Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt, ha nem megy a kommunikáció?

Figyelt kérdés

Mindenki azt momdja,hogy a csajozáshoz semmi más nem számít,csak legyen jó dumád,tudj velük kommunikálni stb.

Nekem a kommunikációs és szociális képességeim a béka segge alatt vannak.Nem szeretek beszélni.Csak akkor szoktak,ha valaki kérdez,de amúgy nem szólok senkihez,legfeljebb ahhoz,akit jól ismerek.De nagyon nehezen barátkozok és nehezen nyílok meg mások elött.

Ha el kell menni valami hivatalba vagy valahova,arra is rágörcsölök,hogy fogom kifejezni magam,mit fogok mondani,hiszen egy idegennel kell beszélnem.Voltam egyetemi nyílt napon is és ott is odajött hozzám egy srác,hogy a kezembe adjon egy papírt és az xy szakirányt ajánlja nekem.Akkor is olyan zavarba jöttem,hogy jónapotot köszöntem véletlenül a velem egyidős gyereknek.

Ha sikerül feladnom egy csekket a postán,már azt is sikerélménynek érzem.

De a Decathlonban nem mertem megkérdezni az eladót,hogy hol találom azt,amit keresek.

Akkor hogy menjek így oda a lányhoz,aki tetszik,hogy járni akarok vele?



2018. jún. 29. 14:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sehogy, felejtsd el, ne erőltesd, ha nem megy. :D
2018. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A 41%-os hasonló cipőben jár, mint te, és a rosszindulatú személyisége miatt benne akar tartani ebben az állapotban, hogy minél több sorstársa legyen.

A leírtak alapján egyértelműen szociális szorongásod van, szakemberhez kéne fordulni (nem ciki).

Ő felméri, hogy mennyire súlyos az állapotod, és ehhez igazítja a kezelést, és hogy elég-e egy terápia (kognitív viselkedésterápia például), vagy gyógyszeres kezelés is szükséges mellé (általában SSRI).

2018. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
neked csoportterápia kell
2018. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

12-es:

Tévedsz, én bárkit megszólítok, persze ez nem volt mindig így, de 40 felett már lexarom, hogy ki mit gondol és azt is hogy mit fogok mondani. Szerencsére jól kommunikálok, főleg ha egy nagyon intelligens emberrel állok szemben.

Az más kérdés, hogy nők egy külön "állatfaj" és velük másképpen kell beszélni, ha az ember nem csak a barátjuk akar lenni. De ennek megtapasztalása hosszú folyamat, én már kiöregedtem ebből a csajozás dologból, és egyébként is jól elvagyok egyedül is. :)

2018. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14: es akkor mi van, ha a nagyon intelligens ember no? Akkor tudsz vagy nem kommunikalnu? 😃
2018. jún. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem akarok pszichiáterhez járni.Normális vagyok.Meg mégos hogy mondjam el a szüleimnek,hogy pszichiáterhez akarok menni?

Engem egész életemben kiközösítettek az osztálytársaim,soha nem volt normális barátom,aki volt,az is mindig szivatott,elárult.Ha újabb kapcsolatot kezdeményeznék emberrel,ugyan ezt csinálná,csak bántana,az első adandó alkalommal hátbaszúrna.Inkább vennem kéne egy háziállatot,az sokkal jobb barát bármilyen embernél és nem bántana sohasem

2018. jún. 30. 13:40
 17/22 anonim ***** válasza:

15-ös:

Láttom nem jött át a "mondókám" lényege, nem voltam érthető. :) Lexarom a beszélgetések kimenetelét, hogy mi hová vezet, ezért inkább beszélek a nekem legjobban tetsző nőkkel és jobban örülök neki, ha minél intelligensebb az illető. Ha valaki csak a pincsi kutyájáról és a műkörméről tud csak beszélni, akkor hamar ignore-álom. :D Utoljára egy elég szép, háromgyerekes, énekes nőcivel beszélgettem, akibe véletlenül botlottam egy sószobában. Na ő aztán full intelligens és kifinomult volt, vele élvezet volt 1 órát diskurálni. Hamar el is ment az idő. Haza is vittem volna magamhoz a végén, de házas volt. :D

2018. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ja,mi értelme van egyáltalán barátnőt szerezni,ha úgy ismegcsalna ilyen férgekkek mint ez a 41%-os
2018. jún. 30. 14:17
 19/22 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Mit mondhatnék... köszönöm, azért te is tanulj meg olvasni a sorok között,... "nem kezdtem vele, mert házas volt" :D :D

Monj már valami újat is, amit még nem tudok! :D

2018. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
+d :D
2018. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!