Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lejjebb adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lejjebb adni az igényeket?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet ezt hallani hogy adjam lejjebb az igényeimet. Ezt sosem értettem eléggé elhízott félénk fiú vagyok 32 éves vagyok és még nem találtam meg a társamat. Volt már barátnőm de valahogy egyik sem volt igazán vonzó, volt amelyik fiús volt, volt amelyik nem volt olyan okos és még sorolhatnám. Igaz hogy volt nálam jóval szebb lány is de valahogy nála se éreztem az igazit általában ezekkel azért jöttem össze mert lejjebb adtam az igényeimet, viszont nem voltam boldog velük. A férfiak hogy tudják leadni az igényeiket úgy hogy közben boldogok is legyenek? Abszolút csodálom az ilyen embereket....
2018. júl. 6. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy te is elvárod, hogy a lelkedért szeressenek.
2018. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kb úgy mint az autónál.


Hiába karsz 20 millióért venni egy gyönyörű sportos full extrás autót ha neked csak 1 milliód van mondjuk.


Bizonyos dolgokról le kell mondanod.

2018. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
32 éves fiú bammeg.. Ékes példája vagy annak, hogy mennyire nem éri meg a könnyebb utat választani. Ha ahelyett, hogy a "leadott igényeiddel" ugráltál volna boldogtalan kapcsolatról boldogtalan kapcsolatra inkább összeszedted volna magad és elkezdtél volna magadon dolgozni (fogyás, személyiségfejlesztés - alapos önismeretszerzés, önbizalomtuning, félénkség legyőzése), akkor mára már valszeg simán megütnéd azt a szintet, hogy felkeltsd egy számodra vonzó nő érdeklődését. Így viszont maradnak a szar kapcsolatok és az értetlenkedés a gyakorin.. Biztosan megérte.
2018. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ha ahelyett, hogy a "leadott igényeiddel" ugráltál volna boldogtalan kapcsolatról boldogtalan kapcsolatra inkább összeszedted volna magad és elkezdtél volna magadon dolgozni (fogyás, személyiségfejlesztés - alapos önismeretszerzés, önbizalomtuning, félénkség legyőzése),


Én azt vallom hogy az a fontos, hogy fogad el magad olyannak amely vagy és a másik is fogadjon el..

2018. júl. 6. 17:38
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

"inkább összeszedted volna magad és elkezdtél volna magadon dolgozni"


Ezt hasonlóan könnyű mondani...

2018. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én is végigcsináltam ezt az utat, nem a levegőbe pofázok. Tény, sokáig tart és marhára nem künnyű, cserébe legalább hosszútávon maximálisan megtérül. De persze kinek mi, nyilván sokkal könnyebb inkább legyinteni egyet a jellemhibáinkra, hogy jól vannak azok úgy, tessék elfogadni, mint kritikusnak lenni magunkkal szemben és a maximálisat kihozni magunkból. Ugyanígy sokkal könnyebb az önsajnálatban tespedni, mint felemelni a hátsód és felelősséget vállalni a sorsodért. Kinek mi.
2018. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor maradj kövér, félénk stb..ez mind bejön a nőknek. Ja, nem. A szép nők is hasonlóan jóképű férfiakat akarnak.(nem fiúkat)ne várd el, hogy majd pont te fogsz nekik kelleni. Igényeket nem kell lejjebb adni, de ne csodálkozz, ha egyedül maradsz. A jő nőknek mindig jut jó pasi, nem utánad fognak epekedni, az fix.
2018. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt vallanád, elfogadtad volna te is a barátnőidet a hibáik ellenére. Akkor egy számodra vonzó nőnek (aki gondolom azért a skálán magasabb helyet foglalnak el, mint te) miért kéne téged elfogadni?

Fogadd el magad, ne azt mondom, hogy ne, de akkor másokat is fogadj el, akik veled egy szinten vannak testileg és lelkileg.

2018. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Diavolino44 ***** válasza:
88%

Az egyenlet ket reszbol all, vagy a sajat erteked emeled fel, vagy lejebb adsz az igenyeidbol.


De gondolom az elobbi budos, mivel ahhoz dolgoznod kellene magadon.

2018. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös,9-es:

Ez a nagy változás hiábavalónak tűnik. :)

Tudok edzeni, jobb csomagolásba öltözni, de attól még ugyanúgy 10-12 évvel fiatalabbnak fogok kinézni és ugyanúgy levegőnek fognak nézni az általam preferált nők. :D Jelenleg csak magam miatt edzek, fogyok, a belső változáshoz már túl öreg vagyok. :) De már lexarom a nőket. 43F

2018. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!