Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert ilyen nehez egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez egy ilyen ferfit talalni? Nincs ilyen? Csak illuziokat kergetek?

Figyelt kérdés

szeretnek egy ferfit az eletembe, akit nem erdekli a penzugyi helyzetem, legyen az rossz vagy jo. egyszeruen nem erdekli van-e lakasom, vagy alberlet, van e autom, szoval arra gondolok lehet rakerdez, de ha azt mondom ferrarival jarok az se jelent neki semmit, egyszeruen hidegen hagyja

valakit aki nem flortol a lanyokkal, nincs tele onmagaval, de nagyon jo szereto. tudja hogyan kenyeztessen egy not, nem onzo, abszolut nem onzo az agyban es ennek ellenere megmarad szerenynek. ezt nagyon vonzonak tartom.

valakit akit nem erdekelnek a materialis ertekek peldaul kocsi/lakas/ruha, aki nem hord mindenfele logoval ellatott polokat stb. hanem az elmenyeket keresi -- szexben (peldaul nyilvanos szex) vagy utazasokat, vagy csak elmenni egy setara, vagy meglepni egy vacsival


2018. máj. 5. 19:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

Ezek többnyire tényleg elég alap dolgok. De ezen kívül még sok dolog van ami meghatározza, hogy összeilletek-e. Pl az érdeklődési körök, a küllem (ami mindenkinél fontos, még ha nem is vallják be), vagy pl az Ő elvárásai.


Itt vagyok pl én, akire (a nyilvános szexet kivéve) szinte minden mondatod illik. De ettől mi még nem illenénk össze automatikusan.

Tovább kellene sorolni az elvárásaidat és leírni, hogy Te milyen ember vagy.

F\28

2018. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem most volt egy barátnőm, mindenben tekintettel voltam rá. Tiszteletben tartottam a munkáját, ezért volt, hogy csak azért utaztam sokat, hogy haza kísérjem (vele legyek egy órát), szexben nem voltam önző, elfogadtam azt is, ha egyedül akart lenni. Nem csajoztam mellette (mondjuk ez nálam alap, ha van valakim) egy vita miatt mégis kidobott. Vannak ilyen pasik, amilyet keresel, csak általában nem becsülitek meg.
2018. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül szembe jönne az utcán, elhívnád kávézni? Vagy annyira azért nem kéne?
2018. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ezek a férfiak valószínűleg ott vannak a legtöbb helyen és épp ezért nem tűnik fel mert pont hogy nem feltűnőek. Vagy csak élik a saját életüket,reménykednek hogy találnak az általad leírt paraméterek alapján egy nőt aki szintén nem kér extra dolgokat de ami átlagos lenne azt megkapja a másiktól. Hidd el ott vannak és pont hogy az ilyen normális férfiak nem feltűnőek. :) 21/F
2018. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem full ellentmondás, amit leírtál.

Ahhoz, hogy valaki jó szerető legyen, ahhoz kell az a magabiztosság, hogy merjen az lenni. Ahhoz, hogy szétkapjon az ágyban, ahhoz kell, hogy mohó legyen, és fel akarjon falni. Szerintem ezzel nem fér meg a szerén, önbizalomhiányos férfi képe, amit felvázoltál.

2018. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

"a logoval ellatott ruhat ugy ertettem, hogy sokszor latom ferfiak olyan ruhaban jelennek meg, amivel mutatni akarja hogy milyen gazdag mert ilyen draga ruhaban van... erre gondoltam"


Ez azért van, mert a nők külső jelekből próbálnak következtetni a személyiségre. A félreértés egyébként pontosan ebből fakad a két nem között.


Egy férfi ma akkor tud sikeres lenni, ha el tudja hitetni a nőkkel, hogy ő jobb a többieknél (akkor is, ha ez nem így van). Ugyanúgy, mint ahogy a boltban a reklámokból ismert mosóport fogod megvenni (főleg, ha azt rakják a szemed elé), a kevésbé csicsás csomagolású számodra ismeretlen mosóporért nem fogsz elmenni a sor végére.

2018. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, szörnyen szemét dolog a világtól, hogy nem nyújt tálcán egy részletekbe menően is olyan férfit, amit te elképzeltél a kis fejecskédben. Pedig igazán tudhatná, hogy körülötted forog.
2018. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen én is azt mondom hogy ellentmondanak egymásnak a dolgok. Egyes tulajdonságok kizárják a másikat. Nem vagyok anyagias, nem menőzöm márkás cuccokban, próbálom az aktív élményeket keresni, viszont ezt a szex dolgot amit írtál hát nem is tudom... persze biztos izgi meg hasonlók de konkrétan inkább egy jó kapcsolat mint jó szex...szóval nálam ilyen nem lenne kritérium.
2018. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos a 16 os nak igazat adok...nagyon is, mondhatni nincs új a nap alatt.Egy nő mindig is a biztonságot keresi sok minden más mellett persze és a mai világban ez jelenti a "biztonságot" nem csak érzelmi hanem fizikailag is...régen sem volt másképp csak a mai szabadabb világban már ha nem is minden elfogadott de minden "Megjelenik".A Férfiak elsődleges preferenciája a szépség persze nekik is fontosak a belső értékek de ahogy fentebb írtam ők ezt keresik első körben sok minden más mellett... a nőknél kevésbé fontosabb a jó külső..persze azért egy átlagos szintet ehhez is meg kell ütni.A szebbik nem oldaláról ritka az amit te mondasz de persze ilyenek is vannak nyilván kevesebben...rám például lényegében minden pont igaz...csak hát ahogy előzőleg írták az érdeklődési körök...a világnézet...ha ezek nem stimmelnek...egy idő után bármely szép és jó kapcsolatban idővel egyedül érzi magát majd az ember fia vagy lánya.Pont ez az amiért a mai párkapcsolatok 1% "igazi".Mint férfi és lehetőleg a kellő önismeret birtokában én úgy érzem hogy a fenti eset teljességében lennék képes a legtöbb odaadásra,szeretetre,türelemre a legszenvedélyesebb szerelemre mert úgy érezném igen... ő én vagyok és én ő.
2018. máj. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Eléggé le vagY ragadva szexnél. Biztoasan szar élményeid lehetnek.

Van ilyen pasi, én is, nem éedekelnek a felcimkézett cuccok, akinek igy nem vYaok jo hát nem..

2018. máj. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!