Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért van az, hogy nem találkozok egywtlen egy jól kinéző fiúval/férfival sem, aki annak állítja magát?

Figyelt kérdés

A lenyeg az,amikor valaki leirja magarol,hohy a kulsejere nincs panasz,elegedett stb....aztan kepcsere tortenik,es total mintha nem is o irta volna ezeket.

Van ott ezen az oldalon Tenyleg jol kinezo helyes fiu? Vagy ide olyanok nem is jarnak? Szerintem errol lehet szo.


2018. jún. 23. 22:48
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

*egyetlen.

Gepelesi hibak. Elore irom, de nyilvan lesznek nyelvtanhuszarok.

2018. jún. 23. 22:49
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, én se panaszkodok (már) a külsőmre, hanem elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok, tehát elégedett vagyok önmagammal annak ellenére is, hogy mások szemében "csak" átlagos vagyok. Nem vagyok jó képű és helyes, de ennek ellenére elégedett vagyok.

A boldogság amúgy az ember alapállapota, ami jönne magától, ha nem támasztanánk elé gátakat. Az elégedetlenség pont egy ilyen gát.

2018. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Vannak jól kinéző kinéző fiúk/férfiak az oldalon. Láttam már pár ilyet pedig bizton állították magukról, hogy csúnyák és egyáltalán nem helyesek. Én is ezt állítom magamról, csak nekem igazam is van.
2018. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Én beszélgettem anno egy nagyon helyss sráccal itt, küldött is fotót magáról, tényleg irtó jól nézett ki. Sajnos csak beszélgetni akart :D
2018. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%

Mert tőlem mèg nem kèrtèl kèpet :)

De most komolyan. Sajnos itt 90% a senkinek nem kellő èrzelmileg,testileg,lelkileg instabil emberek vannak,akik nem nagyon találják a helyüket a világban. Ők itt a megmondók leginkább.


23/f

2018. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Ez attól függ,hogy kinek milyen férfi típus jön be. :)


Nem tudom kire lehet,mondani hogy helyes, de a nők nekem szokták mondani. De valakinek nem jövök be ez van..

2018. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Járnak ide olyanok is,hidd el. 2-vel már volt is szerencsém találkozni.

:)

2018. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én csak olyannal találkoztam, aki rondának mondta magát, közben meg tök helyes volt.. Úgy látszik itt senki se mond igazat.
2018. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Én sem tartom magam bányarémnek, aki olyan rémesen néz ki, hogy még a szén is feljön... :D


Mondtak már többen helyesnek, míg másoknak csak átlagos voltam. Nagyon szubjektív ez... :)

2018. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
16%

Én a női frontról tudok nyilatkozni: borzalmas a felhozatal.

Nagyjából értem is a frusztrációikat. Szóval az a helyzet, hogy egy csinos nőnek nincsenek olyan problémái, amiről itt írnak a hölgyek. 17 nővel cseréltem már fotót, de már ott láttam hogy felejtős az összes, de adtam esélyt nekik. Úgy kell őket elképzelni, hogy simán elmennél mellettük az utcán. Ráadásul még a személyiségük is defektes. Házas asszonyok, 4-5 levélváltás után, fotócsere nélkül ők fűztek hogy "dugjam meg" őket. Mi van?!

Én sem vagyok egy nagydarab mackós vagy kigyúrt férfi, elmondtam hogy én nem vonzódom a testesebb nőkhöz. Erre azt mindegyik letagadott minimum 10kg-ot. 70+ - os volt az összes. Szóval felejtős azt hinni, hogy egy tip-top csajszi itt keresi a betevőt.

2018. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!