Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok/nők mennyire toleráns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok/nők mennyire toleránsak a beszédhibák pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Az enyhe raccsolásról van szó, ugyanis engem érint ez a probléma. Kicsit angolosan ejtem ki az r betűt. Például ha google translate-be beírjátok a Feri, Erika szavakat, angol nyelvre állítjátok és meghallgatjátok a kiejtést... Nos én hasonlóan tudom kiejteni őket. Mennyire gáz ez egy pasinál? Ezzel a hibával sosem lesz barátnőm szerintetek?

2018. márc. 30. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a hibával? Kizárt, hogy találsz nőt. Inkább tettesd, hogy néma vagy, úgy még van némi remény.
2018. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy légi balátomat hívják úgy hogy
2018. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
... Fikusz Kukisz...
2018. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, aki hasonlóan beszél, és van nője. Sőt, kis ideig én is voltam vele, és megnyugtatlak, nem emiatt nem jött össze vele komolyabb...
2018. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
ami most beuglik,hogy van ez a énekes tibi aki sejpít és mégis műsolt vezet,meg mindenféle jó nőkkel utazgat miközben még dagadt is.
2018. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem baj, nem tudom elképzelni, hogy ez bárkit is zavarna. Jó, van, akinek bántja a fülét és zavarja, de ami szerintem ez nem túl gyakori. Amíg értem, amit mond, addig engem nem érdekel.


Én selypítek, máshogy mondom az s, sz, cs, zs betűket. Mikor kicsi voltam, akkor zavart, mert azt éreztem, hogy velem valami nem oké...nem értettem, hogy miért kell nekem logopédushoz járnom (aztán nem is lett semmi eredménye :D) és sokan nevettek rajta meg szivattak vele. Ők nem annak szánták, de akkor én ezt eleinte bántónak éreztem. Aztán elég hamar megbarátkoztam vele és rájöttem, hogy ezzel ők nem akarnak bántani stb., hanem csak szimplán viccesnek találják. Onnantól kezdve sokkal könnyebb volt, együtt szórakoztunk meg röhögtünk rajta :) Igazából már szeretem is, mert ez valahogy olyan külöleges vagy nem is tudom, ez is hozzám tartozik, már hiányozna :) Nyilván megmosolyogják és vannak szavak, amiket nem tudok normálisan kimondani, barátok és családtagok mai napig szívatnak, hogy "mond ki, hogy susog a sás", meg hozzák a nyelvtörőiket, hogy "a szecsuáni síncsiszoló sínt csiszol szecsuánban" stb., stb...én nagyon bírom és mindig jót röhögök rajta :D Olyan, hogy valaki emiatt szándékosan bántott, beszólt volna vagy mondjuk lenézett volna emiatt stb., nem volt sosem, max. megmosolyogják, sőt vannak, akik meg is jegyzik, hogy milyen aranyos.


Szerintem nem szabad ezt túl komolyan venni, mert nincsen ennek olyan nagy jelentősége (főleg, ha tényleg csak enyhe) és úgysem tudsz rajta változtatni, ez van. Ha rágörcsölsz, aggódsz miatta, zavar, akkor csak rosszabb lesz és az már lehet zavaró, szóval én azt mondom, hogy ezt engedd el, fogd fel lazán és akkor nincsen gond .

2018. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj el logopédushoz és gyakorold a kiejtést, Sajnos ha nem javítod ki a hibáidat esélyed sem lesz a nőknél.Sokkal kisebb hibákért is selejteznek, nemhogy olyanért amiért majd a barátnői húzni fogják ,hogy haha milyen pasit szedtél már össze tiszta gáz.
2018. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!