Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem, h a parommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem, h a parommal nagyon eltavolodtunk egymastol es teljesen mas ember lett. Reszletek lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
En 27/F vagyok, o 24/L, fel eve vagyunk hazasok. 2016 ota Nemetorszagban dolgoztunk, de Karacsonykor hazakoltoztunk. Soha ne dolgozz kinai etteremben :) , naluk lakunk most, mig nem tudtunk sajat otthont venni (anyagi okok, a hitelgondok stb, Pest meg nem olcso). Az elejen meg mukodott, de mostanra mintha kicsereltek volna. Azt mondja, h menjek vissza dolgozni, mert nincs eleg penzunk kozos lakasra es Magyarorszagon nagyon alacsonyak a fizetesek. En mondtam, h szivesen megyek vissza, de o nem akar velem jonni, a csaladjaval akar lenni. Folyamatosan zsortolodik, a kerdesei inkabb vallatasnak tunnek, mintha szamon kerne, h miert varom el, h a paromkent velem tartson. Azt mondta, h ha rovid tavra mennek, arra o nem jon, mert minek, de ha hosszu idore mennek, akkor se jonne, mert nem akar tavol lenni a csaladjatol. ATtol felek, h ez megpecseteli az egesz jovonket, h o mindig a szuleivel akar majd lenni, hozzajuk kozel. Probaltam vele beszelni errol, h szeretnem, h ha felesegemkent mellettem lenne, de o nem erti, h miert kellene neki is kulfoldon dolgozni. O gyereket akar, otthon lenni stb, mert hat en vagyok a ferfi, ez a kotelessegem. Egyszer minden rendben van, maszsor meg teljesen kioktat. Szerintem a szulei nagyon eros befolyassal vannak ra, de ez lenyegtelen. Kezdem azt erezni, h elridegulunk egymastol es nem hogy a szerelem, de kolcsonos megbecsules is kezd eltunni. En nem tudok egy ilyen ember mellett elni, de nem akarom rogton a legdrasztikusabb utat valasztani.

2018. febr. 8. 23:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
20/20 Igen, lehetseges, h ez az. Nemetorszagban is feljott neha ez a tema, de nem volt katasztrofalis. A szulei is tobbszor emlitest tettek ra, h mar unokaznanak... nem haragszok rajuk..ostobak...baromira nem fogjak fel, h ezzel mekkora nyomas ala helyezik a lanyukat, o meg engem. Szerintem ez is gond, de mondom, mig nem jott haza, addig ez nem volt. En azt tartom megoldasnak, ha kiszakitom otthonrol. Amugy mikor o kisebb volt, az apja valahol Ausztriaban dolgozott evekig, mig ok az anyjaval otthon voltak. O ezt latta, nyilvan ezt veszi alapul
2018. febr. 10. 21:07
 22/22 A kérdező kommentje:
jah! es miota van igy? haaat, kb par hete, talan 1 honap
2018. febr. 10. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!