Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tehetnek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tehetnek az emberek a magas igényekről? Mennyire lehet lejjebb adni az igényeket?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Semennyire nem tehetnek róla. Az, hogy valakinek mi tetszik nem feltétlenül befolyásolható.


A lejjebb adás pedig nehézkes, de ha képes vagy rá elképzelhető, hogy nem jársz rosszul. Ha egy kicsit több esélyt adsz valakinek, lehet olyan dolgokat is megismersz benne, amire nem is gondoltál volna és ez az érték sokkal többet fog érni neked mint amin anno megalkudtál.


Arra azért célszerű figyelni, hogy nem mindegy az sem, hogy milyen területen adsz alább az igényeidből. Alapvetően nem árt ha nyitott vagy, sokkal több lehetőség ér az életben, de tudd, hogy hol a határ.

2017. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én magamhoz szabtam az igényeimet, az évek során alakult ki, ahogy egyre jobban kikupálódtam én is, és kitapasztaltam, hol vannak a határaim. Ha esetleg ezek számodra magas igények, az nem azt jelenti, hogy nekem magasak az igényeim, hanem hogy nem illünk össze.
2017. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

A tapasztalat sokat segíthet.

Átlagmancika, miután a harmadik partyarc rosszfiú fazon csalja meg, talán elgondolkodik, hogy más szempontokat is figyelembe vegyen. Átlagbéla, miután huszonötödször is kikosarazták, talán elgondolkodik, és nem csak a 10/8-9-es csajokhoz megy majd oda.


De valószínű, hogy mindketten a könnyebb megoldást választják, és elkezdenek a gyakorin sírni, hogy "minden férfi bunkó" meg "a férfitöbblet miatt nincs csajom" :D

2017. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Senkinek nincsenek magas igényei, felejtsük már ezt el. Esetleg te nem felelsz meg ezeknek. Soha nem értettem, hogy miért kellene lejjebb adni az igényeket. Miért kell beérni valakivel, aki "megfelel"? Abból sose lesz normális kapcsolat. Persze mindenkinek a saját tulajdonságaihoz mérten kellene az igényeket felállítani, de ez a legtöbb embernél teljesen rendben van.

Fogadd el, hogy senki nem fogja miattad lejjebb adni az igényeit. Főleg ennyire, mint amit te vársz. Az igény nem az, hogy legyen 180 magas kigyúrt mg jóképű. Hanem hogy azért legyen már igényes a testére minimálisan. Meg nem is a külső dolgok merülnek fel elvárásként általában. Például nekem is rohadt magas igényeim vannak olyan téren, hogy igen is csak én érdekeljem, tegye egyértelművé, hogy szeret, tegyen bele energiát a kapcsolatba. 18 éves koromban meg is találtam ezt az embert, azóta is együtt vagyunk. Ne érje be senki kevesebbel, mint amit megérdemel. Főleg ne ilyen suttyók miatt adjon lejjebb az igényeiből.

2017. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Csak tippelek, a kérdésed alapján, ami semmi konkrétumot nem tartalmaz.

Ha felmerült benned ez a kérdés, valószínűleg van valaki, aki ezeknek a magas elvárásoknak nem felel meg, de vannak érzéseid iránta. Ha igazam van. adj lejjebb a külsőségekből, és adj esélyt a belsőnek. /Mondom, ez csak feltételezés, de sokszor egy nagyon top külső, egy nagyon rossz személyiséget takar, és fordítva / Hallgass a szívedre, ne a berögzült gondolatok döntsenek

2017. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!