Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt, ha nem megy a kommunikáció?

Figyelt kérdés

Mindenki azt momdja,hogy a csajozáshoz semmi más nem számít,csak legyen jó dumád,tudj velük kommunikálni stb.

Nekem a kommunikációs és szociális képességeim a béka segge alatt vannak.Nem szeretek beszélni.Csak akkor szoktak,ha valaki kérdez,de amúgy nem szólok senkihez,legfeljebb ahhoz,akit jól ismerek.De nagyon nehezen barátkozok és nehezen nyílok meg mások elött.

Ha el kell menni valami hivatalba vagy valahova,arra is rágörcsölök,hogy fogom kifejezni magam,mit fogok mondani,hiszen egy idegennel kell beszélnem.Voltam egyetemi nyílt napon is és ott is odajött hozzám egy srác,hogy a kezembe adjon egy papírt és az xy szakirányt ajánlja nekem.Akkor is olyan zavarba jöttem,hogy jónapotot köszöntem véletlenül a velem egyidős gyereknek.

Ha sikerül feladnom egy csekket a postán,már azt is sikerélménynek érzem.

De a Decathlonban nem mertem megkérdezni az eladót,hogy hol találom azt,amit keresek.

Akkor hogy menjek így oda a lányhoz,aki tetszik,hogy járni akarok vele?



2018. jún. 29. 14:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

4-500 ezerért kapni egész jó szilikon műnőt. olyan mint az igazi, de ezt csak dugni lehet.

Ebbe fogok egyszer befektetni. A szemezésnél tovább nem jutok és lassan 30 leszek már. :D

2018. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Sanyi 01 válasza:
Tekintsd úgy mintha nem akarsz tőle semmitígy a lámpalázad csökken,de ezt sugározd is.Tegyél fel kérdést és nagyon figyelmesen halgasd végig.Utánna nem tudod levakarni.PRÓBÁLD KI.
2021. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!