Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért van az, hogy nem találkozok egywtlen egy jól kinéző fiúval/férfival sem, aki annak állítja magát?

Figyelt kérdés

A lenyeg az,amikor valaki leirja magarol,hohy a kulsejere nincs panasz,elegedett stb....aztan kepcsere tortenik,es total mintha nem is o irta volna ezeket.

Van ott ezen az oldalon Tenyleg jol kinezo helyes fiu? Vagy ide olyanok nem is jarnak? Szerintem errol lehet szo.


2018. jún. 23. 22:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A szèpsèg relatìv mindenkinek màst jelent. Akinek meg helyèn van az önbizalma az meg nem fogja neked azt irni hogy "jajj nem vagyok helyes". De ha itt mindig csalódás ér ilyen tèren akkor miért nem èlőben ismerkedsz? Egyèbkènt sztm több èrtelme is van hiszen ott senki nem tud hazudni hogy ìgy nèzek úgy nézek ki stb.
2018. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
68%
Fordítsuk meg a dolgot: Nem találkoztam még egy értelmes nővel sem az oldalon. De, a nagy számok törvénye alapján tuti van.
2018. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Itt mindenki annak állítja be magát aminek akarja:) és ez legtöbb esetben az áldozat:)

Egy ilyen kérdés persze jogos, de lehet egyik fél feléről sem teljesen igaz a dolog amit állít(/gondol) magáról akár férfi akár nő( VAGY csak számodra nem jóképű mert kinek minek az igényei.)


Ettől függetlenül hogy válaszoljak is valamennyit a kérdésre. Az esetek többségében biztosan nem a leghelyesebb pasik és a legjobb csajok lesznek egy ilyen oldalon, de biztos találni igenis helyes pasit, és igenis jó csajt:)


Ha magamat kellene jellemezni akkor azt mondanám hogy olyan vagyok mint bárki más akivel szembejöhetsz az utcán, egy átlag fiú/férfi. Ettől függetlenül biztos van akinek én vagyok az ideálja és van aki még egy utcába sem jönne velem, tehát ez elég szubjektív.

2018. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!