Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rögeszmét kergetek?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Tanulmányi, szellemi dolgokból hamar kitűntem, viszont sportokban mindig is elég béna voltam, és kiskamaszként tipikus "jó kisfiú" voltam. Inkább felnőttek, mint gyerekek társaságát szoktam meg, soha nem vitattam olyan dolgokat, mint azt, hogy a cigi nem jó, soha nem éreztem rá indíttatást, hogy lógjak suliból, nem csináltam "rosszaságokat". Más szavakkal: nem lázadtam, az a kor kimaradt. Eléggé különccé váltam, elhagytak a barátaim, inkább csak haverokról beszélhetünk. Nem szocializálódtam fiatalok közé, nem kezdtem el stílusokat követni, nem ismertem meg elég korán a szerelmet.


Elnézést az életrajzi részért, csak bevezetőnek szántam. Azt hiszem, kissé túl komoly és romantikus vagyok. Nem nagyon tudom átérezni a korosztályom gondolkodásmódját és életmódját, nem tudok úgy udvarolni, ahogy manapság szokás. Vagy szokás? Nem tudom... A lényeg, amiért kiírtam ezt a kérdést, hogy szeretnék egy lánynak verset írni és virágot adni és szeretném, ha elhinnék rólam, hogy nem olyan típusú vagyok, aki csak "megfektetni" akarja a lányokat. Nem bulizni akarok, meg kiélni magamat, hanem egy intelligens, érzelmes lányt, akit nem az érdekel, hogy fizikailag le vagyok maradva, hanem azt látja meg bennem, hogy érzelmileg érett vagyok és tudok szeretni, udvarolni és meg tudom becsülni.

De az az igazság, hogy minden nap egyre kevésbé hiszek abban, hogy van értelme a keresésemnek. Mindig, amikor azt hiszem, megtaláltam a tökéletes lányt, kiderül, hogy a lány egyáltalán nem néz semmibe. Tudom, hogy kifordult világban élünk, hogy a fiúk éppúgy hibásak, mint a lányok. Fiúk közül sincs sok barátom, akire számíthatnék, és aki "ott tart", ahol én.


Van értelme így élni?


2011. dec. 22. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha elmondod neki mind amit itt leírtál elolvadnak.
2011. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs
2011. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyelj. Neked nyilvánvalóan egy Hozzád hasonló művészlélek lány való. Ők díjazni fogják ezt a jellegű közeledésed. Érdemes a bölcsész-hallgatók között keresgélned, akik az egyetemeken megtalálhatóak. A helyzeted igazából Te tudod magadnak alakítani és egy kis férfiasságot azért nem árt belevinni az udvarlásba, mert az azért fontos.
2011. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első és a harmadik választ kombinálva simán van esélyed!!!! Hajrá!!! ;-)
2011. dec. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van értelme..mindenkinek van egy neki szánt társa valahol a naygvilágban, csak van aki előbb, van aki meg utóbb találja csak meg.

Vagy megtalálja, de 'elveszti'.

Én hiszek ebben, szóval ebből a szempontból egy kicsit én is álomvilágban élek akkor..

2011. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
mindenkinek van egy neki szánt társa a világban, a tiéd például Mumbaiban van. jó utat!
2011. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű emberkék kerülnek a barát-zónába. Onnan aztán nincs kijutás öregem.


De azért élni van értelme. Pont az, hogy élj.

2011. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hasonló személyiség vagyok én is, annyi különbséggel, hogy az évek folyamán megtanultam, hogy túl nyálasnak és érzelmesnek nem szabad lenni. Jó adag férfiasságot tényleg vigyél bele a személyiségedbe, mert határozottság és erős akarat nélkül semmi esélyed nem lesz a nőknél.


Ha tisztában vagy azzal, hogy ennyire érett vagy, akkor egy megfelelő célszemélyt kiválasztva elkezdheted finoman beadagolni a valódi önmagadat. Ehhez viszont nem árt, ha felveszel egy "álarcot", amivel megkedveltetheted magad. Így később sokkal könnyebb lesz a valódi önmagadat is megkedveltetni. Persze nem azt mondom, hogy hazudj, meg hogy ne add önmagad, de érdemes megtanulni a korosztályod viselkedését és kicsit úgy élni. Mindemellett persze azért lássák, hogy milyen is vagy valójában. Természetesen az sem mindegy, hogy milyen nőt szemelsz ki. A hülyepic$ák nem fognak szeretni, de gondolom erre te nem is vágysz. A hozzád hasonló hölgyekkel az a gond, hogy egyrészt baromi ritkák, többségükben idősebbek (20 fölött már akad egy-egy) és már-már túl intelligensek, tehát könnyen átlátják a helyzetet, szinte lehetetlen őket manipulálni. Apropó manipuláció, nem árt, ha felfejleszted ezt a képességedet, ezzel a személyiséggel nagy szükséged lesz rá. Máskülönben nehezen fogsz tudni érvényesülni a korosztályod társaságában. Figyeld az embereket, és vedd át a hasznosnak ítélt viselkedésformákat.


Nekem bejött ez az életstílus, csak kell tudni élni a képességekkel és megfelelő partnert kell választani. És nagyon-nagyon kitartónak kell lenni.

2011. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha! DE soha ne mond el ezt így nyíltan udvarlás szempontjából egyik lánynak se! Ez kb annyira sokkoló és extraordinary, hogy szavakat nem találok és ők sem fognak.

Az egy dolog, hogy romantikus alkat vagy és így próbálsz meg meghódítani egy lányt ,de ezt sokuk nem fogja tudni hova tenni. Amelyik meg igen, az meg már szeret téged és ez vagy egy plusz löket lesz számára érzelmileg, hogy te ilyen vagy, vagy éppen már rég tudja és ezért is szeretett meg.

Szóval, írhatsz versikéket, vihetsz nekik gazokat, szerenádot is adhatsz stb. ,de csak miután tiszták a dolgok. Szóval dumáltatok egy csomót, megismertétek egymást nagyjából és akkor úgymond továbbgördítés céljából. "Nevén nevezed a gyereket.."

2011. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok, csak lányba. ^^ És engem (is) hülyének néznek, amikor mondjuk elmegyek randira egy sráccal és miután ő fél óra után kijelenti, hogy nem beszélgetni, hanem smárolni akar, én elküldöm a ....-ba. :)
2012. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!