Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért van az, hogy nem találkozok egywtlen egy jól kinéző fiúval/férfival sem, aki annak állítja magát?

Figyelt kérdés

A lenyeg az,amikor valaki leirja magarol,hohy a kulsejere nincs panasz,elegedett stb....aztan kepcsere tortenik,es total mintha nem is o irta volna ezeket.

Van ott ezen az oldalon Tenyleg jol kinezo helyes fiu? Vagy ide olyanok nem is jarnak? Szerintem errol lehet szo.


2018. jún. 23. 22:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
35%

Ez tipikus, ha egy magyar nő jól néz ki, akkor már az egekben lesz az igénye és még Ryan Gosling-nak is nem mondana. :D

Nevetséges, remélem végre megtalálod azt az álompasit, aki majd a végén Nemet fog mondani neked. :D F

2018. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem nézek ki jól, nem vagyok helyes, de itteni beszélgetésből, aztán képcseréből lett már több is és helyesnek tartottak néhányan. Láttam pár férfi felhasználó képét, akik tanácsot kértek és egy részük teljesen rendben volt.

Volt nemrég egy kérdés, ahol pont arról volt szó, hogy a nőknek a férfiak szűkebb rétege jön be. Ott nagyon erőltették az igényesség témát, de igazából a példád mutatja, hogy tényleg így van. Egyszerűen nőként kevesebb férfit látsz helyesnek, mint ahány nőt szépnek.

2018. jún. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
76%
Ha senki, ismétlem, SENKI sem üti meg a mércét, akkor nem a felhozatallal van baj, hanem a mércével.
2018. jún. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, 10/10es minden téren.
2018. jún. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés. Engem még itt egy lány sem mondott csúnyának. Extrém jóképű persze nem vagyok, de a helyes jelzőt többen is mondták már.

Ha van kedved írj privátot, én cserélek veled képet.

2018. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Küldtek már nekem féefiak itt magukról fotót, volt köztük átlagos, normális, jóképű és bitang helyes is.
2018. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
#23: Ha ez egy felnőtt embernek önmagától nem esik le (ráadásul úgy, hogy már x év élettapasztalat áll mögötte), akkor hiába tépjük itt a szánkat. Csak hát jó magyar szokás szerint könnyebb másokat hibáztatni, mint szétnézni magunk körül, és kicsit elgondolkodni. Mondjuk a kérdezőnek annyi szerencséje van, hogy nőnek született, fordított esetben már kígyót-békát dobáltak volna rá, hogy mekkora nőgyűlölő lehet, milyen beképzelt, ne csodálkozzon, ha nincs nője stb. De ha valakinek senki sem tetszik, akkor ott szerintem sem másokkal van a baj...
2018. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szoktak kezdeményezni, bókolni a nők, szóval remélem nem nézek ki rosszul, bár elégedett nem vagyok. :D

Nem szoktam netes társkeresőzni.

Simán előfordulhat, hogy amit képeket láttál még mindig jobb, mintha élőben lattad volna.

2018. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Én eddig 3-tól kértem képet. Az egyik jóképűnek gondolta magát, aztán mikor megláttam, elmenekültem. Volt egy, aki helyes volt, egy pedig úgy volt helyes, hogy nekem nem tetszett, de szerintem más nőnek bejött volna.


A jó pasik valószínű fényképes helyeken vagy ugye élőben ismerkednek, de itt is lehetnek extra jó pasik, de ők biztos, hogy a tilosban járnak (barátnő, feleség) és azért ismerkednek ilyen módon.


Azt még hozzátenném, hogy a kisugárzás pedig képen keresztül úgyse jön át.

2018. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert valaki neked nem tetszik még nem jelenti azt, hogy másnak se, mert lehet, hogy valaki más meg őt helyesnek tartja. Mindenkinek más tetszik meg mások az elvárásai, szóval ez elég relatív dolog. Bár velem is előfordult itt az, hogy valaki azt próbálta előadni, hogy mennyire jó pasi és sikeres a csajoknál, de valójában ettől távol állt. Viszont volt egy-két olyan eset is, amikor kellemesen csalódtam és nem is ronda mindenki, aki annak adja elő magát. A lényeg az, hogy szerintem nem ennyire vészes a helyzet és vannak itt jól kinéző emberek is.
2018. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!