majd hazaviszem, felmegyunk hozza es johet a szex, de rendesen, mert azt is elmondta hogy sok lany tehetsegtelen a sz*pasban

amugy 31 eves diplomas egy multinal mernok


2. chatteles non stop, szemelyes talakozora kb 1 het mulva van ideje. addig chatel, kerdesei : hany kilo vagyok, hany centi, mit sportolok, mit eszem, mit szeretek a szexben, meretek, milyen a szorzetem lent stb.

26 eves


3. randizzunk, jojjek at hozza, foz nekem, kerdese tudok -e jonni magamtol vagy kimenjen elem a megalloba?

33 eves


4. ramir este, randizzunk SOS, kb ejfel korul, ertem jon es vagy megyunk az irodajaba vagy a lakasara, mashova nem megy.... viszont italt szivesen hoz :)

25 eves


5. ramir, talalkozzunk, barmikor barhol jo neki

elmegyunk vacsorazni, elmondja hogy a lanyok tesztelik a pasikat ki hova viszi vacsorazni

vacsora vegen kb teljesen ram maszik, a melleim taperolja a polo alatt, smarol, mikor a puncimat kezdi taperolni leallitom.... hazaerek, ram ir hogy tetszettem es nem bir magaval kb. fel is ajanlott volna rogton 50 ezret


2018. júl. 6. 18:38
1 2 3
 11/21 peca1000 ***** válasza:
39%

Ezeket ki kell röhögni.


Én is ezt teszem, amióta ezeket a tapasztalatokat olvasom :)


Vannak normális hapsik, csak olvasd el az összesnek az adatlapját, aki ír neked.


A bunkó, éretlen hülyegyerekeket meg le kell tiltani :)


Ja és vannak normális csajok is.

2018. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Te mit teszel azért, hogy megtaláld azt, akivel érdemes randizni menni?
2018. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Undorító...


Hozzám a 2. áll a legközelebb. Mármint ha neten ismerkednék meg valakivel, én is először egy jó ideig beszélgetnék ott, mielőtt élőben találkozunk. De eszembe nem jutna megkérdezni, hogy hány kiló az illető ( lánytól amúgy sem illik, ha meg a testalkata tetszik - mert látom - akkor meg nem tök mindegy? ), mit szeret a szexben, mik a méretei és van-e szőrzete vagy nincs... Nem is értem, hogy ezek miért kérdeznek ilyeneket egy gyakorlatilag még idegen embertől... A magasság azt mondom még érthető, pláne ha a fiú nem túl magas és nem szeretné, hogy ha a lány 10 centivel magasabb lenne, mint ő. Ezt megértem, hiszen sokaknak fontos. De a kiemelt példákkal elássa magát a srác kb. Mondjuk talán nem is baj, hogy az első pár napban kiderül, hogy nem normális, legalább nem vesztegetsz több időt rá:D


(24/f)

2018. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen, hasonlóakat én is tapasztaltam. Kitartás, lesz olyan, amelyik pont jó lesz neked, csak ne add fel.
2018. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én nőkkel ismerkedem, nekem velük vannak szörnyű tapasztalataim.
2018. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és merre felé laksz? :)
2018. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én nem értem.. mostanában ez a sokadik kérdés ahol a kérdező idiótákkal randizik.. HOGY CSINÁLJÁTOK? HOGY?!?!?!?! :D Hogy akadtok össze ezekkel a szerencsétlenekkel?? Komolyan érdekel. Mert a leírtak alapján arra a megállapításra jutottam (mindenféle egó nélkül írom), hogy kb álompasi lennék nektek :D

Lehet nekem is át kéne állnom bunkó paraszt üzemmódra, több sikerem lenne :D

De most komolyan, hamar ki lehet ám szűrni, ha valaki retardált, nem tudom felfogni, hogy nektek ez miért nem sikerül. Vagy annyira kétségbe esetten kerestek párt, hogy minden szrral elmentek randizni?

Most ez így kifakadt belőlem, eskü nem értem mi van néhàny nővel :D

2018. júl. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17

Szerintem ezek kilözül a kérdező csak eggyel randizott. Mivel elég hamar rájöhetett, hogy retardáltakkal.van dolga. Nekem is hasonló volt a problémám. Annyi a hülye, hogy rohadt nehéz volt egy értelmes randit összehozni.

2018. júl. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hal istennek en nem jutok el odaig :-)

Boven eleg h neten ilyenek


Alt elso az h adatlapot nezek mar ha van mit elolvasom

Van e profikkep

Az irasstilus

Es kb 10 perc alatt kiderul van e kedvem hozza vagy sincs

90% nincs


Leginkabb az zavar h minden azonnal akarnak

Pl penteken ramir szombaton talakozzunk lehetoleg este fele (mert hatha akkor az agyaba vegzem) ha kozlom h legkorabban hetfo delelott akkor kiakadnak

Ha nem adok azonnal telszamot kamus vagyok

Marpedig nem adok

A talin ott leszek garantaltan ha tartja addig a kapcsolatot velem irasban.

Ha a lebeszelt tali ideeig eltunk en sem megyek el ! De ezt elore kozlom !

2018. júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha te velük randizol, az a te hibád is..
2018. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!