Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem értem miértnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem miértnem találkozok olyan lanyokkal akik közül párt választhatnék. Az emberek java része hol találkozik szerelmével?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Baráti körben. Barát barátja, évfolyamtárs, osztálytárs, munkatárs, vagy annak rokona, barátja, ismerőse... De igazából bárhol lehet, csak mondjuk látatlanban ismerkedni nagy zsákbamacska (csak külső alapján) és elég felszínes is szokott lenni.


Nekem akivel hosszabb távon működött, az a főnököm fia volt, a volt osztálytársam barátja, meg egy barátnőm párjának a baráti köréből egy srác. 1-4 éves kapcsolatokról beszélünk. A többi kuka.

2017. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na hol?
2017. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerősi körből sosem ismerkedtem, minden barátnőm teljesen ismeretlen volt azelőtt, hogy megismerkedtünk. A "hol" kérdésre pedig a válasz, hogy bárhol találkozhatsz lányokkal, csak ki kell dugjad az orrodat az odúdból. Szereztem barátnőt kutyasétáltatáskor - rengeteg csajszinak van kutyája -, hegyi túrán, síeléskor, balatoni kempingben, sörözőben és internetes társkeresőn. Nyár végén pl. egyedül leruccantam a Balatonra bringázni néhány napra, és négy lánnyal is megismerkedtem, hárommal a tóparton, eggyel a vonaton (mondjuk kapcsolat egyikből se lett, de ez nagyrészt rajtam múlt). Most pl. jön a síszezon, szerintem valami most is fog alakulni...
2017. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Baráti körömben nincs lány aki egyedülálló, amelyik ismerősömnek van lány barátja az viszont nem mutat be neki, mondván ez nem így működik. Munkahelyen ugyanígy.


Kutyám nem lehet az albérlet miatt, túrázni, síelni nem szoktam eljárni, de egyébként eljarogatok pár helyre csak sehol nincs olyan lány akinek nincs senkije és szimpatikus is lenne.


Lehet ez a sorsom ebben az életben? Xd

2017. dec. 12. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Akárhol, ha nem zársz ki bizonyos lehetőségeket. Én pl elvből nem jöttem volna össze osztály/iskolatárssal, munkatársakkal, baráti körből senkivel. Egy szakítás esetén roppant kellemetlen a helyzet ilyenkor. Házi nyúlra nem lövünk elvet vallom.


Az én párjaim teljesen ismeretlenek voltak korábbról, nem voltak közös ismerőseink.


Én pl sosem voltam az a csavargós, bulizós típus, jobban szerettem otthon lenni és olvasni, sorozatot nézni vagy a hobbimmal foglalkozni. Mindig neten ismerkedtem, tizenévesen is, és később is. A férjemmel netes társkeresőn találtunk egymásra.:) Én 24, ő 21 volt mikor összejöttünk.

2017. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!