Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lejjebb adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lejjebb adni az igényeket?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet ezt hallani hogy adjam lejjebb az igényeimet. Ezt sosem értettem eléggé elhízott félénk fiú vagyok 32 éves vagyok és még nem találtam meg a társamat. Volt már barátnőm de valahogy egyik sem volt igazán vonzó, volt amelyik fiús volt, volt amelyik nem volt olyan okos és még sorolhatnám. Igaz hogy volt nálam jóval szebb lány is de valahogy nála se éreztem az igazit általában ezekkel azért jöttem össze mert lejjebb adtam az igényeimet, viszont nem voltam boldog velük. A férfiak hogy tudják leadni az igényeiket úgy hogy közben boldogok is legyenek? Abszolút csodálom az ilyen embereket....
2018. júl. 6. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fejlödés alapja az,hogy nem fogadjuk el amink van hanem fejlesztjük,hogy mégjobb legyen.
2018. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"a belső változáshoz már túl öreg vagyok"


Ez a legnagyobb baromság, amit eddig életemben olvastam.

2018. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene lejjebb adni? Nem kell! Csak fogadd el, hogy nem lesz senkid :D
2018. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha te azt várod, hogy fogadjanak el nem éppen slanknak, akkor fordítva is kellene működni.

Vagy lehet elmenni dietetikushoz és kiválasztani egy neked tetsző sportot és megfelelő önbizalommal lesz olyan barátnőd, akinek viszont tetszel.

2018. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Tudok edzeni, jobb csomagolásba öltözni, de attól még ugyanúgy 10-12 évvel fiatalabbnak fogok kinézni és ugyanúgy levegőnek fognak nézni az általam preferált nők. :D Jelenleg csak magam miatt edzek, fogyok, a belső változáshoz már túl öreg vagyok. :) De már lexarom a nőket. 43F"


Hidd el, nem azért néznek levegőnek, mert fiatalabbnak nézel ki a korodnál. :D Az még előny is, mert kb. 20-tól 40 éves korig egyik nőnél sem okoz emiatt akkora gondot a korkülönbség kérdése.

2018. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös:


Kiváncsivá tettél, akkor vajon miért néznek levegőnek, amikor nem is ismernek, xart se tudnak rólam? :) (A külső/első benyomás félrevezető. Én ez alapján nem ítélek el senkit.)

2018. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy 43 évesnél pont hatalmas előny ,ha fiatalos és nem úgy néz ki mint a saját öregapja.Egy 40 éves nő pont hogy örül neki hogy úgy lehet "fiatal pasija" hogy valójában nem fiatalabb a párja ,csak jól néz ki a korához képest.Annyi lelakott pocakos kopaszodó alig vánszorgó 40 -es férfi van ,hogy én azt nem hiszem el, hogy a miatt van valaki elutasítva, mert fiatalos.Ott valami más dolog van a háttérben.
2018. júl. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!