Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sokan itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan itt kiírják, hogy a visszahúzódóbb lányokat jobban szereti, de valamiért engem mégsem találnak meg az ilyen férfiak? És miért nem működik nálam a kémia?

Figyelt kérdés
Már 24 éves vagyok, és eddig csak interneten ismerkedtem, de csak olyan férfiakkal voltam, akik valamiért nem vonzottak, pedig kedvesek, aranyosak voltak, de valahogy mégsem működött a kémia, pedig próbálkoztam, a legutóbbi kapcsolatom 3 évig tartott így. Annyira nem vagyok visszahúzódó, hogy ha valaki leszólít, megijjedek, és elfutok (kicsit durván fogalmazva), de még sosem volt példa arra, hogy odajött volna hozzám valaki, azért, mert tetszem neki. De annyira igen, hogy én sosem mernék leszólítani egy fiút. Nem akarok tovább interneten keresztül ismerkedni, valaki adjon tanácsot, mit kellene csinálnom!?
2016. szept. 30. 14:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
A visszahúzódó, SZÉP lányokat szeretik. :)
2016. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
Most próbáltam, tettem egy kanál sütőport ecetbe, pezsgett. Működik a kémia, inkább az emberek értékrendjével lehet a gond. :(
2016. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2%

amikor meghallom egy nő szájából azt, hogy kémia és zet a párkapcsolatra érti, na akkor és ott törlöm ki a telefonszámát és nem foglalkozom vele többet!


Ha meg kell kérdezned, hogy ezt miért teszem, akkor a te fejedben nagy gondok lehetnek!

2016. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%

Ha őszinte választ akarsz, akkor olvasd el, amit írok. Ha könnyen megbántódsz és csak léleksimogatást akarsz, akkor ugord át.


"Miért van az, hogy sokan itt kiírják, hogy a visszahúzódóbb lányokat jobban szereti, de valamiért engem mégsem találnak meg az ilyen férfiak?"

(Írtad, hogy volt kapcsolatod és neten ismerkedsz. Már itt megdől az egész kérdés, de ezen még ugorjunk át.)

Megtalálnak, csak észre sem veszed őket vagy nem érdekelnek. Vannak visszahúzódó lány barátaim meg nem visszahúzódók is. Sokan panaszkodnak arra, hogy senki sem veszi észre őket. Ilyenkor általában kapásból mondok pár közös ismerőst, aki próbálkozott, csak épp levegőnek nézték. Jön a sablonválasz: DE AZ MÁÁÁS. Oké, akkor legyen más. Nézzük a netet, ahol szinte minden fiatal lányt betalál évente pár pasi. Őket is, rájuk is jön a sablonválasz: DE ŐK NYOMIK.

Aham. Szóval vannak a mások, meg vannak a nyomik és ők bizony senkik.


"És miért nem működik nálam a kémia?"

Ez is tipikus. Egyszerűen óriásiak az igényeid. Sokszor láttam, hogy a nem kelendő csoporttársaimat ilyesmi szöveggel rázták le. Furcsa, hogyha én vagy egy másik kelendőbb srác próbálkozott, hirtelen működött a kémia. Egy helyes pofi vagy egy izmos kar miatt. Aham, kémia... Ha a felszínességet kémiának hívjuk, akkor valóban.


"Már 24 éves vagyok, és eddig csak interneten ismerkedtem, de csak olyan férfiakkal voltam, akik valamiért nem vonzottak, pedig kedvesek, aranyosak voltak, de valahogy mégsem működött a kémia, pedig próbálkoztam, a legutóbbi kapcsolatom 3 évig tartott így."

Ha a kedves és aranyos pasik nem érdekelnek, akkor más típusúakat keress. Csak problémás, ugye?

Egyrészt, aki tipikus rosszfiú, az úgyis csak szexet akar. Az sem jó... Aki meg sportos, utazgatós és hasonló, az ugyanolyan elvárással áll a lányokhoz, mint sok lány a srácokhoz. Szóval, ez sem jó. Akkor mégis mi a jó? :D

Az meg elég problémás, ha 3 évig voltál egy kapcsolatban úgy, hogy nem volt meg, aminek meg kellett volna. 24 évesen főleg. Arra utal, hogy még éretlen vagy egy komoly kapcsolatra. Az önismereten dolgozz szerintem először, aztán jöhet a kapcsolat.


"Annyira nem vagyok visszahúzódó, hogy ha valaki leszólít, megijjedek, és elfutok (kicsit durván fogalmazva), de még sosem volt példa arra, hogy odajött volna hozzám valaki, azért, mert tetszem neki."

Mivel már annyiszor kikosarazták a srácokat személyes leszólításkor, ezért ebbe ne is igazán reménykedj, ha nem látszik rajtad, hogy nyitott vagy. Én sem szólítok le olyan lányt, akin látom, hogy megszeppenve megijedne, ha odamennék. Felesleges. Ha látom, hogy a lány nyitott, küldi a jeleket, akkor megyek. Miért? Mert nála éri meg.


"Nem akarok tovább interneten keresztül ismerkedni, valaki adjon tanácsot, mit kellene csinálnom!?"

Légy nyitottabb és adj teret az ismerkedésnek. Adsz és kapsz a játék, főleg nőként.

2016. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Mi a baj a kémiával? Az jobban tetszik, hogy úgy ráizgultam, mint méhecske a tavaszi rétre?
2016. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%

#5: Gondolom ugyanaz, mint nekem. Eddig csak buta lánytól hallottam ezt a kémiás szöveget.

A kémia jelentése általában: Az illetőnek fogalma sincs az igényeiről, az elvárásairól, fogalma sincs arról, hogy konkrétan mi jön be neki és mi nem. Nem tudja átgondolni, hogy a srác bókja, izmai vagy tekintete jött e be. Egyszerűen azt mondja, hogy kémia, mert komolyabb gondolkodásra képtelen.

2016. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Hű de megsértődnek itt páran a "kémia" kifejezésre, és nem is nagyon értik, szóval lefordítom. Ilyenkor az ember a vonzalmat határozza meg. A "kémia" az, amikor szeretsz valaki közelében lenni, kitágul a pupillád, ha vele beszélsz, gyorsabban ver a szíved, pillangózik a gyomrod, megborzongsz (jó értelemben) ha hozzád ér, több időt akarsz vele együtt tölteni, idétlenül vihogsz magadban, ha rád ír facen stb. És ez nem olyas valami, amit meg tudsz magyarázni, miért pont az iránt a személy iránt érzed. Ha találkozol valakivel, és azt érzed, de jó lenne vele még több időt tölteni, az a "kémia". Ha ezt nem érzi az ember, akkor mondja, hogy nincs meg a "kémia". Ennyi.
2016. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes.

Nálam a Kémia: vonzódom hozzá fizikailag, akarom, el tudom képzelni páromnak, szeretném, ha záros időn belül nem csak bélyeget néznénk.


Nem működik a kémia: jó arc, szívesen beszélgetek, töltök időt vele, mint baráttal,hosszasan nézegethetjük a bélyeggyűjteményt, nem vonz, mint férfi, nem akarom páromnak.


Szerintem a többség hasonlóan vélekedik.

2016. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
ma 14:55 Hálás vagyok. Valóban kémiai folyamatok zajlanak ilyenkor, ezért is nevezik így.
2016. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

"Hű de megsértődnek itt páran a "kémia" kifejezésre, és nem is nagyon értik, szóval lefordítom."

"És ez nem olyas valami, amit meg tudsz magyarázni, miért pont az iránt a személy iránt érzed."

Nem azért "sértődtem meg", mert nem értem. Attól, hogy mást gondolsz róla, még nem következik, hogy nem értem. És attól, hogy te nem tudod megmagyarázni, más még képes rá.

Amúgy nyugodtan lelehet pontozni, de ugyanazt írtad le, amit én: A kémiát akkor hozzák elő az emberkék, amikor képtelenek komolyabban átgondolni és megmagyarázni. Kb. leírtad, hogy te sem tudod megmagyarázni.

Ettől még nálam is van kémia, csak képes vagyok elmondani a barátnőmnek az egyszavas válasz helyett komolyabban a dolgot. Meg ő is nekem. Nálam egy kapcsolatban elég alapvető, hogy ez megvan, mert nem árt a jó önismeret és a kapcsolat ismerete. Nyugodtan lelehet pontozni, de boldog vagyok egy 8 éves kapcsolatban, ahol képesek vagyunk a "kémiát" kifejteni felnőtt emberek módjára.


És miért nem ugrotta át a válaszom az, aki nem léleksimogatást akart? :D Direkt a mimóza lelkűek miatt írtam az elejére.

2016. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!