Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy képesek a csúnya pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek a csúnya pasik lejjebb adni az igényeket és ezáltal akarni egy hozzá hasonló külsejű lányt?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya férfi vagyok és keresem a párom és úgy érzem nagyon nehéz dolgom van, volt egy lány aki akart engem de egyszerűen átlagos volt, próbáltam lejjebb adni az igényeket de nem vonzódtam hozzá.

Ezt természetesen a nő érezte és ő sem érzett kémiát irántam


2017. szept. 1. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy majd a sikertelenség miatt egyre nőni fog benned az elkeseredettség, úgy fogod elkezdeni lejjebb adni az igényeidet...
2017. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem baj, ha nem adod lejjebb az igényeidet, de akkor ne sírj, hogy miért vagy magányos, és ne nézz le másokat, akik nem akarnak téged a külsőd miatt.
2017. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van, akinek megy, másoknak nem. Talán pont a férfiaknak könnyebb ebből a szempontból, mert nekik erősek az ösztöneik (női szóhasználattal ösztönlények), így egy idő után már könnyen eltekintenek, mondjuk, a haj színétől. De úgy nem megy, hogy "na, akkor mostantól már nem csak a 7-es, hanem az 5,5-es nők is játszanak".
2017. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valóban ösztön lények lehetnek a férfiak És én ezért különbnek érzem magam a többi férfihez képest mert nekem Igenis számít az hogy milyen a másik 34 éves vagyok és hiába volt csomó elutasítás kudarc akkor sem vagyok képes lejjebb adni az igényeket
2017. szept. 1. 23:15
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon csúnya férfi, akinek egy átlagos lany nem felel meg. nem is ertem miert nem vagy minden nő álma :)

ne add lejjebb az igenyeidet, hanem kíméld meg a női nemet önmagadtól. tudod, ahogy itt is írják, még egy atlagos nő is valogathat a pasik közül, talál nálad jobbat.

2017. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem olyan egyszerű mint ahogy gyakorin vázolják a helyzetett.


Vegyük a saját példám! A párom első nézésre nem tetszett mint férfi (és fordítva is így volt). De az ember nem csupán hús és csontok halma. Van kisugárzása, gesztusa, stílusa, szokása, jobb esetben személyisége és ha megütötted a jack potot akkor még intelligenciája is.

Ezek mind-mind formálják, befolyásolják a megítélésed. Én pl. elég magas lány vagyok így mellém mindig kosaras fiúk képe merült fel. Sosem gondoltam volna, hogy a párom pont egymagas lesz velem és hogy ez nem fog zavarni.

Nálunk a szerelem szépen fokozatosan épült föl. Ahogy egyre jobban ismertük meg egymást úgy szerettem belé... menthetelenül. A végén még a testi hibáit is aranyosnak vagy izgatónak találtam. (tetejében pont akkor ismerkedtünk meg amikor ő a legrosszabb formájában volt)


Egyesek úgy értékelik ezt, hogy lemondtam valamiről valamiért.


Én viszont úgy értékelem a helyzetett, hogy az élettől sokkal jobb pasit kaptam, mint amit valaha is el tudtam magamnak képzelni...

2017. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


Az ilyen válaszoktól visszatér az emberiségbe vetett hitem, ami amúgy agyikos trolloktól gyakran megrendül.

2017. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már maga a kérdés is nevetséges. :) Nyilván, ha nem érzel kémiát egy nő iránt, akármilyen legyen is, nem kötelező vele kezdened. De ahogy ezt leírtad... neked kell lejjebb adni az igényeidet? Maradjunk annyiban, hogy szerintem nem a csaj nem érezte a kémiát, hanem tőled nem akart semmit inkább. :))))
2017. szept. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a)egyszerűen beletörődnek abba,hogy Heidi Klum nem fog kopogtatni az ajtón,hogy "Gyere te férfi állat,kefélj meg!" és összejön egy neki csúnya csajjal

b)szüzen hal meg

c)feccel energiát a kinézetébe és a személyiségével többszörösen kompenzál és simán lehet átlagos csaja

d)kitanul valami jó szakmát,ami sok pént hoz a konyhára,úgy 1 millától felfele,némi tapasztalattal és akkor kilóra azt vesz meg,akit akar

2017. szept. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adtam le. Inkább mindent megtettem, hogy abból a szar alapból, amivel születtem, kihozzak valamit. Akkor sem fogok megalkudni meg beérni kevesebbel, mint ami nekem tetszik, akkor inkább változtatok magamon, még ha ez azt is jelenti, hogy minden szabadidőm az azzal való pepecseléssel telik, hogy megüssem a kiszemelt nők szintjét. Arcra akkor sem jöhetsz be mindenkinek, de legalább a színvonal legyen azonos... Én sosem pitiztem egy nőnek se, annak sem, aki nagyon tetszett. Vagy találtam olyat, aki bejött, és mutatott felém érdeklődést, vagy továbbálltam. Egy idő után úgy vagy vele, hogy leszarod, ha nem sikerül, mert közben van sikered a csajok körében, mégha nem is tetszenek épp azok.


Én nem szeretem ezt a pnáért sóvárgást, ami itt megy GYK-n. Legyél olyan férfi, aki mindent kihozott magából, amit tudott, aztán tudsz is válogatni. Döntsd el, milyen nőt akarsz, és vagy olyan, vagy semmi. Nem sokáig voltam egyedül és nem is sokat, az utóbbi években. Nem csak a nők válogathatnak és szerintem ez adja a vonzerejük egy részét is. Ti meg csicska módra csak elfogadjátok, ami van... Mondhatom, nagyon férfias dolog... Ez olyan, mint mikor meg akarnak vetetni veled valami szart. Nem vagy köteles elfogadni, akkor sem, ha úgy tűnik, csak az az egy van. Ha nem jön be igazán, akkor minek?

2017. szept. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!