Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem, h a parommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem, h a parommal nagyon eltavolodtunk egymastol es teljesen mas ember lett. Reszletek lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
En 27/F vagyok, o 24/L, fel eve vagyunk hazasok. 2016 ota Nemetorszagban dolgoztunk, de Karacsonykor hazakoltoztunk. Soha ne dolgozz kinai etteremben :) , naluk lakunk most, mig nem tudtunk sajat otthont venni (anyagi okok, a hitelgondok stb, Pest meg nem olcso). Az elejen meg mukodott, de mostanra mintha kicsereltek volna. Azt mondja, h menjek vissza dolgozni, mert nincs eleg penzunk kozos lakasra es Magyarorszagon nagyon alacsonyak a fizetesek. En mondtam, h szivesen megyek vissza, de o nem akar velem jonni, a csaladjaval akar lenni. Folyamatosan zsortolodik, a kerdesei inkabb vallatasnak tunnek, mintha szamon kerne, h miert varom el, h a paromkent velem tartson. Azt mondta, h ha rovid tavra mennek, arra o nem jon, mert minek, de ha hosszu idore mennek, akkor se jonne, mert nem akar tavol lenni a csaladjatol. ATtol felek, h ez megpecseteli az egesz jovonket, h o mindig a szuleivel akar majd lenni, hozzajuk kozel. Probaltam vele beszelni errol, h szeretnem, h ha felesegemkent mellettem lenne, de o nem erti, h miert kellene neki is kulfoldon dolgozni. O gyereket akar, otthon lenni stb, mert hat en vagyok a ferfi, ez a kotelessegem. Egyszer minden rendben van, maszsor meg teljesen kioktat. Szerintem a szulei nagyon eros befolyassal vannak ra, de ez lenyegtelen. Kezdem azt erezni, h elridegulunk egymastol es nem hogy a szerelem, de kolcsonos megbecsules is kezd eltunni. En nem tudok egy ilyen ember mellett elni, de nem akarom rogton a legdrasztikusabb utat valasztani.

2018. febr. 8. 23:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Házasok vagytok, szóval melletted lenne a helye, Te vagy a családja!

Mégis hogy mondhat ilyeneket? Ha közös életet szeretne, akkor ne csak Te szakadj meg, hanem küzdjetek együtt az álmokért.

Valószínű elkényelmesedett, vagy tényleg a szülei vannak rá ilyen hatással.

2018. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Teljesen jogos, amit írsz, tényleg melletted lenne a helye. Az érthető, hogy ő nem akar visszamenni, akkor viszont tőled sem várhatja el, hogy visszamenj teljesen egyedül.


Ha még a te ötleted lett volna, hogy visszatérj Németországba, de ő próbálna erről lebeszélni mert ő szeretne otthon maradni, akkor még érthető lenne egy olyan kompromisszum, hogy te kimész rövid időre, ő pedig otthon marad. De az, hogy ő kvázi "kiküld" téged, míg ő otthon van, az nincs rendben.


Az nem érv, hogy "te vagy a férfi", ilyen erővel ő meg a nő, akinek a férje mellett a helye.

De manapság amúgy a nőknek sincs ám megtiltva, hogy dolgozzanak. Nem lehet, hogy tényleg elkényelmesedett?

2018. febr. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Azt mondta, h o ezt mar lezarta magaban, dolgozott eleget, tobb penzt is tett felre, mint en, ne kenyszeritsem, h valasszon a szulei es koztem, mert nem igy megy. Mondtam, h "dehogynem igy megy.. sot! mar valasztottal is!" Az a gond, h tobb penzre lesz szuksegunk, mint ahogy terveztuk es ezert kellene meg talan fel evre visszamenni...

Par napja, mikor ezt megbeszeltuk, akkor ugy volt, h megyek, azutan, ha mar van munka meg szallas, jon utanam, de par nap mulva (szerintem megbeszelte a szuleivel, akik meg mindig kislanykent kezelik) mar "talan", "nem tudom", "attol fugg" stb

szerintetek mit tudok tenni ilyen helyzetben?

En nagyon szet vagyok esve emiatt.. arra gondoltam, h holnap autoba ulok es elmegyek a fenebe, aztan ha jon, akkor rendbe hozzuk ezt, ha meg nem, akkor volt egy felesegem...

Igazabol tokeletesen megvoltunk Nemetorszagban ketten. Marmint soha semmi gond nem volt.. sem vita, sem "zsortolodes", o is dolgozott, de amiota itthon vagyunk, csak a civakodas meg a szamonkeres megy. Most el is jottem, nem vagyok ott, egy baratomnal leszek 1-2 hetig, mert en ezt nem birom. Azt mondta, h nem erzi, h szamithat ram, ugy erzi, h ellustultam.

En nem tudom, h mit csinaljak. A legjobban attol felek, h emiatt megutalom ot v kihul a kapcsolatunk... mert mar alig langol. Amugy ok sem elnek olyan fenyesen, de az anyja nem dolgozik, mert hat az apja sosem kerte ot erre... szerintem most ezt latja, ezt veszi alapul.. ki kell ot onnan szakitanom, de nem akarja elhagyni az anyamehet... felek, h tul keso lesz.. nagyon fontos nekem, de nem akarom az eletemet igy elni, h a munkabol hazamegyek es meg otthon is a veremet szivjak

2018. febr. 9. 02:52
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, de nagyon fiatal még. 24 évesen éretlen egy komoly kapcsolathoz. Szerintem ennek válás lesz a vége.
2018. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

24 eves es mar ferjnel van? Uristen, hol eltek?


Es igen, eretlen a kozos eletre es kisse el van tajolva az eletet illetoen. A szerelmevel kene lennie, akarhova is megy. Ha nem hajlando erre, ez nem hazassag se nem mukodo kapcsolat.

2018. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Tipikus helyzet. A menyecske fiatal, kiforratlan, de még változik. Ő sajnos rossz irányba...ez szívás. Igazad van, adj neki ultimátumot és ha nem billenti ki, jöhet az ilyenkor jól megszokott válás. Gyereket véletlenül se vállalj...
2018. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sajnos a szülei vannak ra rossz hatással.
2018. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a mi szituácionk ugyanez. Ha gondolod mesélhetek privátba.
2018. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha tényleg csak fél évről van szó, akkor arra nem feltétlenül kell utánad mennie.

Ám ha ő most nem dolgozik, és azt várja, hogy te tartsd el, mint anyuéknál, na az már gáz. Akkor nem a német-nemnémet a legfőbb gond, és nagyon le kell ültetned beszélgetni, hogy ezt ő is felfogja.

2018. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kerdezo te egy normalis ember vagy a lelki ismereted rendben nem kell aggodnod. Tudod a gond az hogy vannak meresz emberek akik kimennek dolgozni sot mondanam okos emberek azaltal hogy ki mennek tudnak penzt is keresni nem csak aprot mint itthon. Ahoz hogy epitsuk a jovonket bizony szuksegesek bizonyos osszegek , a felesegedet a szulei meg mindig valami kislanynak nezik es hatast gyakorolnak ra sajnos erosen ! Megkeseredett ven emberek akik irigyek arra , hogy masnak lehet jobb jovoje is mint nekik volt . Remelhetoleg az esz es az esku fog donteni a felesegednel ami a hazasagon elhangzott .. mond csak meg neki hogy neked tett fogadalmat es nem a szuleinek!
2018. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!