Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sokan itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan itt kiírják, hogy a visszahúzódóbb lányokat jobban szereti, de valamiért engem mégsem találnak meg az ilyen férfiak? És miért nem működik nálam a kémia?

Figyelt kérdés
Már 24 éves vagyok, és eddig csak interneten ismerkedtem, de csak olyan férfiakkal voltam, akik valamiért nem vonzottak, pedig kedvesek, aranyosak voltak, de valahogy mégsem működött a kémia, pedig próbálkoztam, a legutóbbi kapcsolatom 3 évig tartott így. Annyira nem vagyok visszahúzódó, hogy ha valaki leszólít, megijjedek, és elfutok (kicsit durván fogalmazva), de még sosem volt példa arra, hogy odajött volna hozzám valaki, azért, mert tetszem neki. De annyira igen, hogy én sosem mernék leszólítani egy fiút. Nem akarok tovább interneten keresztül ismerkedni, valaki adjon tanácsot, mit kellene csinálnom!?
2016. szept. 30. 14:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hetes válaszolónak. A többieknek meg csak annyit, hogy volt már izmos barátom, volt véknyabb alkatú, és volt mackós is, és életemben még csak egyszer éreztem vonzalmat, de az a kapcsolat nem valósulhatott meg, mert pont elköltöztünk a városból. Ja, és tipikus nem kövér, nem izmos, de eléggé pocakos fiúról van szó!
2016. szept. 30. 20:16
 22/23 A kérdező kommentje:
8-10-12-16-os válaszadóknak is köszönöm, ők értik miről beszélek.
2016. szept. 30. 20:20
 23/23 anonim ***** válasza:
Többnyire az az oka, hogy az adott lánynak senki nem elég jó, mert olyan magasra rakta a mércét, hogy még véletlenül se felelhessen meg neki senki. Tehát az "olyan férfiak" alatt többnyire a legjóképűbb, leggazdagabb alfahímeket kell érteni. Hát igen, ha ők megtalálnak, maximum egy éjszakára fognak megtartani, hisz minden ujjukra akad 15-20 nőstény.
2016. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!