Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz olyan társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz olyan társat találni, aki előtt teljesen őszinte lehet az ember?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik egy olyan társ, akinek őszintén lehet beszélni a problémákról is. Akinek elmondhatom a negatív vagy az első hallásra furcsának tűnő gondolataimat is.
2018. ápr. 16. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

en ilyen lanyokat keresek.

De csak azok jonnek akikkel nem lehet 2 szot se valltani mert azt se tudjak ki fia borja.

2018. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Általában az élet problémás oldaláról nem akarnak hallani a férfiak. Én meg is tartom magamnak, és egyedül küzdök.
2018. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Azért mert az emberek nem szeretik a "minden kártyát nyíltan terítsünk ki" jellegű őszinteséget.

Elég hamar leomlik az az idealizált kép amit a másik idő közben kialakított magában és feltehetően abba szeretett bele.

2018. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de sajnos tényleg nehéz olyan embert találni, sőt már-már kezdem azt hinni, hogy lehetetlen olyat találni, akivel őszinte lehet az ember és mindent meglehetne vele beszélni.
2018. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az emberek csak addig szeretik az őszinteséget amíg az erősíti az elképzeléseiket. Amint szembe megy valami általuk elképzelt dologgal rögtön probléma lesz az igazmondásból.

Sajnos igazad van, az én nőm sem őszinte és nyilt minden témában.

2018. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a mai magy "társadalom" vadászik az őszinte emberekre: ha van ilyen, akkor kihasználják, átb×ák. Jobban jársz, ha felveszed a kesztyűt a mai magyar "társadalommal" szemben, és nem leszel őszinte, hanem vigyázol magadra és csak próbálsz Ember maradni, aki egyedül próbálja megoldani a problémáit, vagy max. erre alkalmas szakember segítségével.
2018. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden emberhez lehet ōszintén beszélni és érdemes is, mert akkor csak azok maradnak veled akik igazán szeretnek, tisztelnek és nem képmutatók, köpönyegforgatók.Ha kihasználnak az azért van mert hagyod, hiányzik a mūködō értékítélet(nem nézed meg kinek mit mondassz), nem képviseled és állsz ki az érdekeidért, nem húzod meg a határokat.
2018. ápr. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert a média megtanítja mindenkinek, hogyan lehet és már szinte kell mosolyogva meghallgatni az őszinte embert és utána azokat az infokat valamikor valamiért a saját hasznunkra (nem feltétlenül anyagi haszonra) felhasználni.

Lásd :

ÉjjNappBp, Veled is megtörténhet, Gyanú árnyékában, stb stb.

Elvileg ezeknek az a céljuk, hogy tanítsanak, mi minden megtörténhet, de a végeredmény az, hogy olyanok akiknek eszébe nem jutna ilyen ármánykodásokat meglépni, mégis megteszik, mert ugye a média az életminta, főleg a kicsit instabilabb lelkületű 14-18 éveseknek.

2018. ápr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mik azok a furcsa gondolatok? A negatívakat sejtem...
2018. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nehéz ilyet találni, de nem lehetetlen. Szerintem ennek az is a kulcsa, hogy a párod egyben a legjobb barátod is. Ezt pedig nehezen lehet úgy elképzelni, hogy valakit összeszedsz a tinderen és már első randin lefekszetek anélkül, hogy normálisan megismernétek egymást...


A jelenlegi párommal hónapokig csak barátok voltunk így a nyílt, őszinte kommunikáció minden témában természetes számunkra. Én ezt nagyon becsülöm egy párkapcsolatban, hogy önmagam lehetek és bármit megoszthatok, illetve jól esik, hogy a párom is ugyanígy érez és elmond nekem mindent. A negatív vagy furcsa gondolatokat is.


22N

2018. ápr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!