Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sokan itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan itt kiírják, hogy a visszahúzódóbb lányokat jobban szereti, de valamiért engem mégsem találnak meg az ilyen férfiak? És miért nem működik nálam a kémia?

Figyelt kérdés
Már 24 éves vagyok, és eddig csak interneten ismerkedtem, de csak olyan férfiakkal voltam, akik valamiért nem vonzottak, pedig kedvesek, aranyosak voltak, de valahogy mégsem működött a kémia, pedig próbálkoztam, a legutóbbi kapcsolatom 3 évig tartott így. Annyira nem vagyok visszahúzódó, hogy ha valaki leszólít, megijjedek, és elfutok (kicsit durván fogalmazva), de még sosem volt példa arra, hogy odajött volna hozzám valaki, azért, mert tetszem neki. De annyira igen, hogy én sosem mernék leszólítani egy fiút. Nem akarok tovább interneten keresztül ismerkedni, valaki adjon tanácsot, mit kellene csinálnom!?
2016. szept. 30. 14:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
Én az előtted írónak szántam, a nem léleksimogató irományt simán kihagytam.
2016. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11%

A baj az a kémia-dologgal, hogy sokaknál nem egyéni, különböző ízlések vannak, hanem egész egyszerűen az iránt van még a kémia, aki jól néz ki, sikeres, népszerű, tehát akivel lehet villogni. Ez pedig puszta felszínesség, mert nem a személyiség meg az emberi értékek számítanak. Alapvetően jókat írtatok arról, hogy mi is a kémia jelentése ebben a témakörben, csak mára ki lett facsarva és olyat hívnak úgy, ami nem az.


A kérdező is valószínűleg szürke egér létére nagymenő partiarcot akar magának.

2016. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

Kémia: "A kémia (a perzsa „کیمیا”, „Kimia” és a görög „χημεία”, „khémeia” szóból) más néven vegyészet vagy vegytan az anyagok minőségi változásaival foglalkozó természettudomány."

Ezt találtam a wikin a kémiáról, "a hülye, felszínes pics@k használják a vonzalom szinonímájaként" részt akárhogy kerestem, nem találtam sajna. :(

2016. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#13: Keress rá a páwa szóra is a wikin! :D
2016. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ma 15:45 - én pl. abban az értelemben még soha nem hallottam, amit te írtál. Soha. Senkitől. Talán rossz körökben mozogsz. :D
2016. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

ma 15:25

Ne keverjük a két dolgot. Lehetnek, és vannak is igényeim és elvárásaim a leendő partneremmel kapcsolatban, fel is tud pár dolgot sorolni mindenki. Aztán egyszer csak szembe jön valaki, aki nem felel meg ezen kritériumok jó néhányának, még is valamiért vonzódunk hozzá. És olyan is van, hogy valaki papírforma szerint mindenben passzol, még sem érzel semmit a közelében. A "kémia", ha már így nevezzük, valóban nem egy ész érvekkel megmagyarázható dolog ilyen értelemben. Nem kell megbántódni (nem rád vonatkozik, hanem általánosságban írom), ha valaki úgy utasít vissza egy személyt, hogy "bocsi, de nem érzem a kémiát". Ez valóban azt jelenti, "lehet hogy papírforma szerint tetszened kéne, de még sem mozgatsz meg bennem semmit". Az ilyesmit nem lehet erőltetni.

2016. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

Mert a visszahúzódó lányokat az ilyen balf..szok szeretik:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..


Aztán megy a nyafogás, hogy te vagy a hibás, mert nem vetted észre őket.


Ugyanezek a balf...szok aztán arra panaszkodnak, hogy nőket mindig a nagyképű, bunkók viszik el. Nagyképű bunkó = oda mer menni hozzá, hogy "Szia! Kovács Józsi vagyok. Nagyon helyes lány vagy. Meghívhatlak egy kávéra?".


Sajnos ilyen balfékből rengeteg van, nincs már férfiminta a családokban. Anyuci egyedül neveli a gyereket, az apja nem tanítja meg udvarolni. Ezeknek a gondolatából kellene kiolvasnod, hogy tetszel nekik.


Ha meg a nem balféket keresed, azok meg lehet, hogy első körben a bulisabb csajokhoz mennek oda.

2016. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert neked volt pár rossz tapasztalatod, még nem kéne az egész világot a te szemüvegeddel megítélni és látni. Igenis növessz tököt, menj oda egy férfihez az utcán megkérdezni valamit, majd mosoly közepette mondd el, hogy ez csak ürügy volt és ismerkednél vele. Ha elmosolyogja magát, nyert ügyed van. :)
2016. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Minek növesszek tököt? Nem vagyok férfi. Csak uncsi már, hogy megy itt a nyávogás, hogy visszahúzódó, szerény, rende srác vagyok, miért nem kellek senkinek. Aztán kiderül, hogy oda se ment még senkihez, hogy közölje: tetszel nekem.
2016. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ma 16:02: azért nem hallod, mert ez így nyíltan nem mondják ki, legalábbis az biztos nem, aki így van vele. ha veszünk egy átlagos, normális srácot, meg egy népszerű, sikeres, izmos társaságközepe srácot, az utóbbinál rögtön elkezd működni a kémia. Még mielőtt: nem az a baj, ha valakinek bejön egy vonzó, sikeres egyén. Az a baj, hogy ezt úgy adják elő, mint egy romantikus tündérmesét, hogy a sok-sok ember közül neki micsoda véletlen hogy ponnnttt a szupersztár jön be, miközben szimplán csak érdekvezéreltségről van szó. A másik meg az, hogy sok olyan is a szupersztárt akarja, aki közelében sincs annak a szintű sikerességnek. Mindezt azok kárára, akik úgymond a saját szintjén vannak, és velük is lehetne boldog, de azok neki sajnos nyomik. Neki a sztár jár, de a sztár meg nem veszi őt észre, miért is tenné, hiszen nem tud felmutatni hozzá semmit azon kívül, hogy rés nőtt a lábai közé.


Szóval: a kémia a társkeresésben azt jelenti, hogy egy rakás kb hasonló szintű egyén közül kettőnél egymás felé megvan valamiféle különleges vonzódás, ami más felé nincs egyik félnél sem. Mást lehet hidegen hagyják, de egymásnak tetszenek. Ez így oké.

Az ilyen kis sírós kislányok által elferdített "kémia" pedig azt, hogy 'jól néz ki, sikeres, tehát kell nekem'.

2016. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!