Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért van az, hogy nem találkozok egywtlen egy jól kinéző fiúval/férfival sem, aki annak állítja magát?

Figyelt kérdés

A lenyeg az,amikor valaki leirja magarol,hohy a kulsejere nincs panasz,elegedett stb....aztan kepcsere tortenik,es total mintha nem is o irta volna ezeket.

Van ott ezen az oldalon Tenyleg jol kinezo helyes fiu? Vagy ide olyanok nem is jarnak? Szerintem errol lehet szo.


2018. jún. 23. 22:48
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Hm, tok jo ,hogy tobbsegeben a velemenyeiteket es tapasztalataitokat irjatok le,es nem tamado jelleggel reagaltok :)

Akkor ezek szerint , en igy jartam,de letezik olyan,hogy amit mond valaki es ahogy kinez,az egybevag.

2018. jún. 23. 23:21
 12/33 anonim ***** válasza:
45%
Hogy sajnállak, mekkora problémád van. :D
2018. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, az véletlenül sem jutott az eszedbe, hogy pl. talán neked is a csillagos egekben lehetnek az igényeid, és ne feltétlenül hazudik mindenki. Amúgy meg miért ne elégedett magával akár egy "átlagos" külsejű ember is? Most már ez is probléma? Én sem vagyok Brad Pitt, mégis tetszettem már pár lánynak, sokaknak meg nem, ez teljesen szubjektív. Viszont az már szerintem rád nézve is elmond egyet s mást, hogy neked senki sem tetszett, de lehet, hogy csak én vagyok rosszul összerakva, mert pl. az utcán sétálgatva is látok egy rakás lányt, aki tetszik, pedig nem a cicababákat nézem meg.
2018. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Jav.: nem feltétlenül; miért ne lehetne elégedett...
2018. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Egyet kell ertsek,hogy a kiirasom azt mutatja,hogy felszines vagyok. Ez egy ilyen oldal,itt nincs arra keret,hogy minden kerdesfeltevo bemutassa eloszor magat,pozitiv es negativ tulajdonsagait plusz meg fotokat csatoljon. Ez itt arrol szol,hogy nehany sorban megfogalmaztam egy kerdest.

Leirtam,mit tapasztaltam. Az igenyeim meg olyanok,amilyennek en jonak erzek.

2018. jún. 23. 23:30
 16/33 anonim ***** válasza:

képcsere 5000

kép 9500

2018. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%
Számomra kicsit furcsa, hogy az x+1 emberke közül még véletlenül sem akadt olyan, aki neked bejött volna, bár fogalmam sincs, hány fickóval kommunikáltál itt. Mindenesetre én azt gondolom, hogy akinek "átlagosak" az igényei, az viszonylag kevés emberből is simán találhat legalább néhányat, aki tetszik neki. Nyilván akkorák az igényeid, amekkorák, viszont ha neked senki sem tetszik, akkor nem biztos, hogy a többiek hazudtak önmagukról, vagy hogy az okokat csak a másik oldalon kellene keresgélned.
2018. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Igen,valoszinu hogy az igenyeimhez nem passzolnak az itteni fiuk.
2018. jún. 23. 23:51
 19/33 anonim ***** válasza:
64%
Mutass már képet magadról akkor. Legalább látok szép embert is.
2018. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
58%
Hát akkor rossz hírem van, valószínűleg a való életben sem nagyon fogsz találni magadnak senkit, mert ide is csak hús-vér emberek járnak, akiket ugyanúgy láthatsz az utcán, a boltban, a tömegközlekedési eszközökön stb.
2018. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!