Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem, h a parommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem, h a parommal nagyon eltavolodtunk egymastol es teljesen mas ember lett. Reszletek lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
En 27/F vagyok, o 24/L, fel eve vagyunk hazasok. 2016 ota Nemetorszagban dolgoztunk, de Karacsonykor hazakoltoztunk. Soha ne dolgozz kinai etteremben :) , naluk lakunk most, mig nem tudtunk sajat otthont venni (anyagi okok, a hitelgondok stb, Pest meg nem olcso). Az elejen meg mukodott, de mostanra mintha kicsereltek volna. Azt mondja, h menjek vissza dolgozni, mert nincs eleg penzunk kozos lakasra es Magyarorszagon nagyon alacsonyak a fizetesek. En mondtam, h szivesen megyek vissza, de o nem akar velem jonni, a csaladjaval akar lenni. Folyamatosan zsortolodik, a kerdesei inkabb vallatasnak tunnek, mintha szamon kerne, h miert varom el, h a paromkent velem tartson. Azt mondta, h ha rovid tavra mennek, arra o nem jon, mert minek, de ha hosszu idore mennek, akkor se jonne, mert nem akar tavol lenni a csaladjatol. ATtol felek, h ez megpecseteli az egesz jovonket, h o mindig a szuleivel akar majd lenni, hozzajuk kozel. Probaltam vele beszelni errol, h szeretnem, h ha felesegemkent mellettem lenne, de o nem erti, h miert kellene neki is kulfoldon dolgozni. O gyereket akar, otthon lenni stb, mert hat en vagyok a ferfi, ez a kotelessegem. Egyszer minden rendben van, maszsor meg teljesen kioktat. Szerintem a szulei nagyon eros befolyassal vannak ra, de ez lenyegtelen. Kezdem azt erezni, h elridegulunk egymastol es nem hogy a szerelem, de kolcsonos megbecsules is kezd eltunni. En nem tudok egy ilyen ember mellett elni, de nem akarom rogton a legdrasztikusabb utat valasztani.

2018. febr. 8. 23:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Amikor felesegul vettem, akkor mar Nemetorszagban eltunk. O ott egy teljesen masik ember volt (vagy most mas ember). Egy eros, magabiztos, ket labbal a foldon allo no. A hazassag nem kortol fugg szerintem, sokan kepesek fiatalon erett dontest hozni. Az o anyja soha nem dolgozott. Talan egy kicsit, de nem tetszett neki. Most, h itthon van, szerintem tomi a fejet a hulyesegekkel, h a ferfi dolga stb stb. Nyilvan, ha gyerekunk lesz (ha lesz), nem fogom elvarni, h gyerekneveles HELYETT dolgozzon, de a minimum az, h velem el. Azert vettem felesegul, mert ossze akartam kotni vele az eletemet. Amugy, amikor a szuleivel beszelt, tobbszor hallottam, h az anyja nyafogott, h "milyen kar, h messze vagy", "de jo lenne, ha kozelebb lennel" stb stb. O szereti a szuleit, de ettol fuggetlenul nem mindig ert veluk egyet, felismeri, ha ostobasagot mondanak... de most olyan eros a hatas, meg , h nem latja, h romba dol a kapcsolatunk emiatt. En visszamegyek Nemetorszagba, nem gond, de ha nem jon utanam, akkor ennek felek, h vege lesz. Kozosen szerettunk volna Gyorben egy cukraszdat nyitni (en amugy cukrasz vagyok), ezt eddig tamogatta, de most az van, h "dolgozni kell, abbol kell megelni, nincs ido ilyen vallalkozasokkal kiserletezni" stb stb. Mar 3 napja nem is beszeltunk.
2018. febr. 9. 12:01
 12/22 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem sógornőmék élnek úgy, férje németben dolgozik, havonta egy hétre jön haza átlagban, vagy kicsit ritkábban. Nem megy rá a házasságuk. Ők kb. két évig akarják ezt csinálni - házat vettek, családtól kapott kölcsön, addig, amíg azt törlesztik. Ott becsúszott a baba időközben, úgyhogy sógornőm emiatt nem is dolgozik.

Lehet így élni. Nekem nem menne, nem tudnék úgy élni, hogy havonta látom a kedvesem, de a szükség nagy úr... nekik nincs más lehetőségük.


Ha tényleg csak fél évről van szó, az nem törvényszerűen teszi tönkre a kapcsolatotokat.

Ám a szülők befolyása itt nagyon rossz, ezt jól látod, és tenni kell ellene, ha meg akarod menteni a házasságot.

Beszélgessetek, gondolkodjatok alternatíváról, ha nem mennél vissza, mi lenne, itthon milyen munka, hogy képzelitek el a vállalkozást, stb.

És legfőképp sürgősen költözzetek messzebb anyóséktól, ha csak a szomszéd faluba is.

2018. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem a kuloneles miatt menne tonkre, hanem a szulok negativ hatasa miatt. Termeszetesen gyerek mellett ugyanezt valasztanam en is. Nem varnam el, h velem jojjonek egy picivel.. De nekunk nincs sajat hazunk, gyakorlatilag maganeletunk sincs pont emiatt.. Nem a sajat eletunket eljuk. Nemetorszagban egy masik parral laktunk kozos lakason, de az teljesen mas volt.. az felig a mienk volt, itt meg anyosek dirigalnak. Volt, h par honapig kulon voltunk, mert neki haza kellett jonnie, ki lehet birni.


Beszelgettunk, megbeszeltuk, h visszamegyek es amint van vmi stabilitas, nagy valoszinuseggel jon utanam.. de egy kis cseveges a szulokkel, masnap maris teljesen mas terv.


Mondtam, h M.orszagon is dolgoznek, es akkor berelhetnenk vhol lakast. Erre az volt, h minek berelni lakast kulon, mikor o otthon is lakhat, ez nem problema. En tartom magam ahhoz, h nincs maganeletunk, ami ot is zavarja, de inkabb van a szuleivel, mert Nemetorszagozas alatt ritkan latta oket es most ez neki mennyire jo, h otthon anyuci meg apuci gondoskodik rola tovabb.

2018. febr. 9. 13:05
 14/22 anonim ***** válasza:
Éretlen. Mennyi ismerettség után vetted el? Nem lett volna szabad ilyen fiatal lányt. Na nem okoskodok, de te is tudod, h ennek lőttek.
2018. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
3-3,5 ev utan
2018. febr. 9. 17:54
 16/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egy kislányt vettél feleségül!
2018. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
jo, hat en egy teljesen mas embert ismertem meg. Errol az oldalarol nem is tudtam
2018. febr. 10. 19:34
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, szóval ha a következő kérdésemre valahol már leírtad a választ, akkor elnézést.

Nem beszélgettetek házasság előtt a tervekről? Ki mire vágyik? Ki hogy képzeli el a közös életet jövőre, 5 év múlva, 10 év múlva?

2018. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

semmi gond, meg nem irtam le

Elbeszelgettunk, szo volt errol, de az, amit akkor megbeszeltunk, az picit tolodik az idoben, de o mar ugy kepzelte, h mostanra lesz... pl gyereket szeretne. En elmagyaraztam neki, h meg nekunk sincs hol lakni, nem pedig egy gyereknek.. fel is fogta, csak rossz neki, mert mar vagyik ra. De most vhogy megint feljott ez a tema es engem hibaztat, h meg nem tartunk ott, ahol... O mar ugy kepzelte, h mostanra mar megnyilik a cukraszdank, lesz hazunk, gyerekunk.. o mar beleelte magat, h ilyenkorra mar minden flottul fog menni, es most meg a csalodasa kozepette visszamenekult az "anyamehbe" es ott tervezgeti, h NEKEM mit kellene tennem, mert o mar tett eleget

2018. febr. 10. 20:10
 20/22 anonim ***** válasza:

Azt kellene megértenie, hogy a közös célokért nem csak neked kell dolgoznod.


Mióta van ez így? Megmondom miért kérdezem.

24-25 éves voltam mikor az egyik legjobb barátnőm teherbe esett. Méghozzá, az a lány aki nem sokkal azelőtt még meg volt róla győződve, hogy ő nem akar gyereket. Aztán rájött, hogy mégis akar. Gyorsan össze is hozták. És bár nagyon örültem a boldogságának, mégis belesüllyedtem egy kisebb önsajnálatba. Hiszen kettőnk közül én vágytam gyerekre 25 éves koromig. De az életem úgy alakult, hogy akivel terveztem volna, kilépett az életemből... kis időbe telt mire túl léptem azon, hogy barátnőm babát vár, nekem meg akkor épp kapcsolatom se volt.

Ezt csak azért meséltem el, mert nem lehet, hogy hazajöttetek és ő is ilyesmikkel szembesült? És most aggasztja, hogy még nem tart ott az élete, ahol néhány barátnőnek?

Mert ha csak ennyi, akkor két három hét alatt azért ezen túl kell lennie, és lehet, hogy egyik napról a másikra visszakapod azt a nőt akit elvettél.

2018. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!