Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért verik át a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért verik át a nőket a férfiak hogy úgy jönnek össze velük hogy nincs kémia?

Figyelt kérdés

Csomó esetet tudok ahol a férfi úgy belemegy egy kapcsolatba hogy semmi pluszt nem érez, ugyanis egy két hónap után szakít a lánnyal vagy eltűnik..

A nők korrektebbek ebből a szempontból mert ha nincs vonzalom akkor első randin megmondja már ezt.


2017. jún. 12. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
A férfiaknak nem kell kémia meg hasonló bullshitek, csak egy dolog kell: a mindenható punci. Nem kell ezt túlagyalni.
2017. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Akkor én nőies férfi lennék mert én nagyon nem igy működik kell az a plusz
2017. jún. 12. 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Csajok lehet hogy ebben korrektek, másban viszont nem. Amúgy ahogy írták, pasiknak szerencsére nincs szükségük kémiára a szexhez...
2017. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

#1


Dűrhő, primitív vélemény.


#Kérdező


Most pont ezzel jössz? A megfoghatatlan örök kifogás "kémíjjáva'"? Ez egy kamu dolog, örök kifogás-joker, amit nem is következetesen van használva. Mitől jobb a kémia egy agresszív merdzsós cigánnyal, mint egy sima emberrel? Kémia? Ugyan. Ilyen erővel azt is mondhatná, hogy "a horoszkópom azt írta, hogy ne ismerkedjünk tovább". Megfoghatatan joker baromság.


Egy EUFÉMIZUS arra, hogy "rondának tartalak". Nem lenne gerincesebb dolog ezt kimondanai a mismásolás meg a "kémiázás" helyett?

2017. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4. Nem igaz van kémia...nálam van...volt csinos lány aki hiába volt csinos, nem éreztem semmi pluszt csak el voltunk egymás mellett.

Volt kövérebb csúnyább lány első látásra akivel hatalmas összhang volt egymás szavába vágtunk, együtt nevettünk, hülyéskedtünk tehát volt kémia

2017. jún. 12. 11:37
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#5


Ez maximum egy erős barátsághoz elég. Nem fogsz összejönni az általad "csúnyának" minősített lánnyal, hiába poénkodtok


A szépség meg relatív, sok olyan nő van akire szinte minden ismerősöm "veri" titokban, de én nem tartom szépnek.


"Kémia" itt nem más jelentéssel bír, mint az, hogy "én nagyon vonzónak tartalak" (vonzó nem feltétlenül = szépség)

2017. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem igaz!

Nagyon sokszor jönnek össze nők is úgy valakivel, hogy nincs meg a kémia! Aztán vagy sikerül beleszeretni idővel, vagy dobják.

Pont mint a pasik.

Felnőtt ember ritkán vár a szerelem első látásra érzésére, vagy kémiára, nevezd, ahogy akarod. Inkább ad esélyt arra, hogy kialakuljon valami.

2017. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én hiszek ebben a "kémia" nevű dologban. Ha egy nő társaságában jobban ver a szívem, szinte magához húz a közelsége, belül ilyen jól eső, testen végigfutó bizsergést érzek mellette, akkor vele megvan a kémia. Nem is kémia ez igazából, hanem biológia, nem? :D


Filmforgatás után is szokta mondani a rendező, hogy az X nevű színész meg az Y nevű színésznő tök hitelesen el tudta játszani az erotikus jelenetet, mert "jól működött köztük a kémia". Nem hülyeség ez.

2017. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Ergo vonzódsz hozzá. A két színész is akkor játszik így, ha vonzónak tartják egymást. Mikor mégse, akkor lesz gyenge az erotikus jelenet.


Kémia, szikra... Egyszinten az isten, horoszkóp, cigányjóskártya meg a többi ökörség.

2017. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt én is régóta tapasztalom, sőt a teszteléseknek rengeteg formáját, amelynek inkább a lelki szkanderezés a témája, nem pedig maga a másik megismerése, megszeretése. Sajnálom az ilyen szegényes lelkű és tapasztalatú egyéneket, mert a bunkó nyugati média ilyen olcsókká neveli őket.
2017. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!