Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dolgozik az ember, alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TTP80 kérdése:

Dolgozik az ember, alig van szabadideje, fáradt, hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
37F vagyok, sokat dolgozom, kevés szabadidőm van. Kicsi faluban élek és magányos vagyok. Munkám férfias, mivel lakatosok és hegesztők vagyunk egy nagy gyárban. Jelenleg ez a munka egy biztos pont számomra, mivel viszonylag jól fizet, de sokáig nem bírom, négy éve csinálom már, eredetileg rajz és történelem szakos tanár vagyok. Eléggé el vagyok keseredve, mert alig marad energiám másra, egyetlen kikapcsolódás az, hogy délutános héten reggelente elmegyek futni.
2018. máj. 3. 04:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szia, legutóbbi válaszoló, lakatosok és hegesztők, férfiak dolgozunk. Kemény termelési munka.
2018. máj. 3. 17:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Basszus, pedig egy álompasi vagy, dolgos, komoly, diplomás, táncolsz, kirándulsz...
2018. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tanárnak nem akarsz visszamenni?

Jr kevés a pénz,de nem biztos hogy sokáig bírnád ezt a fizikai munkát és a váltakozó műszakot.Ha minden kötél szakad akkor marad a netes társkeresés,hátha bejön.

2018. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik te már választottál szerelmet.A "kemény,termelő munkát"...Ha négy éve el vagy kapcsolat nélkül,szerintem már ne keresgélj tovább,inkább dolgozz.Az magányos ugyan,de legalább kifizetődő.Végül elbaszhatod prostikra pár éjszaka altt... :-D
2018. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!