Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert ilyen nehez egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez egy ilyen ferfit talalni? Nincs ilyen? Csak illuziokat kergetek?

Figyelt kérdés

szeretnek egy ferfit az eletembe, akit nem erdekli a penzugyi helyzetem, legyen az rossz vagy jo. egyszeruen nem erdekli van-e lakasom, vagy alberlet, van e autom, szoval arra gondolok lehet rakerdez, de ha azt mondom ferrarival jarok az se jelent neki semmit, egyszeruen hidegen hagyja

valakit aki nem flortol a lanyokkal, nincs tele onmagaval, de nagyon jo szereto. tudja hogyan kenyeztessen egy not, nem onzo, abszolut nem onzo az agyban es ennek ellenere megmarad szerenynek. ezt nagyon vonzonak tartom.

valakit akit nem erdekelnek a materialis ertekek peldaul kocsi/lakas/ruha, aki nem hord mindenfele logoval ellatott polokat stb. hanem az elmenyeket keresi -- szexben (peldaul nyilvanos szex) vagy utazasokat, vagy csak elmenni egy setara, vagy meglepni egy vacsival


2018. máj. 5. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, de ronda vagyok úgyhogy nem kellenék.
2018. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

kaptam egy privatot, amiben valaki azt irta


Van ilyen férfi csak foglalt.

Mostanában egyre gyakoribb ez a kivánság a női részről. Szégyen, hogy igy kiopott az igazi férfi.

Semmi extrát nem kivánsz, ez lenne az alap.


tokeletesen egyet ertek, en is ezt tapasztalom! talalkoztam ilyen ferfival de mind foglalt

2018. máj. 5. 19:46
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Amit te írtál, annak semmi köze az igazi férfihez. Hidd el, mindenki kikopott mára.
2018. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Ma megtudtuk hogy az igazi férfi logo nélküli pólokat hord 👍👏👏👏
2018. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

Utazás helyett kirándulások amik jobban fekszenek nekem. A szex meg nekem inkább intim, mint nyilvános. A többi stimmel, de akkor gondolom nem vagyok igazi férfi.

31/f

2018. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez a típus nem is olyan ritka mint gondolod. Viszont nagy részük láthatatlan a nők számára, mert unalmas. Igen, bármennyire is hihetetlennek tűnik elsőre.


"valakit aki nem flortol a lanyokkal, nincs tele onmagaval, de nagyon jo szereto. tudja hogyan kenyeztessen egy not, nem onzo, abszolut nem onzo az agyban es ennek ellenere megmarad szerenynek. "


Ez ideig-óráig szép és jó, de aztán a nő elkényelmesedik mellette. Nem érzi azt, hogy neki bármit is tennie kell a kapcsolatban, hiszen tudja, hogy a pasi soha nem fog félrelépni. Sőt egy idő után az is unalmassá válik, hogy ő maga lesz az imádat tárgya. Több olyan férfit ismerek, a jelenlegi 40-50 éves korosztályból, akikre nagyjából (ha nem is tökéletesen) illik a leírásod és van egy közös tulajdonságuk: mindegyikük lapátra lett téve.

2018. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ilyen férfi lennék,csak ugye az ocsmány külsőm miatt két perc után elküldenél a francba. Na jó,talán átlagos külsőm van,de az ugye manapság a rondával egyenlő sajnos.
2018. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 peca1000 ***** válasza:
68%
80 %-ban megfelelek az igényeknek, csak a feleségem ellenezné :)
2018. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Mert a találáshoz keresni is kell...
2018. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

a logoval ellatott ruhat ugy ertettem, hogy sokszor latom ferfiak olyan ruhaban jelennek meg, amivel mutatni akarja hogy milyen gazdag mert ilyen draga ruhaban van... erre gondoltam


a nyilvason szexet peldakent hoztam, hogy izgalmas intim eletet kivan elni, tehat nem mindig otthon az agyban este 10-tol fel 11-ig

nem ugy ertettem termeszetesen, hogy csinaljuk a parkban, hanem peldaul ejszaka parkoloban az autoban, akar egy etterem mosdojaban (tiszta helyen) gyorsba ...izgalmas dolgokra utaltam ezzel

2018. máj. 5. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!