Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívánja az ember időszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannika29 kérdése:

Miért kívánja az ember időszakosan sokkal jobban a szexet?

Figyelt kérdés
Komolyan ez olyan furcsa hogy néha eszébe sem jut az embernek vagy csak ritkán máskor meg egész nap rohadtul vágyik egy nagy kefélésre.. :) Mitől függ ez?
2017. dec. 30. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél a menstruációs ciklus mindenképp befolyásol. Az ovuláció felé mindig jobban kívánják. A férfiaknál pedig a nők által termelt hormonok ugyanúgy befolyásolnak ilyenkor. Egyesek szerint az időjárás is beleszólhat (mikor rövidebbek a nappalok, elvileg nincs annyira kedve az embereknek ehhez sem), de a stressz is és még sok más is lehet a ludas. A stressz pl tök ellentétes reakciókat válthat ki az emberből, van, aki semmit sem kíván az idegességtől, más meg ilyenkor őrül meg és stresszcsökkentésből (is) szexel.:D
2017. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat nekem pl nyaron dogmelegben nincs semmi kedvem, de miota bejott ez a fos ido, allandoan sotet van, semmi napfeny... allandoan dugnek, ha lenne kivel
2017. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 1.: Az első jól írja, a stressz és az idegesség van, akiből kihozza, maszturbációval lehet csökkenteni a stressz hatásait. A másik tavasszal beindul az ember szervezete és a forró nyár végén ősszel, mikor kicsit lehűl az idő.


Ezen kívül, én megfigyeltem, az elhanyagolt emberekre szörnyű hatással van a mai túl szexualizált világ, főleg a médiumok (TV). Ma már rengeteg 12+, 16+ filmben van pl. topless jelenet, szeretkezés, ami simán felizgatja az embert, pedig aznap aludt volna egy jót, nyugodtan. Semmi szükség a sok meztelenségre, ettől nem lesz boldogabb a társadalom és a legtöbb filmhez sem ad hozzá.


A másik, amit tapasztaltam, pl. akinek a közelében van éppen házasodott, vagy gyerekvállalás előtt álló pár, manapság a családi társaságban, verbálisan nagyon "elszaladtak a lovak". Jó lenne, ha a már házasok, empatikusabbak lennének otthon azokkal, akik, még a társukat keresik.


Ez kb. olyan tapintatlanság, mint egy diabéteszes előtt cukros csokit zabálni, vagy egy éppen műtött ember előtt a legfinomabb szalámit.


De ez kint az utcán, vagy a munkahelyen is igaz.

2017. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!