Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szeretethiányosság lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretethiányosság lejjebb adja az igényeket a nőknél?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ebben bízol, még kevésbé fogsz nekik kelleni.
2017. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlen. Én vágyok már egy kapcsolatra, de ettől még nem jönnék össze olyannal, aki akár külsőre, akár személyiségre nem az esetem.
2017. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Aki nem tudja kezelni a szeretethiányát más úton, mint hogy kapcsolatba menekül, az igen, lejjebb adja, akár férfi akár nő. De ebből egészséges, harmonikus szerelmi viszony nem lesz.
2017. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, így az életben én is megtudtam, milyen érzés, hogy van valakid.

Aztán pár hét múlva pokollá változott az egész. Most ott tartok, hogy akár végtagok nélküli lánnyal is összejönnék, ha arcra és személyiségre tetszik, de mentális beteggel soha többet.

18/F

2017. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mitõl lesz szeretethiányos valaki?? Ezt úgy is meglehet kérdezni, hogy “a szingli magányos pasik lejjebb adják az igényeiket, ha senkit se találnak a magas igényeikkel??” Ilyen megválaszolt kérdés is túl sok van már ezen az oldalon.
2017. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem, nem, nem :D

A kettő két külön fogalom. Akármennyire is magányos egy nő, sokkal nagyobb az erkölcsi tartása egy átlag pasinál. És ezt becsülöm és szerintem mindenkinek jót tesz, ha becsüli. (Elég belegondolni, hogy ált. férfiak jutnak el arra a szintre, hogy most már bárkivel bárhol vagy irány prostizni stb.)

2017. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Természetesen nem!

Amatőr elemzőknek úgy tűnhet, de igény továbbra is elmével változik, nem annak szeretethiányosságnak mértékével.

2017. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Attól, hogy szeretethiányos még keress egy jóképű és szeretgeti az, probléma megoldva, nem kellenek a csóró verébarcok senkinek.
2017. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam minimális szinten igen, de csak azoknál a dolgoknál, amiket logikusan belegondolva sallangnak tartottam (pl. jó lenne, ha művész lenne, ha így meg úgy öltözne stb.). Az alap ízlésemből meg a belsőre vonatkozó alap igényeimből nem adtam le soha. Mondjuk sosem volt magamhoz képest irreális elvárásom egyik előbb említett kategóriában sem, és sosem volt olyan igényem, amit inkább a társadalom alakított ki bennem, ezek vhogy elkerültek.
2017. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!