Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak/sracok ha nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak/sracok ha nektek nagyon nagyon tetszik egy no, foleg szexualisan es megvan a kemia akkor?

Figyelt kérdés

Akkor csak o erdekel, vagy azert erdeklodtok mas lanyok irant is?Ugy ertem talaltok egy not akivel kolcsonosen magneskent vonzzatok egymast szexualisan, meg sosem beszeltetek de folyamatos szemezes...bla bla...


Szoval attol meg erdekel titeket mas no?


Koszi minden valaszt:-)



2015. okt. 3. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod az én véleményem az más mint az amit te hallani akarsz.

Amit te hallani akarsz az egy tudományok pszichológiai leírás ami így szól:

A nők létfentartási ösztönük része a utódok hosszútávú ellátása még életképesekké nem válnak, evvel szemben a férfiaké a minnél több utód elhelyezése a fajfentartáshoz.

Ezen felül mára ezek az ösztönök elhaltak és átvette az érzelmi gondolkodás. A bonyolult dolgok megjelenésével megnőtt az ember intelligenciája és elnyomja a primitívagyat mely az ösztönös viselkedést okozza. Egy férfi a mai korban már csak a kéj-re hajt nem a lét vagy fajfentartásra. Röviden csak az ágyat akarja nem a babát. Ezért próbál minden estére beszervezni egy partnert. Vannak akik elnevezik pénteknek és szombatnak a személyt.


Az én véleményem az hogy magamból kiindúlva nekem elég a kezem hogy kielégítsen kapcsolatnak meg bárki megfelel.


Amit te szemezésnek látsz az egyszerű megmagyarázni:

"Hűséget fogadtam nem vakságot"

2015. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hat persze!!! az meg nem azt jelenti hogy a tied csak a tied. te egy vagy a sokkozul. ha szexet akartok mindketten akkor szexeljetek es ne csak szemezzetek. addig mig teged dug nincs mas de ha vegzet mar a masikon jar az agya na ennyi!!!!
2015. okt. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi !!! ezt ugy ertettem amig ot dugod mas nem jar a fejedben de ha kesz tuti hogy mar a masik csajon agyalsz. alt. ban igy szokott lenni.
2015. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, mindenkit felpontoztam:-))
2015. okt. 4. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!