Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dolgozik az ember, alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TTP80 kérdése:

Dolgozik az ember, alig van szabadideje, fáradt, hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
37F vagyok, sokat dolgozom, kevés szabadidőm van. Kicsi faluban élek és magányos vagyok. Munkám férfias, mivel lakatosok és hegesztők vagyunk egy nagy gyárban. Jelenleg ez a munka egy biztos pont számomra, mivel viszonylag jól fizet, de sokáig nem bírom, négy éve csinálom már, eredetileg rajz és történelem szakos tanár vagyok. Eléggé el vagyok keseredve, mert alig marad energiám másra, egyetlen kikapcsolódás az, hogy délutános héten reggelente elmegyek futni.
2018. máj. 3. 04:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én már több mint 10 éve csinálom ugyan azt amit te és igen nehéz emellett ismerkedni.Koncertek,kocsmázás,házibuli ugye.A munkahely kilőve ismerkedés szempontjából marad még a net de az nem sokat ér.
2018. máj. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

És ha lesz barátnőd akkor hogy fogsz rá időt szakítani? Ennyi évesen ideje lenne már eldönteni, hogy mit is akarsz.


Ismerkedj neten. De remélem azzal tisztában vagy, hogy soha nem lesz kapcsolatod, ha nem szakítasz rá időt, mert csak a munka és a munka.

2018. máj. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vagy egyedül. 30 éves vagyok, esztergályosként dolgozom egy nagy gyárba, álltalába hétvégén is, 8,5 éve. Sose voltam egy nagy party arc, meg ugye a munka miatt ki is maradtam a városi életből. De vágyom egy hosszú kapcsolatra.


Nekem a kikapcsolódás, a kerékpározás, ill a túrzás. Sokan kérdezik tőlem hogy mikor lesz már gyerek? Várjál jó ember, először talán legyen egy barátnő-menyasszony-feleség :)

2018. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha megtalálnád azt akire vágysz,akkor minden megváltozna,de ehhez előbb neked is változtatni kell.Nyilván az élet nem csak átmulatott éjszakákból s nappalokból áll,de nem is csak munkából.Elhiszem hogy nagyon fáradt vagy,éppen ezért vegyél vissza kicsit a tempóból.Nem fog becsődölni a gyár ha mondjuk 100% helyett ezentúl csak 85-öt teljesítesz. :-) A maradék időben pedig keresni kell olyan időtöltést ahol tudsz ismerkedni,kikapcsolódni kicsit.Azt mondod két műszakban vagy,akkor ha délelőttös vagy már kettőkor otthon vagy nem igaz?Ez nagy előny is tud lenni,kicsit pihensz aztán szabad a pálya,bármire.Legyél nyitott,barátságos,előbb utóbb be fogsz vonzani valakit,az is lehet hogy csak barát lesz,de nem érzed magad annyira magányosnak többé.
2018. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak általánosságokat lehet írni:

Növeld az energiaszintedet (sport, táplálkozás, minőségi alvás, nofap, meditáció stb.), válts melót/képezd át magad (ha más nem, külföldi munkából), költözz nagyobb városba, keress új hobbikat stb.

2018. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De ha nem dolgozik, akkor nem tud megélni. Ördögi kör. Ez a baj itt Magyarországon.
2018. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak a netet tudom ajánlani,de hasonlóan dolgos asszonyt keress mert az ingyenélő alibi 4órás irodista melót végző ,vagy otthon seggmeresztők, nem fognak szóba állni veled vagy csak ideig óráig. Nekik milliomos csemeték kellenek akik egyik wellnesz szállóból a másikba hordják őket közben egy napot nem dolgoznak .
2018. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Két műszak az maga a mennyország :) Én 3+3-s műszakba vagyok, 12 óra meló. Álltalába hétvége is beleesik. Na itt a kérdés: Én hogy ismerkedjek, szórakozzak? :)


3-s voltam.

2018. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hogy maradna időm a páromra, ha lenne, ilyen életvitel mellett? Amióta ebben a munkakörben dolgozom, lassan 4 éve, nem volt párkapcsolatom. Félretett pénzem az van...amikor meg időszakosan dolgoztam múzeumpedagógusként, volt párom, de pénzem nagyon kevés. Valamit valamiért...:) De már kezdek rájönni, hogy nem minden a pénz, a hajtás, a munka, kell élni.


Igen, hasonlóan szorgos, dolgos nőt szeretnék, ez nem is kérdés, egyelőre nem tudom hol.


Korábban jártam salsa tánc-tanfolyamra, ott megismertem egy lányt, akivel randiztam, sajnos más valakit választott, én velem beszélgetni akart csak, de azt mondta, karakteres, jó fej vagyok, engem megkímél a hülye természetétől...köszi. :D A műszakok miatt nehéz volt megoldani a táncórákra való járást, így abbamaradt.


Igazából a kirándulós, túrázós dolog érdekelne, mert szerintem közvetlenebb ismerkedni emberekkel, mint mondjuk neten. Próbáltam már a netes társkeresést, nem jött be. Az esetek többségében sosem volt idő a másikra, így hamar meguntam.

2018. máj. 3. 16:55
 10/14 anonim ***** válasza:
A munkahelyen nincsenek nők? Valahogy a gyárakban dolgozók többsége is talál magának barátnőt/feleséget.
2018. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!