Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják a férfiak leadni az igényeket?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom azt hogy add lejjebb az igényeid mert nem tudsz azt nyújtani amit elvársz

Ti férfiak hogyan tudjátok lejebb adni az igényeket? Akkor olyannal jöttök össze akihez nem vonzódtok? Ezzel akkor nem vetítek át a nőt? Hogy ló nincs szamár is jó


2017. jún. 13. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem normálisak az igényeim, akkor egy külsőre átlagos(+-20kg, lényeg, hogy ne legyen túl sovány, nagyon elhízott(120kg)) nővel jövök össze, aki kedves, normális, egészséges önértékelése van.

Ha lejjebb adom az igényeket, akkor: túl sokat foglalkozik magával, nagyon el van szállva magától, nagyképű, lekezelő, stb.

Szóval hogy is van ez?

2017. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, hogy nálunk mások az igények, mint nálatok...

Legyen gazdag, jóképű, sikeres, mindig megértő, kedves, de közben rosszfiús is legyen, mert attól nedvesedik a bugyi, stb... soroljam a sztereotípiákat is? Ti is folyamatosan adtok alább az irreális elvárásaitokból, míg nem el nem érkezik a kor, amikor már nem ezek a fontosak, csak legyen normális is szeressen. Vagyis az értelmesebb nőknél.

2017. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor el kellene dönteni,hogy most mi is legyen: Ha az embernek olyan nő tetszik, olyannal akar összejönni, akivel nincsenek egy szinten, akkor jön a hisztizés, kiabálás,hogy miért nem magadhoz valót keresel, ha az ember összejön olyannal,aki a szintjéhez való, vagy annál esetleg lejjebb van, akkor szegény lányt megbántja, átveri. Egyébként utálom ezt a "te szintet, nem a te szinted" dolgot. Ne hogy már más döntse el,hogy ki kivel szeretne összejönni! Ezért is vagyok egyedül többek között, mert manapság,ha felnézek egy társkeresőre, csak átlapozni a női felhasználókat, már amelyiken lehet, a következőket látom: Vagy olyan nők vannak rajta, akikhez nagyon kevés vagyok, vagy olyanok akik nekem nem tetszenek. Akikhez kevésnek érzem magam, azoknál nem fogok próbálkozni, felesleges időpocséklás, akik nem jönnek be azokat pedig szintén hanyagolom, mert nem fogok valakivel csak azért összejönni,hogy ne legyek már egyedül, legyen már nekem is párom, mert XY-nak már régóta van, Z-nek meg már felesége és gyereke is van.
2017. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Ez lenne a normális hozzáállás
2017. jún. 13. 09:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki "lejjebb" adja az igényeit, talán néhány kivételtől eltekintve. Vagyis minden partner valamilyen tekintetben megalkuvás, hiszen nincs olyan személy, aki minden szempontból olyan lenne, amilyenre az ember vágyik. Ha az ember azt hiszi hogy de igen, mégis van ilyen, az csak azért lehet, mert egyes tulajdonságok elnyomhatják azokat, amik nem tökéletesek. Azt viszont nem tudnám elképzelni, hogy olyannal legyek, akihez nem vonzódok, és ezzel szerintem a legtöbb ember így van...
2017. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt kell elfelejteni, hogy nőre van szükség bármihez. Onnantól nem az játszik, hogy a nő milyen legyen, hanem a hangsúly áttolódik arra, hogy miben lehetünk partnerei egymásnak.

30/f

2017. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem adtam lejjebb az igényeimből, hanem olyan férfit kerestem, aki nekem való. Persze nem is egy két lábon járó bankautomatára vágytam. De abból pl sose engedtem, hogy csak számomra vonzó férfi jöhet szóba.
2017. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!