Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mennyire vagytok toleránsak a férfiöltözéken érezhető levendulaillattal szemben?

Figyelt kérdés
Ha például találkoztok egy számotokra rokonszenves férfival, kínos lenne, ha a ruhájának levendulaillata lenne?
2016. márc. 28. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bazz, Ipkisz! Szóval 2016 márciusában fogyott ki az emberiség a fontos, nem fontos és végül a rohadtul nem fontos kérdésekből is?
2016. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Léna79 válasza:
A levendula sokrétűen felhasználható gyógynövény,sokszor használják borotválkozás utáni arcvízhez,fertőtlenítő hatása miatt,nagyon férfias illat,sok nő kedveli.Számomra igen,rokonszenves lenne az a férfi aki levendulát használ,de biztos van akinek nem.Ezt (nője) válogatja.Amúgy van női parfűm is amelybe kevernek levendulát..
2016. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2016. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A két exbarátnőm kellemetlennek találta a levendulaillatot, anyu sincs elájulva tőle, az egyik munkatársam nem viseli el, a másik pedig konkrétan büdösnek véli. Az ismerősi körömben sincs igazán olyan nő, aki kedvelné. Emiatt tettem fel itt a kérdést, hogy más nők is vajon undorodnak-e tőle.
2016. márc. 28. 15:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Levendulás mosóport és levendulás öblítőt használok, levendulás wc papírt és levendulás zsebkendőt. Szerinted?! :O :D
2016. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a levendula illatát.

Ha ilyet éreznék egy pasin, biztos megillatolnám! :)

2016. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szeretem a levendula illatot. En a budatol riasztom el a molyokat vele. A kutyamrol meg a kullancsokat. Nagyon sokretu a felhasznalasa.

Gondolom sok gyapju holmid van.

Nincs baj a levendulaillattal. Ha esetleg megse tetszene, vennek Neked egy parfumot.

N

2016. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne kínos. Ha hónaljszaga vagy egyéb szaga lenne, na az kínos.
2016. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha rokonszenves az illető nem lenne probléma. Nem a kedvenc illatom, de ezen nem múlna semmi.
2016. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, elég sok termékből van már levendulaillatú (tisztálkodószerek, tisztítószerek...stb.), bár pár kollégám a levendulaillatról a nagymamákra asszociál.

Nekem a szüleim szoktak időnként venni egyféle WC illatosítót, ami a csomagolása szerint valamilyen rózsa illatú, de nem sok köze van az illata a rózsához, minden esetre az nagyon szúrja az orromat, nagyon erős, nagyon tömény illat, azt nem szeretem.

2016. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!